Treść opublikowana przez JawoR36
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju, siedziesz w UK nie?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Czy stożej i DV'ka nie powodują jakiś engine checków itp?
-
Co to za wersja Audi A4 B5 ? Jak się nazywa? :)
Witam, raz na zawsze chce zażegnać dociekanie, jak ta wersja A4ki się nazywa. Co to za pakiet albo co. Ogólnie auta w tej wersji szły TYLKO i wyłącznie w Quattro. 1.8T w 180KM AJL lub czasami w 2.5TDI, ale zawsze w Quattro. Wyróżniają się - białymi tarczami zegarów - kubełki pół skóra z niebieską nicią w środku - czarna podsufitka - satynowe dekory alu z RS4 - podkreślone logo Audi A4 czerwonym paskiem w chromowanej obwódce i czerwona wstawka przy "T" przy 1.8T - felgi z A8 17' Ronal '- zawsze kierownica 3ramienna - gałka z pakietu skóra - zawieszenie 1BV Prawie zawsze mają BOSE, Xenon i nigdy nie mają 2DINowej konsoli. Występują w sedanie lub w kombi. Przez moje ręce przeszły już 11 takich aut w tej wersji. Dodatkowo jeżdżę na codzień tą wersją. 9 z UK 1 ze Szwajcarii 1 z DE Żadnego Polaka z polskiego salonu nie widziałem. Dokumentacja zdjęciowa.
-
Spot Leszno
A kratka pasuje od polifta?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Maly dylemacik, zakladac czy nie ?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja wpadne Allroadem, bo gwintu nie moge nigdzie znalezc
-
[B5 APS] by czorny
Dokladnie. Drzwi malujesz cale czy do listwy?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Z tym piątkiem będziemy intacz, bo nie wiem jeszcze jak u mnie rozmieszczać na podwórku auta, że tak powiem jest full, teraz jeszcze mi betoniarke wpierdolili z klamotami, bo remont jest i h*j wie, kiedy mi to zawiną... do tego doszło pół ryja z B6, a i B6 pod plandeką stoi i chyba trochę postoi jeszcze, bo nie mam na razie humoru nerwów i pieniędzy, żeby to robić - jeść nie woła, a mam inne priorytety. A z kolei nie chcę poza ogrodzeniem kogoś stawiać, bo odpowiadam tylko i wyłącznie za uszkodzenia na mojej posesji, reszty pretensji nawet nie słucham, tylko przyklejam piątke z otwartej Pff.. ale problem postawic auto poza posesja a jak zbraknie miejsca na podworku na nocleg to sie w aucie przespie zeby to pierwszy raz tak bylo o.O Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A ja moge w piatek? Rozstawie sobie juz stoisko z czesciami do B5tek hahahaahhaah Zartuje Moge wpasc? Ten z czarnymi klamkami chyba ze mna wpadnie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Opcja biwakowania z piatku na sobote nadal aktualna? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dam znac ostatecznie we wtorek, bo wtedy mam ostateczne starcie z chemia i jak nie wyjdzie to poprawka w sierpniu mi popsuje plany xd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
A od tego rolowania nie rozwala sie lakier? Bo jak by mi sie ET30 schowalo to i gwintu bym poniuchal gdzies Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
nie oddałem, zmusili mnie ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- to teraz przyczepią się do braku tablicy na zderzaku i znów będzie po dowodzie za to też oberwałem ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Od czego masz takie dziwne, małe lusterko z prawej strony? ori, taka fota Te za***iste autko z tylu ma duze lustro Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Gfinnntu nie bedzie koza pozostanie koza Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- Poza tym mam ET30 i fela wystaje mi za obrys, jak to niby zglebic? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
Ja Ci dam allroad Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Te, przeciez to nie byl Puma O.o Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
13 maja wczoraj pisalem wniosek o odszkodowanie itp. To juz widze byl taki typowy hejt, co by tylko z blotem zmieszac Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Praktyczne i tanie sposoby na problem przy aucie
Jest lepsza od tej szarej Czerwona, do rur wysoko cisnieniowych Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Spot Leszno
Ja raczej beee jeszcze na vag nysie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj tankowałem za 2,20zł/litr. Pełen zbiornik ok 90zł, wchodzi 40-42 litry 1.8T 180KM Quattro, na 225, w mieście deptam i robię 280km na butli Trasa ok 340-350km. f*ck PB
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Nie latwiej bylo kupic caly boczek w skorse Eu..? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
myslałem ze tylko ja mam takie złudzenie:decayed: Jawor tak patrząc z boku to zamiast nabijać kolejne strony tłumacząc się z każdej transakcji którą robiłeś to powinieneś napisać jeden: DAŁEM d*py. PRZEPRASZAM. Następnie założyć temat w którym prostujesz wszystkie dziwne akcje bo jak widać jest ich coraz więcej i ten temat skupia się wokół ciebie. Każdym nowym postem bardziej podcinasz sobie gałąź na której siedzisz i w końcu spadniesz. Widać już że nie ogarnąłeś tematu handlu na forum. Chcesz wyjść z twarzą z całej sytuacji to lepiej sam się ogarnij i sprawdź gdzie jeszcze dałeś d*py zanim kolejni opiszą transakcje z tobą. Kombinujesz jak koń pod górę ale niestety nie masz żadnych sensownych argumentów oprócz wypadku swojej pani. Dziwie się że Hugo jeszcze nie wprowadził możliwości sprzedaży jednej rzeczy albo prowizji od sprzedaży. Handlarze których jest coraz więcej mają tutaj jak w raju i jeszcze próbują wałki kręcić. Patrząc na ilość osób które składają zawiadomienia na policję to Hugo ma wesoło jak musi się tłumaczyć Owszem dalem d*py i przepraszam. Wszystkie incydenty sa spowodowane najczesciej brakiem czasu z powodu np jeszcze trwajacej nauki czy tez ow ostatniego wypadku. To wlasnie po tym wypadku troche wylecialem z rytmu. Odpisuje caly czas tutaj i sie tlumacze, nie po to, by podcinac sobie galaz, tylko po to, azeby nie bylo mozliwosci wytkniecia mi "ze zniknalem" lub "przestalem sie odzywac". Nie uciekam przed odpowiedzialnioscia, jestem caly czas na forum, dostepny pod telefonem, jedynie w godzinach porannych zdarza mi sie nie moc odebrac, ale zawsze ok 14 oddzwianiam pod wszystkie nr ktore probowaly sie ze mna kontaktowac, przynajmniej dwa razy oddzwaniam. W czesciach siedze od ok sierpnia 2012r, co daje nam prawie rok handlu czy to tu na forum czy to na allegro i do czasu ostatnich problemow z wysylkami radzilem sobie dobrze. Myslalem juz nad tym, kto jeszcze moze byc poszkodowany przez moja osobe, lecz nie przypominam sobie. Jesli znajdzie sie jeszcze taka osoba, to prosze sie oczywiscie ze mna skontaktowac przez PW lub tel. Mam kiepska pamiec, ale wydaje mi sie, ze wiecej takich ludzi sie nie znajdzie. Wiec tak jak mowilem, nie jestem juz raczej swiezakiem i mam wiele zadowolonych klientow za soba z forum. Co do daty przelewu, nie mam kompletnego pojecia czemu tak wyszlo. Nie bede zmyslac i sie tlumaczyc, bo az tak sie na tym nie znam. Przelew poszedl w piatek. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Praktyczne i tanie sposoby na problem przy aucie
Ludwik pomaranczowy w sprayu, ktory robi piane. Spryskac czym lakier, np zderzak przedni od robakow, odczekac chwile i przetrzec, zejdzie bez problemu. Ten sam preparat wyczysci tam tez np zardzewiale wydechy czy ufajdane felgi. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed: mam dylemat i to nie mały.. Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? A czego sie obawiasz? 700komentow na allegro, takze nie powinno byc problemu. A najlepiej podjechac osobiscie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Spot Leszno
Ten week Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk