Treść opublikowana przez JawoR36
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ee.. zeby tam byl co zbierac ---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ---------- Ee.. zeby tam byl co zbierac Nie mialem ani szpadla ni szpachelki
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A ja na kota.. przy 140km/h kierwa. :banghead: Swoja droga, jakis popierdzielony ten kot BYL, stoi sobie na chodniku, stoi, a tu nagle dzida dzikim pedem przez droge.. niestety okazalem sie szybszy
-
[B5 APS] by czorny
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/ ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin: bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka A jak ja szukalem klapy to 300 i w gore i jeszcze do malowania ;/
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Zwariował? Drzewo do lasu chcesz wieźć? Te, niech bierze, niech nie będzie psem ogrodnika, co sam nie weźmie, a drugiemu nie da
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Przydałoby się opłacić ten zlot do końca Bo aż wstyd
-
[B5 APS] by czorny
Ja mam sklerozę Coś pomyślę nad wydeszkiem.
-
Co to za wersja Audi A4 B5 ? Jak się nazywa? :)
Podkreślenie pod Audi A4 i czerwona wstawka przy "T" w 1.8T. Może ktoś to sobie przykleił? A to jest ori takie jak ja mam? Nie przyklejałbym Twojego wyposażenia do jakieś lepszej. Moim zdaniem "wersja Emeryt Clusive" : Grzane stołki i placki, bo kubły nie wygodne, a w d*pę zimno, jak to starym ludziom Lusterka są grzane prawie (o ile nie w każdym) w każdym polifcie, FIS bo starość nie radość i wzrok nie domaga, tempomat bo biedak stary i nogi bolą, a do kościoła daleko, a pakiet światło (btw co to?) żeby się staruszek nie potknął wysiadając A tak serio to se jajca robię Te podkreślenie mi tam nie pasuje totalnie, ni Quattro, ni zawias ni środek. ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- A 1.8T wziął dlatego, że myślał, że "T" to skrót od imienia Matki Teresy z Kalkuty
-
[B5 APS] by czorny
A ile jest w 1.8T w serii? Katy są już rachu ciachu dawno wycięte A poza tym skąd Ty wiesz, że mam 2,5?
-
[B5 APS] by czorny
A przelot na 2.5 cala by mi wystrugali? Ty to nic k**wa nie myślisz mistrzu Oj tam się czepiasz.. A tak serio to co nie tak? xD
-
Klimatyzowany schowek
To ma działać, a nie wyglądać ; )
-
[B5 APS] by czorny
A przelot na 2.5 cala by mi wystrugali?
-
Klimatyzowany schowek
To po co żeś kupował jakiś specjalny wężyk zamiast iść gdzieś do składnicy maszyn i za paręnaście groszy kupić z metra gumowego? Zaraz jeszcze sobie zastąpię czymś ten zaworek (np od B6, bo taki mam) i się okaże, że mam wszystko do rezania
-
Co to za wersja Audi A4 B5 ? Jak się nazywa? :)
A jak wygladaja Recaro z francuskiej wersji? ---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- BTW. Wychodzi na to, że mam wersję Ambition Tylko kurcze, nie pokrywa mi się to, że tam piszą o pakietach wewnętrzych, a moja wersja nie kończy się na różnicach wewnątrz. Poza wnętrzem jest Q, 180KM, 1BV, 17'' Ronala, emblematy inne.. Tego połączenia nie ma w zwykłych A4'kach. O ile 180KM występowały, to były to wersje raczej gołe, bez 1BV, często bez Quattro, a tymbardziej we wnętrzu pusto i nudno.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ok ok i bedziemy zygac dalej niz horyzont A co do tego DV, tamten link jest akurat z usa, ale ogolnie w Uk tez sa, tyle tylko ze za 170 $
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kaju, juz wiem co hym potrzebowal z UK. Zawor Forge'a 007. Taki do 1.8t i 2.7 szukam tak teraz na ebay i prawie wszystkie sa u Ciebie, http://www.ebay.com/itm/Forge-007-Diverter-Valve-Audi-TT-A4-S4-GTI-007P-DV-/280710199901?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item415ba1ba5d&vxp=mtr Za wysylke skubance chca 50dolarow.. dogadamy sie jakos?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jest w Zabkach. Ale co Coli Waniliowej bym sie napil to bym sie napil probowal ktos to zmieszac z Janielsem?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
A co to konkretnie za model Forge'a itp?
-
regeneracja maglownicy
Nie ma to najmniejszego znaczenia przy wyborze magla bo i tak pasują. Nie istotne jaki silnik czy też producent. Producenta można sprawdzić na tabliczce, wjeżdżając na kanał.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Japierdziu, to już nawet nie pytam po ile tam macie PB
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Mógłbyś podać jakieś namiary na stożek, a szczególnie na DVke?
-
[B5 APS] by czorny
Tak jak ja mam, srebrne alu szczotkowane
-
Klimatyzowany schowek
Jak to chłodzi? Czekoladę uratuje przed pływaniem? Czy zamiast plastikowej rurki można użyć np wężyka gumowego?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jeszcze nie wiem, ale teraz raczej busem pojade, co się dzieje? A nie mają tam taniej napojów wyskokowych? 3 razy droższe Napaćkane z japca kaja
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jeszcze nie wiem, ale teraz raczej busem pojade, co się dzieje? A nie mają tam taniej napojów wyskokowych?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jak lecisz do Polski to płyniesz, lecisz czy jedziesz?