Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Ale to spowoduje, że po zgaszeniu silnika kamerka się wyłączy, czyż nie?
  2. Witam, gdzie mogę się wpiąć w instalację w samochodzie, by kamerka działa automatycznie podczas jazdy? Interesuje mnie, żeby kamerka działała także po zgaszeniu samochodu (podczas kontroli policji) i np do momentu zamknięcia samochodu.
  3. Czyli czytając post po poście dochodzę do wniosku, że nic nie jest warte uwagi, bo wszystko się psuje Póki co z tematem się nie pali, więc poczekam na premierę nowego Craftera lub wybiorę się w końcu do Ducato po wycenę.
  4. Sedan - dzielona Limuzyna - niedzielona. Sedan jest dla plebsu
  5. Nie wiem, nie zdejmowałem ich jeszcze. [emoji4]
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    x2
  7. 3.0 niby awaryjne. Ile dawałeś za taką 3.0 nówkę?
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Synchronizator. W starej T4 tak mam
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie tam się bardziej rotor widzi, ori to ori. Aj no, przeoczyłem przebicie, podbijam do 400
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dam 300
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zna ktoś cenę za nową dokładkę na dwururkę sline lift? 8k0807833b? Montowałem dzisiaj mi pękła
  12. Niby po wymianie trojkata ze starych luster wszystko gra Dwururka in progress [emoji4]
  13. https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-boxer-l4h3-max-163-km-17-m3-pelna-opcja-ladownosc-1410-kg-boxer-l4h3-max-km-163-km-hdi-17m3-max-limitowana-seria-navi-kamera-ID6yDSGr.html#xtor=SEC-8 A skąd się wzięło w ogóle 2.0HDI? Nawet wiki nic nie wie.
  14. Czyli za 2016 2.3 zapłacę 270zł? 2012 B8 1710zł VW T4 1.9D 2001 9000zł B6 2001 1.9TDI 9000zł Posrało ich Zamiast sprzedawać samochód wytne z niego numery i sprzedam osobno
  15. Tylko osobiście go tam nie zaprowadź, szkoda w gównie ręce maczać.
  16. Ja jeżdżę już kolejnym ducato, aktualnie od 2 lat tym poliftowym 150KM i spalanie przy butowaniu po 150-170km/h mam max 10.5l, a żadne z problemów o których piszesz nie miały miejsca w moich autach. Być może auto którym jeździłeś było zajechane i doj*b...s przez poprzednika.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeździłem przedliftowym, może dlatego.
  17. No właśnie o tym mówię, że leasing jest po to, by kupić coś, na co niekoniecznie są środki do zakupu i zamiast tego wziąć to na "raty", a nie wyłożyć za to całą gotówkę, PKO oddaje i wtedy można spłacać w ratach. A jakbyś chciał wziąć w leasing sprzęt, który jest droższy niż masz w kieszeni to amen
  18. Non sens
  19. I co, wykładasz gotówkę za całe auto i oni Ci ją oddają?
  20. U mnie w cyklu mieszanym wychodzi 9,5 l /100km To jak u mnie w 2.0TDI
  21. Starcza, wyścigówka to nie jest, ale do dynamicznego wyprzedzania czy poruszania się w mieście ok.
  22. Samochód o którym mówisz, musiałby kosztować ok 1000-1200F, puknięty, mniej lub mocniej. Do tego koszty transportu. Nie mówię tu o trafieniu okazji, bo takie też się zdarzają, ale wtedy nikt Ci po okazyjnej cenie tego nie sprzeda, a Ty jako zwykły "Kowalski" nie jesteś w stanie takiej okazji namierzyć. Mówię tutaj o aukcjach, na których nigdy nie wiesz do końca co przyjedzie do Ciebie.
  23. Przytargaj do Polski samochód przez jakiś komis, będzie łatwiej.
  24. Na trzeźwo zawsze można coś wynegocjować, tylko problem go złapać w takim stanie.
  25. Wywieź go do lasu, daj łopatę i będzie ćwierkał jak nietoperz heh. Nic do chłopa nie dociera?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.