Treść opublikowana przez grzes283
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czym się różni stelaż fotela kierowcy od pasażera? Są jakieś różnice w kątach ustawienia lub tp?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, regenerował ktoś dwumasę? Opłacalny zabieg, biorąc pod uwagę około tysiąca złotych różnicy?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Twoje zdjęcia użył? Miałem kilka lat temu podobną sytuację z B6. Koleś na olx wrzucił ogłoszenie felg i użył kilku zdjęć mojego auta z forum. Ciężko było mu wytłumaczyć, że wprowadza ludzi w błąd
-
Przesiada z marki Ford na Audi
Dokładnie. Nie ma porównania. 150k a przynajmniej 250k. Cena mówi sama za siebie :-)
-
Przesiada z marki Ford na Audi
Znajomy kupił żonie Kia Rio - ponoć rysuje się od wiatru, masakra.......Nie ma aut idealnych, ale płacąc 150k za fajnego Mondeo, co wychodzi znacznie taniej od fajnej A6 - to nie wiem, co by się musiało z nim dziać, żeby różnica w cenie nie była opłacalna Jak audi zrobi dopłaty 100k do nowych aut, to może wówczas uznam, że warto kupić......Dla przykładu: Audi A1 silnik aż 1 litr 115KM, wyposażenie znośne, ale bez szału, zewnętrzny s-line, lub pakiet bicolour - cena, tu uwaga 140 tyś i może być więcej. Za około 115 tyś mamy takiego zwyklaka - gdzie tu rozsądek???
-
Przesiada z marki Ford na Audi
U nas wszystko rdzewieje. Kiedyś kupiłem Lagunę 1, która w Polsce nie ma pozytywnych opinii blacharskich. Nie znam osoby, która nie była by w szoku. Auto z Niemiec, 1999r kupione "prosto z lawety" w 2015r 200k przebiegu i grama rdzy, zrobiłem konserwacje i do dzisiaj jeździ bez rudego. W Polsce kilkuletnie Laguny już były zgnite.....
-
Przesiada z marki Ford na Audi
I tak i nie. Generalnie, jak pobiegasz trochę po salonach, to na pewno bardziej obiektywnie podejdziesz do sprawy. Są marki, ktore kompletnie nie mają tego stosunku jakość - cena, tu bym wrzucił VW - nie wiem gdzie tu jest jakość, bo teoretycznie za to każą sobie płacić. Gdzie przeciwieństwem jest Skoda, która jakością nie rozpieszcza, ale za uczciwe pieniądze mamy uważam dobry samochód. Audi, Mercedes czy BMW każe sobie dużo płacić, ale nie oszukując się - widać, że w tych markach jest wszystko na wysoki połysk. Przede wszystkim trzeba patrzeć na swój portfel i nie siegać za wysoko, bo później rodzą się teorie, że jeśli na coś nas nie stać, to to coś ma przesadnie wygórowaną cenę. Ford, Opel, Mazda....i jeszcze kilka by się znalazło to marki bardziej dla ludzi szukajacych normalnego, bezpiecznego i wygodnego auta, którzy nie uważają, że lepiej się wsiada do Mercedesa niż do Forda. Ale każdy ma swoje, inne spostrzeżenia i oczekiwania. Ja lubię Audi, ale mimo wszystko uważam, że są marki dające nie dużo mniejsze radości z posiadania, za dużo mniejsze pieniadze :-) pozdrawiam
-
Przesiada z marki Ford na Audi
Zgadza się, ale za Forda nie płacisz tyle, co za Audi. Więc tym samym porównywanie jest średnio obiektywne. A każda marka ma swoich zwolenników i przeciwników, to są gusta o których się nie dyskutuje. Szczerze mówiąc ceny Audi zwalają z nóg patrząc na nowe oferty. Czy tą drożyzne rekompensuje "klasa" Audi??? To juz każdy sam sobie musi odpowiedzieć.
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Słyszałem już ;-) Gratuluję sprzedaży....co teraz?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
idealna.....
-
A4 B8 sedan polift, 3.0 tdi in progress
Znajomy w A6 ogarniał temat. Jest na pewno inaczej, ale czy lepiejto już indywidualne podejście Na wolnych dudni, jak w 1.9 z filtra powietrza, tym samym zagusza całkiem fajną pracę V6. A wycie podczas jazdy nijak ma się do jakiejkolwiek benzyny. Kiedyś przeglądałem na YT filmiki i nie wiem, jak w niektórych 3.0 tdi osiągają oni w miarę znośny dzwięk....sam się zastanawiałem, ale już mi przeszło. Nie spróbujesz - nie bedziesz wiedział
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
Dziękuję, już ogarnąłem temat. Kupiłem używki i na razie po problemie. Ale nie ma filozofi z wymianą - przynajmniej tyłu, więc najwyżej powtórzę operację. Oczywiście na przyszłość skorzystam z Twojej oferty ;-) Pozdrawiam
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Panowie, czy Colourlock do alcantary może być użyty do czarnej skóry perforowanej?
-
Audi a3
Czarny front spoko, ale ta dokładka to już o krok nie za dużo?
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Pakiet "lato" na aucie, obyło się bez mandatu za zmianę kół Wpadła delikatna ściemka tylnych lamp. Nie wyszło mi idealnie, więc na pewno oddam w odpowiednie ręce.
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Podziękował
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Powiedz mi, jaką folię wrzuciłeś na lampy w aucie z prawej strony? I jeszcze, jak dałbyś jakiegoś linka, to była by petarda. Nie mogę tego Steka ogarnąć. Wyskakują mi jakieś inne wynalazki a nie wiem czy są ok. Nie oklejałem nigdy lamp, a że już nie mam co robić w aucie to bym się skusił ;-)
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Ja używam praktycznie codziennie od chyba listopada. Póki co aku daje radę. Co do webasto - rewelacja rzecz. Mimo, ze zimy nie było:-)
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
Witam. Panowie, co sądzicie o zamiennikach TEX lub SKV? Ceny nowych z ASO zabijają, a z używką różnie może być. Niektórzy piszą, że zamiennik może paść z dnia na dzień i do tego stopnia, że w ogóle nie otworzę drzwi i będę musiał rwać tapicerkę. Wykonanie oryginalnych ponoć daje szanse szybciej skumać awarię. Nie wiem, jaka w tym prawda, ale mając obecnie oryginał mogę chociaż otworzyć drzwi od wewnątrz. Co sądzicie?
-
B8 TrOOOOp
Siemanko, pytanie mam. Jak sprawdzić bez demontażu, ilu pinowy mam zamek w drzwiach? W ASO nie bardzo mógł mi pomóc. Od czego tj zależne? Rocznik, wyposażenie, czy jeszcze coś innego? Padły mi wszystkie trzy, poza kierowcą. Standardowy problem, central nie otwiera i można tylko otworzyć drzwi od wewnątrz. Po każdorazowym zamknięciu pilotem problem się powtarza. Jak ktoś by mógł pomóc, będę wdzięczny A6C6 vin: WAUZZZ4F49N053216
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Piękna morda....:-)
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Nr 4 Generalnie na każdym będzie ok. Czy dasz 2 czy 4....i tak po sezonie Ci się oklepie i będziesz myślał na innym konceptem. Skoro wzory felg się oklepują, to kolory już na pewno - tak ten wirus działa :-)
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Domyślałem się, że wiesz ale dużo osób ma z tym jeszcze problem ;-) Felgi montuj, już czas ;-D i dawaj foty....
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Profil kolego zależny jest od szerokości opony. Inaczej bedzie na profilu 35 przy szerokości 245, a inaczej przy 255. Myślę, ze szkoda meczyć auto wielkim 21 calowym kołem. Te felgi co masz na powyższym zdjęciu są całkiem spoko :-)
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Piękna :-)