Treść opublikowana przez JawoR36
-
Oil Sensor na zegarach, błąd 562.
Człowieku, może i postradałeś zmysły, może nic nie wiesz, a się udzielasz, ale ogarnij w końcu i przestań ludzi w błąd wprowadzać. Co ma błąd sensora olejowego do ciśnienia oleju czy też uszczelki pod głowicą? Pompa albo ssak to samo. Błąd ciśnienia oleju, o którym mówisz występuje wtedy, kiedy na FIS'ie wywali błąd na CZERWONO i jest to miarka oleju, bez napisu Sensor. Przyklad. U kolegi problem tkwi w samym czujniku lub w wiązce która do niego prowadzi, mało prawdopodobne, ale prawdziwe, może być też uszkodzenie licznika.
-
Ma drgawki, kaszle, nierówno chodzi na jałowych, czeski film. PROBLEM WIELKI
- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
a sorry Ty od razu w powietrze idziesz A jak- Schowki sedan quattro
heh- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Dorzuciłem foty na pierwszej Może nie są najświeższe, ale zawsze coś. Brakuje na fotach ściemki szyb, 2DINki, grila S4 i kilku innych Dla komentujących : Nie. Zawieszeniu gwintowanemu mówię stanowczo - Nie.- [B5 APS] by czorny
Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku W tym tygodniu już musi wypalić wspólnym rezanku sobotę mam wolną to możesz wpaść A coś w tygodniu?- [B5 APS] by czorny
Ni chu chu bo zawias będzie przy najbliższym homo-spocie i wspólnym rezanku W tym tygodniu już musi wypalić- [B5 APS] by czorny
Ten ktoś, kto je przerabiał robi to jakoś bardziej masowo niż 1 kpl? ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- jest idealnie, na żywca robi mega robotę Klawiatury nie zalej- [B5 APS] by czorny
Za dużo ledów, ile tam jest tych pasków, ze 4 rzędy?- B6 DIVISION
Witam, orientuje sie ktos czy skrzynia z AVJ podejdzie do BEXa? 5bieg zamiast 6biegu? Znajomy chce zalozyc Quattro i nie wiemy, czy zakladac skrzynie z 5bieg czy moze podejdzie od 2.5diesla?- [B5 APS] by czorny
Jeszcze fot nie ma?- Sprzęgło + jednomas do 1.8T AJL Quattro
Moim zdaniem nie ma sensu wymienić sprzęgła z AJL'a do AJL'a. Szybko się grzeją, słabo trzyma, ślizga się po ostrzejszej jeździe. Za słabe sprzęgło względem mocy lub zbyt ostry kierowca. Mówią, że z BEX'a 190KM pasuje i lepiej chodzi. Osobiście mi dwumas rozleciał się w trzy części po starcie z pod świateł. 2 razy wymiana sprzęgła, raz dwumas.- [B5 APS] by czorny
Co Ty chcesz obrys na CPN'ie rezać? ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- A ile masz do Sławy, bo mogę zrobić tam kurs.- [B5 APS] by czorny
a masz jakieś II lift w igła stanie? Z racji zakazu handlu na forum nie odpowiem, ale powiem Ci, że Odzarypania jest .. liści na dworze. Podrzucić Ci dzisiaj do Wijewa? ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- Chyba, że zrobiłeś mi już obrys to wlecę- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Tylko ktoś będzie musiał tańcować chociaż Jak zlot będzie w Helu to niestety nie masz wstępu:polew: Oho- [B5 APS] by czorny
A ten dalej na tych przedliftach- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Tylko ktoś będzie musiał tańcować chociaż- Jakie CB Radio i antena do Audi?
500zl zaplacilem mandatu, 500zl chce przeznaczyc na CB z antena. Co brac?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zrobimy sobie "Mały Ostrów" o nie. już nigdy więcej nie będę otwierał namiotu z pilota:facepalm: My pamietamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja licze na to, ze to nowemu sie naklada ja przewaznie przed zlotami nie zdarzam na myjke wiec zawsze przyjezdzam brudasem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mowa o mnie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A wpadlbym Mam nie wpadac?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tydzien macie u siebie zloty?- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Kiedy bedzie cos wiecej wiadomo? - [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż