Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Za samo przerobienie 600 zł + komplet pasów, a z tym bywa różnie cenowo. Są wariaci, co wołają 150 zł za pas....Swoje fabryczne zostawię na wypadek wybrzydzania przy sprzedaży auta kiedyś tam. ;-)
  2. Taki smaczek z braku pomysłów ;-)
  3. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bry. Panowie, brak włacznika swiateł AUTO i lusterka fotochrom z czujnikiem zmierzchu. Jeśli vcdsem włącze w mce 09 funkcję CLH, to czy ona będzie działać non stop, czy w ogóle?
  4. Miałem to w poprzedniej C6.....spoko sprawa, ale zapomniałem wyjąć ten kawałek skóry, jak sprzedawałem auto i ostatnio zużyłem na jakimś zwykłym materiale resztę olejku - ale już jakoś nie podchodził mi ;-)
  5. Dzięki. Zawsze używałem Colourlocka, bądź Gliptone. Ale skoro skóry są "nowe" tym samym czyste więc może coś łatwiejszego w użyciu, ale musi być zapach skóry, nie lubie innych ;-) Korzystając z urlopu zmieniłem też gril na fake rs ;-)
  6. Po kilku dniach fotele zrobiły się mniej szorstkie, więc widocznie musiały się "dotrzeć" z efektu jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam. Może to nie są małe pieniądze, ale patrząc na efekt końcowy, to banan na pysku pozwala zapomnieć o dodatkowo władowanej kasie. A co być polecił do konserwacji takich skór? Coś o zapachu skóry mile widziane ;-)
  7. Więc tak, fotele w aucie. Optycznie petarda, niemalże jak nowe. Żeby nie było zbyt kolorowo. W dotyku skóra jest, jak ściana. Nie ma tego poślizgu, jest bardzo szorstka. Powiedziano mi, że z czasem się wyślizga i będzie ok....nie miałem nigdy do czynienia z renowacją, więc nie wiem, jak to ma wyglądać. W prawdzie malowałem sam kierownice i rzeczywiście na początku była szorstka, ale po kilkunastu tygodniach zrobiła się normalna... Co Wy sądzicie, tak powinno być???
  8. Dokładnie. Wyglądają na prawdę spoko. Kwestia jeszcze, jak trwała jest taka renowacja. Żeby nie było tak, że za dwa lata będzie powrót do stanu wcześniejszego:-D
  9. Było tak, w prawdzie lampa trochę wyostrzyła wytarte miejsca, w rzeczywistości wyglądały trochę lepiej:
  10. Nie ma reguły przebieg. Poza tym kierownica była dokładana, więc nie wiem ile ma rzeczywiście przebiegu.
  11. Nic mi się w niej nie wyciera, wszystko jest ok. Może Twoja była odświeżana???
  12. Dzisiaj zawiozłem....też mi się tak wydaje. Dostać w dobrym stanie używki, graniczy z cudem. A jeśli już - powiedzmy na zdjęciach cuda, to cena 5000 - 5500, a mimo wszystko dalej nie wiadomo, co do nas dojdzie. Te odbierałem osobiście, więc widziałem ich stan i "ugryzłem" trochę z ceny. Czy było warto??? Zobaczę po renowacji, jeśli będzie ok, oddam też kanapę ;-)
  13. Dokładnie. Byłem na wycenie. Za cały fotel 350 zł....kanapa 500 zł. Jak na kompleksową renowację, to chyba ok. Nie wiem tylko, jak taki malowany fotel bedzię się zachowywał. Czy dalej skóra, czy już cerata???
  14. Takich pierdół jest więcej....nic z tym nie robiłem. Generalnie na zdjęciu wygląda gorzej niż w rzeczywistości. Jedyne, co muszę zrobić, to troszkę ogarnąć boczki foteli, tradycyjnie ślady "wsiadł - wysiadł" ...jak to mówią, lepszy brylant ze skazą, niż kamień bez skazy ;-). Zastanawiam się nad renowacją. Na pierwszy ogień przód, później tył. Ciekawy jestem efektu "po". Dużo za fotele nie dałem, więc mogę trochę grosza wrzucić w ich poprawę. Patrząc na ceny z allegro i stan, to nie ma tragedii. A jak mi nie podejdą, to zawsze można spredać dalej ;-)
  15. Dzięki....udało mi się kupić wiązkę i mam po sprawie, ale przyda się na przyszłość dla ludu ;-)
  16. Odświeżam temat, gdyż mam ten sam problem - udało się Tobie go rozwiązać? Nikt nie wie, gdzie sie mostkują przewody z maty i zapinki pasów, jeden z maty i jeden z zapinki idą bezpośrednio do czarnej kostki ( tak mi się wydaje) natomiast pozostałe dwa chyba się mostkują, ale które to mogą być....
  17. Długo, długo cisza....ale coś się dzieję. Wpadł komplecik do wnętrza od eSki, będzie troszkę inaczej wewnątrz ;-)
  18. grzes283 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co potrzebujesz wiedzieć? Może pomogę, walczę obecnie z tematem....
  19. grzes283 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ogarnąłem inaczej. Zamieniłem całą tapicerkę z drugim fotelem, tyle ze w drugim fotelu nie mam wiazki pod wtyczkę maty. W tą wtyczkę wpięty jest czujnik zapiętego pasa. Fotele z angola dla jasnosci ;-)
  20. grzes283 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie wygląda jakby była wewnątrz gąbki...jest to mozliwe???
  21. grzes283 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Powitać. Panowie, ktoś się orientuje czy mata zajętosci fotela w b7 jest częścią wymienna, czy jest zintegrowana z gąbką?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.