Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

różnica w wahaczach B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest jakaś różnica w wahaczach przednich do B7 w porównaniu do B6 lub wersji silnikowych?

bo widzę różne rodzaje na allegro w różnych cenach... i np do B6 bywa niby to samo zawieszanie a tańsze....

Opublikowano

Raczej żadnych różnic nie ma a różnica ceny wynika raczej z jakości. B6 jak i b7 były wahacze z małym stożkiem na sworzniu. Nie wiem jak to dokładnie było w zawieszeniu s-line

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

no właśnie te same firmy znalazłem w różnych cenach, ogłoszenia różnią się tylko modelem samochodu w opisie.

Opublikowano

To chwyt marketingowy sprzedawcy.

Opublikowano
  • Autor

tak też właśnie przypuszczałem :)

Opublikowano

B6 i B7 to te same wahacze.

Opublikowano

Ten sam element wystawia na dwóch różnych aukcjach po róznej cenie i liczy na to, że ktoś "nie będzie oszczędzał" i wybierze ten droższy :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Mam okazję kupić uzywany wielowahacz Lemfordera  w dobrym stanie z a4  b7. Ja mam b6 i teraz pytanie czy będzie pasować bo ze zwrotem może być problem. Mogę postarać się o vin tamtego pojazdu i w zestawieniu z moim coś ustalimy ? Kto pomoże ? Vin i resztę info. mogę mieć jutro bo gość za granicą jest .  Pozdro .  

Opublikowano

WAHACZE SĄ TAKIE SAME.

Opublikowano

NIE SĄ TAKIE SAME. JEST JESZCZE KWESTIA SZEROKOŚCI TULEJI AMORTYZATORA

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
29 minut temu, koloboro napisał:

NIE SĄ TAKIE SAME. JEST JESZCZE KWESTIA SZEROKOŚCI TULEJI AMORTYZATORA

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Skąd masz takie wieści? Pewnie ktoś gdzieś tak napisał. Tuleja amortyzatora jest szersza w b5,passacie b5,superbie,a6 c5 itp. B6/7 mają tylko wąską tuleję.

Opublikowano
19 godzin temu, PERPRZ napisał:

Witam. Mam okazję kupić uzywany wielowahacz Lemfordera  w dobrym stanie z a4  b7. Ja mam b6 i teraz pytanie czy będzie pasować bo ze zwrotem może być problem. Mogę postarać się o vin tamtego pojazdu i w zestawieniu z moim coś ustalimy ? Kto pomoże ? Vin i resztę info. mogę mieć jutro bo gość za granicą jest .  Pozdro .  

Wiec bierz bo będzie pasować. 

Opublikowano

Dzięki za info .  Jak Lem. będzie juz zamontowany to dam znać .  W komplecie gość daje drążki kierownicze z końcówkami.  Czy to też będzie pasowalo ? 

Opublikowano

końcówki drążków są 2 rodzaje ,z tłumikiem drgań i bez,z tego co wiem te z tłumikiem idą do wersji s-line

Opublikowano
8 godzin temu, koloboro napisał:

NIE SĄ TAKIE SAME. JEST JESZCZE KWESTIA SZEROKOŚCI TULEJI AMORTYZATORA

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Gdzieś coś dzwoni.. ale nie do końca. Wahacze są takie same i jeśli nie masz argumentów, to nie siej plot.

 

Opublikowano

wahacze moze i pasują zamiennie b6 i b7 

jednak b7 oryginalnie ma inna konstrukcje tuleji banana .... 

wiec odpowiedz jest prosta- nie sa takie same . ale pasuja 

Opublikowano

No właśnie dziś kolega mi sprawdził wedlug vin-u i dokładnie tak mi powiedział o tych tulejach że na jednym wahaczu jest trochę inna .  Z tym że nie potrafił stwierdzić czy pasują czy nie.  Kolego soul87 robiłeś może taką akcję z wahaczami chodzi mi o przekladke z b7 do b6 ? 

Opublikowano
19 godzin temu, soul87 napisał:

wahacze moze i pasują zamiennie b6 i b7 

jednak b7 oryginalnie ma inna konstrukcje tuleji banana .... 

wiec odpowiedz jest prosta- nie sa takie same . ale pasuja 

tuleje maja inne numery bo zastąpione je innym numerem i stare sa juz nie osiągalne nawet w etce jest to napisane

numery są te same tylko końcówki inne B6 miało AB a B7 AC

dla B6 pisze ze wycofano AB i użyj części zastepczej AC

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Czyli wychodzi na to że obecnie niema różnicy.

Opublikowano

Fajnie że temat w sumie mamy rozpracowany i mogę spokojnie brać te wahacze tym bardziej że są w super stanie .  Dzięki koledzy za pomoc .  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.