Treść opublikowana przez JawoR36
-
Gdzie podpiąć kamerkę / rejestrator
Ale to spowoduje, że po zgaszeniu silnika kamerka się wyłączy, czyż nie?
-
Gdzie podpiąć kamerkę / rejestrator
Witam, gdzie mogę się wpiąć w instalację w samochodzie, by kamerka działa automatycznie podczas jazdy? Interesuje mnie, żeby kamerka działała także po zgaszeniu samochodu (podczas kontroli policji) i np do momentu zamknięcia samochodu.
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Czyli czytając post po poście dochodzę do wniosku, że nic nie jest warte uwagi, bo wszystko się psuje Póki co z tematem się nie pali, więc poczekam na premierę nowego Craftera lub wybiorę się w końcu do Ducato po wycenę.
-
Awaryjne otwieranie klapy bagażnika (sedan)
Sedan - dzielona Limuzyna - niedzielona. Sedan jest dla plebsu
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
- B8 TrOOOOp
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
3.0 niby awaryjne. Ile dawałeś za taką 3.0 nówkę?
-
B8 TrOOOOp
Synchronizator. W starej T4 tak mam
-
B8 TrOOOOp
Mnie tam się bardziej rotor widzi, ori to ori. Aj no, przeoczyłem przebicie, podbijam do 400
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Zna ktoś cenę za nową dokładkę na dwururkę sline lift? 8k0807833b? Montowałem dzisiaj mi pękła
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-boxer-l4h3-max-163-km-17-m3-pelna-opcja-ladownosc-1410-kg-boxer-l4h3-max-km-163-km-hdi-17m3-max-limitowana-seria-navi-kamera-ID6yDSGr.html#xtor=SEC-8 A skąd się wzięło w ogóle 2.0HDI? Nawet wiki nic nie wie.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Czyli za 2016 2.3 zapłacę 270zł? 2012 B8 1710zł VW T4 1.9D 2001 9000zł B6 2001 1.9TDI 9000zł Posrało ich Zamiast sprzedawać samochód wytne z niego numery i sprzedam osobno
-
Policyjna renta - kto przydziela ?
Tylko osobiście go tam nie zaprowadź, szkoda w gównie ręce maczać.
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Ja jeżdżę już kolejnym ducato, aktualnie od 2 lat tym poliftowym 150KM i spalanie przy butowaniu po 150-170km/h mam max 10.5l, a żadne z problemów o których piszesz nie miały miejsca w moich autach. Być może auto którym jeździłeś było zajechane i doj*b...s przez poprzednika.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeździłem przedliftowym, może dlatego.
-
Leasing auta z zagranicy
No właśnie o tym mówię, że leasing jest po to, by kupić coś, na co niekoniecznie są środki do zakupu i zamiast tego wziąć to na "raty", a nie wyłożyć za to całą gotówkę, PKO oddaje i wtedy można spłacać w ratach. A jakbyś chciał wziąć w leasing sprzęt, który jest droższy niż masz w kieszeni to amen
-
Leasing auta z zagranicy
Non sens
-
Leasing auta z zagranicy
I co, wykładasz gotówkę za całe auto i oni Ci ją oddają?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
U mnie w cyklu mieszanym wychodzi 9,5 l /100km To jak u mnie w 2.0TDI
-
Audi A4 Avant CGLC aka Aduś
Starcza, wyścigówka to nie jest, ale do dynamicznego wyprzedzania czy poruszania się w mieście ok.
-
poszukiwania i zakup anglika a4 b6 lub b7 jako baza części
Samochód o którym mówisz, musiałby kosztować ok 1000-1200F, puknięty, mniej lub mocniej. Do tego koszty transportu. Nie mówię tu o trafieniu okazji, bo takie też się zdarzają, ale wtedy nikt Ci po okazyjnej cenie tego nie sprzeda, a Ty jako zwykły "Kowalski" nie jesteś w stanie takiej okazji namierzyć. Mówię tutaj o aukcjach, na których nigdy nie wiesz do końca co przyjedzie do Ciebie.
-
Leasing auta z zagranicy
Przytargaj do Polski samochód przez jakiś komis, będzie łatwiej.
-
Policyjna renta - kto przydziela ?
Na trzeźwo zawsze można coś wynegocjować, tylko problem go złapać w takim stanie.
-
Policyjna renta - kto przydziela ?
Wywieź go do lasu, daj łopatę i będzie ćwierkał jak nietoperz heh. Nic do chłopa nie dociera?