Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Zatankowałem 10litrów benzyny na innej stacji i problemu brak.
  2. Brakuje jej tylko dzwoneczka z przodu
  3. Rozdziewiczenia swojej A4
  4. Myślałem, żeś że żeś brzeszczotem przejechał po zderzaku
  5. A te uszkodzenia przy prawej lampie to miałeś? Czy co to tam jest?
  6. Zarzuć mi foto na PW lub gg
  7. ciąć błotnik a poliftowa trzyma się na 2 śrubach i takim uchwycie od strony chłodnicy:hi: Tak, tak, ale chodzi mi o to, czy mocowanie od strony błotnika jest potrzebne
  8. 8,80l / 100 w cyklu 50/50 .. Dziwnie za mało Jestem ciekawy, czego dotyczy ta cisza przed burzą.. Aktualnie szukam śrub do dystansów i zakładamy fele Jutro robię zakupy i montujemy polifty przód
  9. normalne przedliftowe, nie ruszane, tak wyszły zdjęcia:facepalm: Hahaha.. No widzę, że serio kalkulator, myślałem, że żeś na czarno dekory obkleił
  10. Chodzi mi o dekory
  11. Na czarno..? Ale żeś teraz zrobił karawan z a4
  12. W przedliftach jest uchwyt po stronie kierunku, przykręcany, a w lifcie, uchwytu w lampie już nie ma i co teraz?
  13. Sekwencja, Agis. W trasie 8-9 litrów, w 100% miejskim trybie i przy mojej nodze spali ok 11-12litrów, max co wziął, to 12,5l.
  14. 50x127cm, ale musiałem dać podwójnie, starczyło na dwie warstwy i jeszcze zostało.
  15. To jaką folię zamawiasz?
  16. Ożywia, ożywia, ale nie oszczędzajcie na folii ! Kupcie 3M od razu, ja kupiłem jakąś za 40zł i jestem niezadowolony, bo musiałem dać podwójną warstwę folii by nie było prześwitów. Ściągnięcie wszystkich dekorów, podczas gdy robiłem to pierwszy raz, zajęło mi godzinkę. Najgorsze są zapinki przy konsoli, takie okrągłe.. Oj.. Ależ je wyzywałem Ale efekt rekompensuje wszystko Na dniach będą dalsze mody
  17. Dzisiaj dotarły do mnie dystanse RH pod felgi ze zdjęcia powyżej. 25mm. A tu obiecane fotki dekoró
  18. Mam już zrobione Fotki dodam za chwilę..
  19. Ja mam w czerwony carbon wrzucone dekory :jerk: Jak dla mnie urwanie dupska
  20. Ja obkleiłem Ale fot jeszcze nie mam Póki co, wszystkim się podoba mój pomysł na dekory
  21. I jak, radio niby uciąga wsio bez wzmacniacza dodatkowego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.