Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Bo dostałeś i zapomniałem ją odkręcić Jest montowana tylko do mocniejszych jednostek, do których to, montaż ich, ma jakiś sens. Np w 180KM AJLu mam, często jest w zwykłych 1.8T i 2.5
  2. Jakie efekty po wsadzeniu DownPipe? Bo sam jestem przed tym zabiegiem.
  3. Tylko, że ja poszedłem w trochę inne modyfikacje, Wy silnik, a ja kierownicę przerzucałem
  4. To w 1.6 było jakiekolwiek prowadzenie? 1.6 jest nawet gorzej o sytuację śmiertelną, w Polsce mało dróg, gdzie ten potwór mógł się rozpędzić
  5. chinole z adapterami na d2s a to tak jak ja juz mi lzej A co, nie mogę mieć lepszych od Ciebie?
  6. Nawet nie wiem co tam siedzi Wymieniłem wszystkie możliwe żarówki na żarówki LED
  7. na soundchecku raczej nie masz szans ale na sofcie mnie zrobisz Szpoko szpoko, środkowy wylatuje i downpipe będzie Jawor nie wiedziałem że stukasz, aa to pewnie dlatego jesteś taki chudy:decayed: A no na soundchecku raczej nie masz szans ale na sofcie mnie zrobisz bez softa Cię zrobi jak chce Wiem co mówię I dobrze mówisz
  8. Trzeba będzie się wiosną styknąć na jakąś kreskę, foty i soundchecki
  9. Ledzióchy Ci się spodobały moje, powiadasz
  10. Weź cwelu mały zarzuć w końcu te poliftowe lampy na tył, bo teraz to wygląda jak pół d*py zza krzaka
  11. Dwie opony są odwrotnie założone YAFUT Ja kupiłem już używane
  12. powrót z BT. leciały dwie b5. ciemna Lele i ja trzeba było odezwac sie na cb Ciemnej nie przyuważyłem, ale te miętowe fele to mi pizły po oczach już z daleka Nie przyuważyłem, że masz CB
  13. Niedziela, popołudnie, okolice Rawicza, nie śmigałeś czasem tamtędy?
  14. Te.. A wiesz, że możliwe? Kompletnie nie zwróciłem uwagi czy są kierunkowe przy zakładaniu
  15. Spokojnie, do tego też dojdziemy
  16. zdjęcie kupa, ale co zrobisz, na weekend postaram się ustrzelić czym innym ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- tylko na tył ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- +1 ---------- Post dopisany 22-03-2013 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 20:36 ---------- tymrazem robione lewym sandałem http://i.imgur.com/5Ux0Gdm.jpg Aleeeee LIPAAAAA BUUUUU
  17. Witam, poszukuję kogoś ogarniętego z Zabrza. Mam sprawę, mianowicie, zakupiłem towar, przelałem kasę i ani słychu, ani widu. Posiadam tylko adres i dane tej osoby, a nie ukrywam, że ze 300km mam do Was. Jakby co, PW.
  18. Panowie, pilna sprawa, szukam kogoś z Zabrza lub okolic, kto za dobrą flaszkę by mi sprawdził adres. Chodzi o to, że zostałem wydymany na nie małą kwotę, a nie ukrywam, daleko mam do Zabrza.
  19. Jak tego co, to jutro, tzn w środę, wpadnę z gratami i porezamy te bixy moje Wszystko zależy od czasu
  20. Owszem Do wszelkich napraw i rozbiórek używam lateksowych rękawiczek + zwykłych ochronnych
  21. Najpierw trzeba założyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.