Treść opublikowana przez JawoR36
-
Co począć ?
W srodku w lampie sa takie druciki obok soczewki ktore sie przestawia Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
wyciągnij zagłówki później prowadnice zsagłówków do góry i później juz zobzczysz Tylko ze mi zaglowki nie chca wyjsc, bo wadza o sufit kurcze. A prowadnice wyciqgnalem ile sie dalo a i tak nic to nie dalo W B5 jest latwiej Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk jeszcze masz regulacje w zaglowkaxh. Zaglowki opuśc mąż do dołu i wtedy wyjmuj Dzisiaj bedzie kolejne starcie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Co począć ?
Pospawać, założyć, przestawić kąt soczewki i cieszyć się poliftami.
-
Spot Leszno
Ja na letnich cala zime przelatalem hah Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
Budzetowy sufit od S4 Naogladales sie u mnie czarnego sufitu? Musze sie z Ciebie ponabijac Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
wyciągnij zagłówki później prowadnice zsagłówków do góry i później juz zobzczysz Tylko ze mi zaglowki nie chca wyjsc, bo wadza o sufit kurcze. A prowadnice wyciqgnalem ile sie dalo a i tak nic to nie dalo W B5 jest latwiej Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Witam Panow z B6. Mam takie pytanie, jak wyjal tylna kanape nie skladana? Jakiej propozycje?
-
[B5 APS] by czorny
Zapomnij, to taka sknyra jest, ze on to mi nie da zarobic Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Rezanie bixenonu
Chodzi o to, że mam na regulacji juz najwyżej jak się da, a i tak świecą za nisko.
-
Rezanie bixenonu
Ale regulacja w lampach nie wiele daje, wiec czym oni to wyreguluja? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Rezanie bixenonu
A ja mam juz zrobione lampki od qwertego i moje pytanie brzmi, jak podniesc je tak, by zwiekszyc zasieg swiecenia?
-
[B5 APS] by czorny
Wal sie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
Kierwa, mialem jechac, ale przez problemy z dziewczyna odpuscilem xd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Ogólnie tak, lecz po naklejeniu na nie Czerwonej folii już nie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nie bo mi będzie szurająca dokładka spowalniać
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nie uchwycę tego telefonem. Ale stopem jebnę po gałach to i ślepego oślepię
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
InPro. A co do gwintu, na razie go nie widzę Póki fotelika nie trzeba wozić trzeba się wyszaleć. Jak będę stary to założę gwint
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nie bedzie gwintu, bo :
-
Montaż mocowania fotelika ISOFIX
B5 i B6 isofix to kompletnie inna sprawa. Co do isofixu, jak miałem taki komplet na sprzedaż, to wszyscy stwierdzili, że "wolą sobie poszukać na złomie, niż płacić za isofix" To sobie teraz szukajcie. Ja już trochę z A4 miałem do czynienia i taki isofix zdarza się raz na 20-30aut.
-
Przerobienie tunelu 1DIN na 2DIN w Audi A4 B5
Części drogie jak zawsze... Jak Ci się nie śpieszy to trafisz w bardzo fanej cenie. Około miesiąca temu za tyle części kupowałem wszystko na allegro: Klimatronik 2 din z grzaniem 150zł kosz 2 din 100zł ramka na przyciski 30zł Tylko popiołke sobie odpuściłem bo ceny zaporowe ~200zł Z tego co ja wiem, to tunel też jest inny A ceny, hmm.. Nie mam problemu ze sprzedaniem 2din bez radia i klimatronika za 500zł
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Dat Ass!
-
Grill rs look
- Grill rs look
Podczas użytkowania nic się nie dzieje. Za to ma słabe uchwyty, które łatwo połamać podczas montażu, przez co później grill można przesuwać ręką o jakieś 0,5cm na boki (nie góra dół, na boki). Oczywiście, jak za grill za stówkę to mnie to koło d*py wisiało, bo w porównaniu do 300-400zł za RS, a wygląd bardzo zbliżony. Praktycznie nikt się nie kapnął, że podróbka jak jeździłem z nim w poprzedniej B5.- [B5 APS] by czorny
Szpoko loko, mi tak na co dzień 12,5-13 litrów- Grill rs look
Grill ma słabe wykonanie, ale fajnie wygląda. Leży u mnie taki i się kurzy Czeka na lepsze czasy w nowym aucie. - Grill rs look