Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Człowieku, może i postradałeś zmysły, może nic nie wiesz, a się udzielasz, ale ogarnij w końcu i przestań ludzi w błąd wprowadzać. Co ma błąd sensora olejowego do ciśnienia oleju czy też uszczelki pod głowicą? Pompa albo ssak to samo. Błąd ciśnienia oleju, o którym mówisz występuje wtedy, kiedy na FIS'ie wywali błąd na CZERWONO i jest to miarka oleju, bez napisu Sensor. Przyklad. U kolegi problem tkwi w samym czujniku lub w wiązce która do niego prowadzi, mało prawdopodobne, ale prawdziwe, może być też uszkodzenie licznika.
  2. a sorry Ty od razu w powietrze idziesz A jak
  3. Dorzuciłem foty na pierwszej Może nie są najświeższe, ale zawsze coś. Brakuje na fotach ściemki szyb, 2DINki, grila S4 i kilku innych Dla komentujących : Nie. Zawieszeniu gwintowanemu mówię stanowczo - Nie.
  4. Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku W tym tygodniu już musi wypalić wspólnym rezanku sobotę mam wolną to możesz wpaść A coś w tygodniu?
  5. Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku W tym tygodniu już musi wypalić
  6. Ten ktoś, kto je przerabiał robi to jakoś bardziej masowo niż 1 kpl? ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- jest idealnie, na żywca robi mega robotę Klawiatury nie zalej
  7. Za dużo ledów, ile tam jest tych pasków, ze 4 rzędy?
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, orientuje sie ktos czy skrzynia z AVJ podejdzie do BEXa? 5bieg zamiast 6biegu? Znajomy chce zalozyc Quattro i nie wiemy, czy zakladac skrzynie z 5bieg czy moze podejdzie od 2.5diesla?
  9. Jeszcze fot nie ma?
  10. Moim zdaniem nie ma sensu wymienić sprzęgła z AJL'a do AJL'a. Szybko się grzeją, słabo trzyma, ślizga się po ostrzejszej jeździe. Za słabe sprzęgło względem mocy lub zbyt ostry kierowca. Mówią, że z BEX'a 190KM pasuje i lepiej chodzi. Osobiście mi dwumas rozleciał się w trzy części po starcie z pod świateł. 2 razy wymiana sprzęgła, raz dwumas.
  11. Co Ty chcesz obrys na CPN'ie rezać? ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- A ile masz do Sławy, bo mogę zrobić tam kurs.
  12. a masz jakieś II lift w igła stanie? Z racji zakazu handlu na forum nie odpowiem, ale powiem Ci, że Odzarypania jest .. liści na dworze. Podrzucić Ci dzisiaj do Wijewa? ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- Chyba, że zrobiłeś mi już obrys to wlecę
  13. Tylko ktoś będzie musiał tańcować chociaż Jak zlot będzie w Helu to niestety nie masz wstępu:polew: Oho
  14. A ten dalej na tych przedliftach
  15. Tylko ktoś będzie musiał tańcować chociaż
  16. 500zl zaplacilem mandatu, 500zl chce przeznaczyc na CB z antena. Co brac?
  17. zrobimy sobie "Mały Ostrów" o nie. już nigdy więcej nie będę otwierał namiotu z pilota:facepalm: My pamietamy
  18. Ja licze na to, ze to nowemu sie naklada ja przewaznie przed zlotami nie zdarzam na myjke wiec zawsze przyjezdzam brudasem
  19. A wpadlbym Mam nie wpadac?
  20. Co tydzien macie u siebie zloty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.