Treść opublikowana przez JawoR36
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Zatankowałem 10litrów benzyny na innej stacji i problemu brak.
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Brakuje jej tylko dzwoneczka z przodu
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Takie tam z poliftami na tyle
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Rozdziewiczenia swojej A4
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Myślałem, żeś że żeś brzeszczotem przejechał po zderzaku
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A te uszkodzenia przy prawej lampie to miałeś? Czy co to tam jest?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zarzuć mi foto na PW lub gg
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ciąć błotnik a poliftowa trzyma się na 2 śrubach i takim uchwycie od strony chłodnicy:hi: Tak, tak, ale chodzi mi o to, czy mocowanie od strony błotnika jest potrzebne
- czy grill pasuje
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
8,80l / 100 w cyklu 50/50 .. Dziwnie za mało Jestem ciekawy, czego dotyczy ta cisza przed burzą.. Aktualnie szukam śrub do dystansów i zakładamy fele Jutro robię zakupy i montujemy polifty przód
-
[B5 APS] by czorny
normalne przedliftowe, nie ruszane, tak wyszły zdjęcia:facepalm: Hahaha.. No widzę, że serio kalkulator, myślałem, że żeś na czarno dekory obkleił
-
[B5 APS] by czorny
Chodzi mi o dekory
-
[B5 APS] by czorny
Na czarno..? Ale żeś teraz zrobił karawan z a4
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
W przedliftach jest uchwyt po stronie kierunku, przykręcany, a w lifcie, uchwytu w lampie już nie ma i co teraz?
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Sekwencja, Agis. W trasie 8-9 litrów, w 100% miejskim trybie i przy mojej nodze spali ok 11-12litrów, max co wziął, to 12,5l.
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Wszystko w swoim czasie
-
[B5 APS] by czorny
50x127cm, ale musiałem dać podwójnie, starczyło na dwie warstwy i jeszcze zostało.
-
[B5 APS] by czorny
To jaką folię zamawiasz?
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Jeszcze nie założone
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Ożywia, ożywia, ale nie oszczędzajcie na folii ! Kupcie 3M od razu, ja kupiłem jakąś za 40zł i jestem niezadowolony, bo musiałem dać podwójną warstwę folii by nie było prześwitów. Ściągnięcie wszystkich dekorów, podczas gdy robiłem to pierwszy raz, zajęło mi godzinkę. Najgorsze są zapinki przy konsoli, takie okrągłe.. Oj.. Ależ je wyzywałem Ale efekt rekompensuje wszystko Na dniach będą dalsze mody
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Dzisiaj dotarły do mnie dystanse RH pod felgi ze zdjęcia powyżej. 25mm. A tu obiecane fotki dekoró
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Mam już zrobione Fotki dodam za chwilę..
-
[B5 APS] by czorny
Ja mam w czerwony carbon wrzucone dekory :jerk: Jak dla mnie urwanie dupska
-
[B5 APS] by czorny
Ja obkleiłem Ale fot jeszcze nie mam Póki co, wszystkim się podoba mój pomysł na dekory
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
I jak, radio niby uciąga wsio bez wzmacniacza dodatkowego?