Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. He he he Zerknij sobie w instrukcje obsługi samochodów i znajdź zapisek o tym, ile oleju może brać silnik. A o uturbionych silnikach w ogóle nie będę wspominał, nie ma sensu. Przykład, instrukcja obsługi Audi A4 B5 "Zużywanie oleju przez silnik jest zjawiskiem normalnym i może wynosić do 1.0l/1000km" Przykład, moje byłe 1.8TQ 180, jak jeździłem normalnie nie brało nic oleju, ale wystarczyło między wymianami dwa razy wjechać na parking, polatać bokiem, przegonić olej do 140 stopni i na koniec interwału śmiało 1-2l można było dolać. Poprzeganiaj trochę te 1.6, dodaj kilka tras z prędkością autostradową 140-160 i zobaczysz jak ubywa.
  2. http://postimage.org/ Zarejestruj się, masz wtedy wszystko pod ręką. Menu intuicyjne, można śmiało tym zastąpić imageshacka. A jeśli nie to, to warto spróbować jeszcze z usługami od googla.
  3. Gaz nie ma nic do rzeczy. 11 gazu w mieście to norma, mały silnik, duża buda. Podana przez Ciebie ilość oleju zżeranego przez silnik jest normą i nie ma co się przejmować.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z jakiego s4? b6 b7 b8? no b6,jest ona chociaż grubsza, czy nie warto sie w to bawić dla znaczka Tylko znaczek, +5 pkt do prestiżu na zlotach, +15 pkt do mocy, +10 pkt do własnego ego. Uwzględniając cenę 2/10 w ogólnej skali. Szkoda hajsu, zamiast tego można kupić kilo naklejek mocy lub kołpaki z Biedry, one za to dają +50 pkt do ekonomii Jak już zmieniać kierę, to chociaż na B7.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientuje się ktoś, kto tu na forum handlował/handluje wycieraczkami szyb? I dwa, idzie wymienić w tylnej wycieraczce sprężynę dociskającą pióro? Nie zbiera mi idealnie równo i troszkę mnie to wpienia
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak mam chodzi o A5 jest konfiguracja w MMI i przy spadku jak najbardziej jest info na kompie. No może że działa to w jakiś inny sposób prędkoś koła itp. Najprawdopodobniej nie masz czujników w kołach. Też mam "pseudo" kontrolę ciśnienia. Polega to na tym, że gdy masz na 100% dobre ciśnienie w kołach wchodzisz w tą opcję, komputer zapisuje prawidłową konfigurację koła, wielkość, szybkość obrotu itp na podstawie czujników ABS i pompy. Następnie, gdy któreś koło będzie miało mniejszy obwód i tym podobne, co będzie spowodowane utratą w nim ciśnienia to wyskoczy błąd.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jak to co, High 3G+ jak już coś zmieniać Szpojleta byście sobie dokleili albo nalypkę z M Power a nie nawigacje zmieniac [emoji38]
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chetnie sie zdziwie, bo mam takie na aucie i trza by sprzedac ;-)
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jak to co, High
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile takie cos warte Ile sztuk ile masz?
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie mowilem [emoji4] W lifcie było 3G Basic.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na moje 3G Basic.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W tej chwili wiecej niz 800 nie dostanie za 18
  14. Używasz tego?
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    18 - 800 17 - 700 O ile proste, na wiosne ze stówke do dwóch można dodać na tych 18 do ceny.
  16. Ile płacisz za nią? krzyczą 5 stówek, ale może coś zejdą w dół. 200-300zł u mnie jakby co
  17. Ile płacisz za nią?
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podpinam się pod pytanie! Nowe modele wychodzą z takimi naklejkami, więc to chyba nie siupa Foto?
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co nazywasz tania?
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mów, że chcesz to na auto nakleić?
  21. Jeśli chodzi o regenerację to najprawdopodobniej dadzą Ci inny korpus, ew dadzą ci gotowca zregenerowanego, a to zabiorą o ile im się przyda. Ogólnie nasprzedawałem się tych turbin z tym "lekkim" pęknięciem wśród znajomych jak i firm zajmujących się regeneracją i nigdy nie było problemu, ważne by luzu wzdłużnego nie było. A co do turbiny AVJ - BFB to jedno i to samo.
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prawie 5 lat tylko w czesciach do A4, cos tam wiem. Sprzedajnosc, ceny, popularnosc sporo mowi o awaryjnosci silnika. Silniki nie psujace sie jest problem sprzedac i kosztuja nie wiele wiecej niz zlom. Swoja droga, wole wyrzucic programowo DPF czy EGR niz wymieniac pierscienie itd. Bezawaryjnosci ! [emoji106]
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ufam na tyle Audi, by poprawilo TFSI na tyle by bylo warte zakupu. Po 2.0PB, wprowadzili niby poprawione 2.0FSI i co z tego wyszlo? Po 1.8T wprowadzili 1.8TFSI i tez nie uwazam by zmiana wyszla na dobre. Spalanie to nie powod wyboru, ba, wolal bym PB.Powod? Nie spotkalem sie z sytuacja gdzie by komus padlo z dnia na dzien 2.0CR, a o 1.8/2.0TFSI slyszalem wiele. Mowie tu o koniecznosci wymiany bloku, a nie o drobnych usterkach. A o pierscieniach i oleju juz nie wspomne Wiem, wiem, Ci co jezdza TFSI zaraz sie oburza "ale mi nie bierze oleju", ale ja tam zdania nie zmienie, jak o 2.0PB/FSI i 1.6 w lifcie B5 az do B7. To zbyt nie pewne silniki, bym mogl je wybrac. Wadliwe pierscienie (TFSI), problemy z rozrzadem (2.0FSI), branie oleju i problem z glowicami (2.0PB) to nie dla mnie. Ja musze miec auto w ktorym przy przebiegu poniej 200kk zmienia sie tylko olej i filtry, a nie modli by wady fabryki akurat mnie ominely i np wtrysk nie wypalil zaworow, przez co uszkodzil blok (przyklad kilka postow wyzej) czy zeby 5 litrow oleju na dolewki starczylo miedzy wymianami, bo pierscienie zaspiewaly anielski orszak.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze że twój gnojowóz jest super, nie psuje sie, wogóle cacy i tylko tdi jest najlepszym silnikiem na świecie...To moj pierwszy diesel, poprzednio 4 benzyny, wiekszosc turbo. Do diesla zostalem zmuszony z powodow ow TFSI. Nie ma wyboru wsrod benzyn w modelu B8, wiec wybralem mniejsze zlo. I nie, nie uwazam by moj "gnojowoz" byl najlepszy, nie wiem po co te personalne ataki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.