Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. To ja już wolę tego AFF, bo chociaż będzie mało palił i nie będzie się sypać Zresztą, tam można małym kosztem (ok 1000zł wsadzić AFN 110KM).
  2. Ja bym chętnie zmienił Raptorka na Huśkę SM 610.. ale jak ja sobie przypomnę te chore WORD'y to mnie w brzuchu skręca Robił ktoś ostatnio prawko na A? Jak to tam teraz wygląda? Trzeba było kurde robić razem z B, jak mi doradzali
  3. Ogólnie przejście na lifta z przodem wraz z pomalowaniem wyniesie Cię ok 3tyś. Moim zdaniem nie ma co się kierować sentymentem do auta, tylko rozsądkiem i zmienić od razu furę na lifta. Zaraz się okaże, że 1.6 już Ci się znudziło, a w ogóle, to dużo pali i będziesz się rozglądał za czymś rozsądniejszym niż 1.6 (gorszych do tej budy nie ma).
  4. Zderzak S4 to wydatek ok 1500-2000zł. Czyli jakieś 1/2 wartości przedlifta 1.6.
  5. Czy warto? Kwestia gustu i chęci. Nie istnieje coś takie jak "S-Line" w modelu B5 i kropka. Części potrzebne Zderzak ok 450 kompletny Slizgi zderzaka 30-50/szt, potrzebne dwa. Maska ok 400 kompletna z grillem (maska mało istotna, założył bym sam grill za ok 50-100) Błotniki od 100-250zł / szt (mało istotne) Lampy ok 400zł / kpl z kostkami Ogólnie polecam założyć lampy + ew zderzak, reszta ma znaczenie kosmetyczne.
  6. Takie zabawki też się liczą do tematu? Zarejestrowany na kat B. 700cc.
  7. Nie mam doświadczeń z takową, ale na ori wydechu z katami jeździłem i było bardzo cicho, wręcz nudno jak na S4, prawie tak samo jak w zwykłym 1.8T. Natomiast jak wyrzuciłem kata w 1.8T + downpipe + środkowy wydech out to naprawdę w trasie było to uciążliwe, przynajmniej dla wszystkich innych prócz mnie
  8. Na ori wydechu S4 B5 jest za cicha jak dla mnie
  9. Wszystko kwestia kto, kiedy i ile czasu spędza w danym pomieszczeniu. Jak hobbistycznie to faktycznie nadmuch ma sens. Ja siedzę w swoim 200m2 i 5 metrów do stropu (którego brak, a potem jeszcze ok 3 metrów wys dachu) co dziennie, a nadal nie mam pomysłu jak to ogrzać. Całego pomieszczenia nie ma sensu, dach wymieniony, ale nie ocieplony, stropu brak, to jedynie jakieś punktowe ogrzewanie wchodzi w grę.. a z drugiej strony, zima się kończy..
  10. Wszystkim. Nie pasuje.
  11. Nie lepiej zwykły używany piec ze sterownikiem, do tego trzy grzejniki w cenie złomu, rurki plastik puścić po ścianach, ścisnąć i po robocie? Cenowo wyjdzie na pewno taniej. Nie wiem jak z efektywnością, bo nie spotkałem się z ogrzewaniem "na powietrze". Na tą chwilę mam takie rozwiązanie w starej chacie do remontu, chata ok 100m2, zwykły najtańszy piec, do tego 8 grzejników i cała chata ogrzana, można mieszkać, a cenowo wyszło mnie 800 piec, ok 800zł grzejniki uzywki z demontażu, rury plastik akurat miałem (nawet nie wiem ile kosztuje) i do tego ok 500zł pierdół typu złączki, redukcje itp.
  12. Ile łącznie Cię wyszedł ten piec i ile godzin przy tym siedziałeś?
  13. A jeździsz na pewno Audi, a nie Oplem? Bo z wyglądu "to też takie samo" jest, też ma kierownicę, 4 koła i fotele
  14. Siema, mam pytanie. Jak można otworzyć drzwi w B6/B7 nie posiadając kluczyków? Kupiłem auto bez kluczyków i potrzebowałbym otworzyć drzwi. Mówię tutaj o otwarciu drzwi po wybiciu jednej z szyb (poprzedni właściciel sobie tak poradził). Zawsze podłączałem zasilanie pod kable od drzwi, jakieś zwarcie i puszczało, ale to zajmuje godziny prób, a wolałbym np dostać rozpiskę konkretnych kabli i np podać prąd bezpośrednio na zamek. Jakieś pomysły?
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedyna jakakolwiek szansa to nr 3 AF/AG, ale trzeba by się upewnić czy to czasem nie 2.5. Cała reszta z osobnym zbiornikiem nie podejdzie.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziurka już tam jest, na zdjęciach też jej nie widziałem
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam takie Recaro, niestety materiał na prawym fotelu nie wygląda już za ciekawie, związku z tym są dwie opcje : 1. Wymienić na taki jaki był 2. Wymienić wszystkie elementy z alcantary na inny kolor / materiał. Jakieś propozycje co do koloru / materiału? Nie ukrywam, że fotele mają być typowo na handel więc np fikuśny róż lub skóra z węża odpada
  18. Z kluczami odpadam, ale zaciski wyślę
  19. Masz jakis nr katalogowy tego kompletu?
  20. Totalnie zapomniałem o wysyłce. Gadaliśmy na prywatnym numerze, a tam nie zaglądam celem szukania zamówień części Jutro wyślę. Ile kto komu miałby dopłacić? Masz jakiś nr katalogowy tych kluczy?
  21. Właśnie w tym momencie przypomniałem sobie o zaciskach dla Cb. Daj info za ile te klucze.
  22. Na co dzień to ten samochód tylko miejsce pod domem zajmuje, bo praktycznie cały dzień na roboczo spędzam, w "roboczych" samochodach, tylko weekendy mi zostają na pojeżdżenie, więc trzeba korzystać
  23. Lubię bokiem [emoji4] A ze mnie nie stac na upalanie jakims RSem asfaltu to zadowalam się zimą i dieslem [emoji23]
  24. Wyłączam ESP za każdym razem jak tylko pamiętam Szkoda, że ujstrojstwa nie można na stałe wyłączyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.