Treść opublikowana przez JawoR36
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Bylem poza domem, a z tabletowego internetu zalogowac sie i wyslac foto, gdzie to internet bez pakietu chodzi tak wolno, ze jest nawet problem z zalogowaniem sie na koncie. Przyszedlem do domu i nadal przelew jest tak jak byl " w trakie realizacji ". Nie pamietam kurcze tylko czy od razu przelew byl ustawiony na ta date czy zmienia sie ona wraz z koncem dnia. Chyba ze podczas robienia przelewu wpisalem bledna date realizacji, ale watpie, bo nigdy jej nie zmieniam. Troche dziwne, bo jak w piatek przelalem kase w Pko na swoje konto to mialem ja w ciagu godziny. http://img835.imageshack.us/img835/1424/screenshot2013060422270.png Dobra, a jak wytłumaczysz ściemy z telefonem? Kupujący wstawił historię połączeń i co? cisza? kto tu jest niepoważny? Ogarnij się. Widac wyraznie ze jedno z tych polaczen jest odebrane. Niestety moj tel nie ogarnia tyle dni do tylu, zeby sprawdzic historie. Ale zapewniam z reka na sercu ze nie bylo to celowo jesli juz. Nie zapisuje numerow klientow, wiec nigdy nie ma sytuacji ze odbieram z premedytacja. Najczesciej tes oddzwianiam. Co do ogarniania sie, wlasnie to robie, caly czas. Dlatego wszystkie wysylki juz sa na biezaco, a poprzednie zamowienia zrealizowane. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Teraz sobie skojarzylem daty, 13 albo 14 maja dziewczyna miala czolowke przy ok 90km/h. Pewno domyslacie sie jak wygladalo kilka nastepnych dni po wypadku. Fakt faktem, kilka dni mialem wycietych z kalendarza. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Bylem poza domem, a z tabletowego internetu zalogowac sie i wyslac foto, gdzie to internet bez pakietu chodzi tak wolno, ze jest nawet problem z zalogowaniem sie na koncie. Przyszedlem do domu i nadal przelew jest tak jak byl " w trakie realizacji ". Nie pamietam kurcze tylko czy od razu przelew byl ustawiony na ta date czy zmienia sie ona wraz z koncem dnia. Chyba ze podczas robienia przelewu wpisalem bledna date realizacji, ale watpie, bo nigdy jej nie zmieniam. Troche dziwne, bo jak w piatek przelalem kase w Pko na swoje konto to mialem ja w ciagu godziny.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Nigdzie napisałem, że mnie oszukałeś. Takie nieporozumienie to mały miki przy sytuacjach tu opisywanych. Jednak straciłem na tej transakcji trochę czasu i pieniędzy, czego nie zapowiadało ogłoszenie, bo będę się upierał, że jeśli nie zaznaczono wyraxnie inaczej, to zderzak to poszycie + belka, koło to felga + opona, a komplet opon to 4 sztuki, nie dwie. Myslę, że temat wyczerpany. Ja myslę, że to nie tyle próba naciagnięcia, co zupełna niedojrzałość i nieprzystosowanie do samodzielnego życia, myślenia, podejmowania decyzji, ponoszenia konsekwencji. Te dzieci (P-U-M-A, Jawor36) niestety myslą, że wciąż się bawią z kolegami w gimnazjum... Nie zycze sobie, azebys nazywal mnie dzieckiem, tylko dlatego ze zdarzyly sie przypadki, ze wysylka towaru sie opozniala. To wlasnie fakt, ze juz nie jestem dzieckiem czesto sprawia, ze nie ma sie czasu, a chcialbym zauwazyc, ze nie utrzymuje sie z handlu. Z tego co pamietam nie zamowiles ode mnie niczego, a swoje opinie wystawiasz na podstawie opinii innych, a mnie nazywasz dzieckiem? P Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- Nigdzie napisałem, że mnie oszukałeś. Takie nieporozumienie to mały miki przy sytuacjach tu opisywanych. Jednak straciłem na tej transakcji trochę czasu i pieniędzy, czego nie zapowiadało ogłoszenie, bo będę się upierał, że jeśli nie zaznaczono wyraxnie inaczej, to zderzak to poszycie + belka, koło to felga + opona, a komplet opon to 4 sztuki, nie dwie. Myslę, że temat wyczerpany. Ja myslę, że to nie tyle próba naciagnięcia, co zupełna niedojrzałość i nieprzystosowanie do samodzielnego życia, myślenia, podejmowania decyzji, ponoszenia konsekwencji. Te dzieci (P-U-M-A, Jawor36) niestety myslą, że wciąż się bawią z kolegami w gimnazjum... Śmiem twierdzić że wystawiają czeki bez pokrycia - byle tylko kupić następny towar. A jak się uda to lecimy dalej i tak w kółko (a po 3 tygodniach oddam frajerom kasę bo wreszcie się odkułem). Pewne przypadki nałożyły się ze sobą w czasie i bardzo dobrze że powstał ten temat. Jak ktoś chce handlować za czyjeś pieniądze to niech odwiedzi Providenta albo inne lichwiarskie gówna. Ciekawy argument czyż nie ?? Nieoprocentowana pożyczka na forum. Serio tak uwazasz? Ciekawszej interpretacji opoznienia wysylki towaru za ok 40zl nie slyszalem. Rozumiem, jakby to setki czy tysiace zlotych, ale zebym robil klientow tylko po to, by zdobyc pieniadze i je za jakis czas oddac to wersja wydarzen co najmniej nie do przyjecia. Kolejny forumowicz, ktory ze mna nie majac nic wspolnego wystawia jakies chore tezy. Tyle wersji ile sie naczytalem w tym temacie to sie w zyciu nie nasluchalem, a co ciekawsze, nie odzywaja sie Ci "poszkodowani", tylko Ci, ktorzy za przeproszeniem w d*pie byli i .. widzieli. Siedze w tym, czym sie hobbistycznie zajmuje, ok roku czasu. Nie mozliwe jest, zeby przes tak dlugi okres czasu nie zdarzyla sie wpadka, szczegolnie ze ostatnie chwile nie sa malowane zbyt kolorowo. Zdarzaja sie rozne sytuacje i zakrety w zyciu, co odbija sie tez na tym co sie robi. Jest to nie do ominiecia, ale zeby przez opozniona wysylke (opozniona wysylka, nie oszustwo i ucieczka z kasa) nazywac kogos zlodziejem, wyludzaczem pieniedzy celem darmowej pozyczki, dzieckiem, nie odpowiedzialnym czlowiekiem, to juz chyba lekkka przesada? Kilka stron wczesniej podalem email pod ktory maja sie zglosic osoby poszkodowane przez moja osobe. Zglosily sie dwie osoby lub trzy osoby, nie chce teraz juz sklamac. Pierwsze dwie odezwaly sie z tego tematu, o opozniona wysylke, a trzecia o zwrot gotowki za wysylke towaru i nie odbranie paczki przez klienta, ktorego mu nagonilem, wiec wypadalo zwrocic, mimo dobrych checi, poprzez danie mu mozliwosci zarobienia. Dwa emaile od razu zalatwilem, trzecia paczka wyslana na nastepny dzien priorytetem. Codziennie dzwonia do mnie ludzie z forum, mimo zablokowanej mozliwosci sprzedazy tutaj, czyt nie ma moich ogloszen na forum, co oznacza, ze sa to klienci z polecenia lub Ci, ktorzy wczesniej byli zadowoleni z moich uslug. Mam zamiar zmodernizowac system zamowien tu na forum, wysylek, czas przeznaczony na wysylki, a takze PW, a zeby kontakt ta droga nie byl utrudniony. Jak to wszystko "ogarne" bede starac sie odzyskac mozliwosc wystawiania ponownie przedmiotow tu na forum. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk Kolega JawoR36 zapomniał chyba o czwartej osobie, której zamiast sprężarki pokazanej na zdjęciach (wystawionej po sprzedaży na allegro...) wysłał bubla. Niesprawną część odesłałem i kontakt się urwał. Dopiero po ponownym kupieniu u niego (defakto już mojej) sprężarki na allegro, zobowiązał się oddać pieniądze. Twierdzi, że wykonał przelew w piątek, jednak do tej pory nie otrzymałem zwrotu pieniędzy i żadnej informacji w formie np. potwierdzenia przelewu. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na wiadomości. Zostaje tylko zgłoszenie sprawy na policję, gdyż kwota którą od 2 tygodni próbuję odzyskać to dokładnie 243 pln. nie polecam Kolego, zarty zartami, ale podaj mi swoj nr telefonu, to wstawie jeszcze tutaj Ci zestawienie polaczen nie odebranych. Nie pisz, ze dzwoniles, skoro tego nie robiles, bo wyglada jakbym nie chcial odebrac. Wszystkie incydenty juz zalatwilem i jestem na bierzaco. Twoj przelew wykonalem w piatek, tak jak napisalem wczesniej. Wstawie jeszcze dzisiaj potwierdzenie, jak tylko dostane sie do czegos bardziej przyjaznego do tego niz tablet. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ile warstw malujecie, w jakich odstępach itp? Bo ja sobie prysknąłem kilka elementów i za każdym razem wystarczylo przejechać paznokciem i się "przecinał".
-
A4 by Balbolek
Rzuć mi na PW foto, jakiś nr ori z niego itp, sprawdzę czy będzie do mnie pasować, jak będzie, to się dogadamy. Dziurę mam, a haka brak
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Przeca to jest 1BV Gleba skutecznie zabije moje KM w terenie A co do ramek, pójdą raczej w czarny mat, tak jak każde poprzednie ramki
-
A4 by Balbolek
Hak westfalia to taki wypinany? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
Kolego, a nie chcesz wygluszki pod maske? Bo widze ze nie masz Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Wschowa Pozdrawia Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nie ma takiej opcji Nie chcę
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
oczywiście To do styknięcia się na Nysie
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
:grin:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Nigdzie napisałem, że mnie oszukałeś. Takie nieporozumienie to mały miki przy sytuacjach tu opisywanych. Jednak straciłem na tej transakcji trochę czasu i pieniędzy, czego nie zapowiadało ogłoszenie, bo będę się upierał, że jeśli nie zaznaczono wyraxnie inaczej, to zderzak to poszycie + belka, koło to felga + opona, a komplet opon to 4 sztuki, nie dwie. Myslę, że temat wyczerpany. Ja myslę, że to nie tyle próba naciagnięcia, co zupełna niedojrzałość i nieprzystosowanie do samodzielnego życia, myślenia, podejmowania decyzji, ponoszenia konsekwencji. Te dzieci (P-U-M-A, Jawor36) niestety myslą, że wciąż się bawią z kolegami w gimnazjum... Nie zycze sobie, azebys nazywal mnie dzieckiem, tylko dlatego ze zdarzyly sie przypadki, ze wysylka towaru sie opozniala. To wlasnie fakt, ze juz nie jestem dzieckiem czesto sprawia, ze nie ma sie czasu, a chcialbym zauwazyc, ze nie utrzymuje sie z handlu. Z tego co pamietam nie zamowiles ode mnie niczego, a swoje opinie wystawiasz na podstawie opinii innych, a mnie nazywasz dzieckiem? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- Nigdzie napisałem, że mnie oszukałeś. Takie nieporozumienie to mały miki przy sytuacjach tu opisywanych. Jednak straciłem na tej transakcji trochę czasu i pieniędzy, czego nie zapowiadało ogłoszenie, bo będę się upierał, że jeśli nie zaznaczono wyraxnie inaczej, to zderzak to poszycie + belka, koło to felga + opona, a komplet opon to 4 sztuki, nie dwie. Myslę, że temat wyczerpany. Ja myslę, że to nie tyle próba naciagnięcia, co zupełna niedojrzałość i nieprzystosowanie do samodzielnego życia, myślenia, podejmowania decyzji, ponoszenia konsekwencji. Te dzieci (P-U-M-A, Jawor36) niestety myslą, że wciąż się bawią z kolegami w gimnazjum... Śmiem twierdzić że wystawiają czeki bez pokrycia - byle tylko kupić następny towar. A jak się uda to lecimy dalej i tak w kółko (a po 3 tygodniach oddam frajerom kasę bo wreszcie się odkułem). Pewne przypadki nałożyły się ze sobą w czasie i bardzo dobrze że powstał ten temat. Jak ktoś chce handlować za czyjeś pieniądze to niech odwiedzi Providenta albo inne lichwiarskie gówna. Ciekawy argument czyż nie ?? Nieoprocentowana pożyczka na forum. Serio tak uwazasz? Ciekawszej interpretacji opoznienia wysylki towaru za ok 40zl nie slyszalem. Rozumiem, jakby to setki czy tysiace zlotych, ale zebym robil klientow tylko po to, by zdobyc pieniadze i je za jakis czas oddac to wersja wydarzen co najmniej nie do przyjecia. Kolejny forumowicz, ktory ze mna nie majac nic wspolnego wystawia jakies chore tezy. Tyle wersji ile sie naczytalem w tym temacie to sie w zyciu nie nasluchalem, a co ciekawsze, nie odzywaja sie Ci "poszkodowani", tylko Ci, ktorzy za przeproszeniem w d*pie byli i .. widzieli. Siedze w tym, czym sie hobbistycznie zajmuje, ok roku czasu. Nie mozliwe jest, zeby przes tak dlugi okres czasu nie zdarzyla sie wpadka, szczegolnie ze ostatnie chwile nie sa malowane zbyt kolorowo. Zdarzaja sie rozne sytuacje i zakrety w zyciu, co odbija sie tez na tym co sie robi. Jest to nie do ominiecia, ale zeby przez opozniona wysylke (opozniona wysylka, nie oszustwo i ucieczka z kasa) nazywac kogos zlodziejem, wyludzaczem pieniedzy celem darmowej pozyczki, dzieckiem, nie odpowiedzialnym czlowiekiem, to juz chyba lekkka przesada? Kilka stron wczesniej podalem email pod ktory maja sie zglosic osoby poszkodowane przez moja osobe. Zglosily sie dwie osoby lub trzy osoby, nie chce teraz juz sklamac. Pierwsze dwie odezwaly sie z tego tematu, o opozniona wysylke, a trzecia o zwrot gotowki za wysylke towaru i nie odbranie paczki przez klienta, ktorego mu nagonilem, wiec wypadalo zwrocic, mimo dobrych checi, poprzez danie mu mozliwosci zarobienia. Dwa emaile od razu zalatwilem, trzecia paczka wyslana na nastepny dzien priorytetem. Codziennie dzwonia do mnie ludzie z forum, mimo zablokowanej mozliwosci sprzedazy tutaj, czyt nie ma moich ogloszen na forum, co oznacza, ze sa to klienci z polecenia lub Ci, ktorzy wczesniej byli zadowoleni z moich uslug. Mam zamiar zmodernizowac system zamowien tu na forum, wysylek, czas przeznaczony na wysylki, a takze PW, a zeby kontakt ta droga nie byl utrudniony. Jak to wszystko "ogarne" bede starac sie odzyskac mozliwosc wystawiania ponownie przedmiotow tu na forum. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
STAG 4, migająca dioda przez kilka minut po zgaszeniu samochodu
Gazownik stwierdził, że jak jest plus pociągnięty od wtrysków to tak się dzieje i jest to normalne
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
To sa odosobnione wypadki jak np nie mam danych do wysylki, dostane przelew i nie mam do kogo go sobie przykleic, nie mam danych na pw. A co w przypadku jak towar wyslany a poczta stwarza problem, to tez moja wina? Przeciez ja nie bede sprawdzac kazdej wyslanej paczki czy jeszcze idzie, czy juz dotarla itp. Jak cos nie dojdzie, to kupujacy sie ma kontaktowac. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
właśnie Jawor też już długo czekam na zwrot za przesyłki.... Zerknij w temat, zostawilem tam info. A tak w ogole, co to za spam w temacie o aucie? :confused: Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ponowie tutaj wiadomosc z jednego z tematow Istnieje takie cos jak telefon i jak na tym telefonie wykreci sie numer moj, to polaczy Was od z moja osoba, z ktora to z pewnoscia wszystko sie wyjasni i zalatwi. Jak wiecie PW to nie najskuteczniejsza droga, paczki tez nie zawsze ida 2 dni, dojda do tego jeszcze losowe rzeczy i pojawia sie problem. Nikt nie jest idealny, ale jakbyscie zamiast tyle narzekac na forum chwycili za telefon jak kazdy normalny klient pogadali, to z pewnoscia by takiej sytuacji nie bylo. Dodatkowo istnieje tez paczka pobraniowa, zakupy przez allegro i ow wlasnie telefon. Podam tutaj email [email protected] Wszyscy, ktorzy maja jakas nie rostrzygnieta sprawe ze mna itp. Prosze o kontakt ow emailowy, podanie ewentualnie danych do wysylki, numeru konta do zwrotu itp. Postaram sie jak najszybciej rozstzygnac problem. Zostawcie tez nr tel do siebie. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Listwa nad rejestracją
Przygo5uj, prysnij podkladem, potem kolorem weelut kodu lakieru, nastepnie bezbarwny i gra Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
F5 Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Kurz byl glownie za mna Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
To czasem nie jest ten prog przez ktory ja przejechalem majac 60km/h? Kolo Ciebie? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Bez ingerencji w moment obrotowy raczej nie, za wysoko bierze na ori programie by udolac. Btw, to jest asfalt, tylko jest miejscowo pokryty piaskiem, gume sie spali xD Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ---------- Jakby te auta dostawaly tylko takie "katy" od wlascicieli, czyt raz na jakis czas przez kilka minut polatac bokiem pilnujac temp oleju, wody, na odpowiednim oleju, wymieniajac go na czas, dogrzewajac i chlodzac turbo to te silniki bylyby wieczne. Moje auto przed kazda jazda, zwyczajna, grzeje sie co najmniej 1min, jak moge, to dluzej. Chlodzi sie po przepisowej jezdzie ok 2-3min, po dociskaniu odpowiednio wiecej, a po takiej jezdzie jak na filmie silnik nie jest gaszony az do powrotu pod dom (temp oleju podczas takiej jazdy dochodzi do ok 100-105 stopni). Jakbym tak od razu po takiej jezdzie gasil silnik, nie pilnowal zmian oleju i jego temp, a owczesniej nie rozgrzewal silnika, to faktycznie zajechalbym silnik szybciej niz sie wydaje. Silniki niespelna 200konne nie sa zrobione po to, by sprawnie poruszac sie w korkach, nie oszukujmy sie. W tym celu nie wklada sie turbo, sportowej kierownicy czy foteli. Takie auta po prostu sa zrobione by jezdzic co najmniej dynamicznie Z drugiej strony, jesli ktos, nie umiejetnie operuje sprzeglem lub za duzo go uzywa przy takich zabawach, to moze sie okazac, ze sie spali najzwyczajniej. Oryginalne sprzeglo jest slabe, po kilkunastu minutach takiej jazdy z przerwami i tak wracajac do domu spokojnie czuje ze sie sprzeglo slizga, przejezdzam kilka kilometrow i wraca do normy. Sprzeglo mam na pewno dobre, bo juz nie dawno wymienialem dwumas i przy okazji sprzeglo. Dwie sztuki sprzegla leza w zapasie takze nie powodow do obaw, jedynie co w tym wszystkim najgorsze to opony Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ---------- A tak poza tym, to po to sobie kupilem Quattro zeby sobie polatac bokiem, czy tego chcecie czy nie Co prawda mocy za malo na jakies latanie po asfalcie, ale zima? Meeeega sie jezdzi Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Quattro jest dziecinne proste pod wzgledem ogarniecia. Jestem na tym parkingu moze trzeci raz, za kazdym razem po kilka minut a juz ogarniam troche Szukam nowej, wiekszej miejscowy Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
To taka chwilowka Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- Quattro <3 Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mozna wplacic za siebie, a potem dopisac "moja"? Nie jestem pewny czy ja zabiore Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk