Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czym się różni stelaż fotela kierowcy od pasażera? Są jakieś różnice w kątach ustawienia lub tp?
  2. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, regenerował ktoś dwumasę? Opłacalny zabieg, biorąc pod uwagę około tysiąca złotych różnicy?
  3. Twoje zdjęcia użył? Miałem kilka lat temu podobną sytuację z B6. Koleś na olx wrzucił ogłoszenie felg i użył kilku zdjęć mojego auta z forum. Ciężko było mu wytłumaczyć, że wprowadza ludzi w błąd
  4. Dokładnie. Nie ma porównania. 150k a przynajmniej 250k. Cena mówi sama za siebie :-)
  5. Znajomy kupił żonie Kia Rio - ponoć rysuje się od wiatru, masakra.......Nie ma aut idealnych, ale płacąc 150k za fajnego Mondeo, co wychodzi znacznie taniej od fajnej A6 - to nie wiem, co by się musiało z nim dziać, żeby różnica w cenie nie była opłacalna Jak audi zrobi dopłaty 100k do nowych aut, to może wówczas uznam, że warto kupić......Dla przykładu: Audi A1 silnik aż 1 litr 115KM, wyposażenie znośne, ale bez szału, zewnętrzny s-line, lub pakiet bicolour - cena, tu uwaga 140 tyś i może być więcej. Za około 115 tyś mamy takiego zwyklaka - gdzie tu rozsądek???
  6. U nas wszystko rdzewieje. Kiedyś kupiłem Lagunę 1, która w Polsce nie ma pozytywnych opinii blacharskich. Nie znam osoby, która nie była by w szoku. Auto z Niemiec, 1999r kupione "prosto z lawety" w 2015r 200k przebiegu i grama rdzy, zrobiłem konserwacje i do dzisiaj jeździ bez rudego. W Polsce kilkuletnie Laguny już były zgnite.....
  7. I tak i nie. Generalnie, jak pobiegasz trochę po salonach, to na pewno bardziej obiektywnie podejdziesz do sprawy. Są marki, ktore kompletnie nie mają tego stosunku jakość - cena, tu bym wrzucił VW - nie wiem gdzie tu jest jakość, bo teoretycznie za to każą sobie płacić. Gdzie przeciwieństwem jest Skoda, która jakością nie rozpieszcza, ale za uczciwe pieniądze mamy uważam dobry samochód. Audi, Mercedes czy BMW każe sobie dużo płacić, ale nie oszukując się - widać, że w tych markach jest wszystko na wysoki połysk. Przede wszystkim trzeba patrzeć na swój portfel i nie siegać za wysoko, bo później rodzą się teorie, że jeśli na coś nas nie stać, to to coś ma przesadnie wygórowaną cenę. Ford, Opel, Mazda....i jeszcze kilka by się znalazło to marki bardziej dla ludzi szukajacych normalnego, bezpiecznego i wygodnego auta, którzy nie uważają, że lepiej się wsiada do Mercedesa niż do Forda. Ale każdy ma swoje, inne spostrzeżenia i oczekiwania. Ja lubię Audi, ale mimo wszystko uważam, że są marki dające nie dużo mniejsze radości z posiadania, za dużo mniejsze pieniadze :-) pozdrawiam
  8. Zgadza się, ale za Forda nie płacisz tyle, co za Audi. Więc tym samym porównywanie jest średnio obiektywne. A każda marka ma swoich zwolenników i przeciwników, to są gusta o których się nie dyskutuje. Szczerze mówiąc ceny Audi zwalają z nóg patrząc na nowe oferty. Czy tą drożyzne rekompensuje "klasa" Audi??? To juz każdy sam sobie musi odpowiedzieć.
  9. Słyszałem już ;-) Gratuluję sprzedaży....co teraz?
  10. Znajomy w A6 ogarniał temat. Jest na pewno inaczej, ale czy lepiejto już indywidualne podejście Na wolnych dudni, jak w 1.9 z filtra powietrza, tym samym zagusza całkiem fajną pracę V6. A wycie podczas jazdy nijak ma się do jakiejkolwiek benzyny. Kiedyś przeglądałem na YT filmiki i nie wiem, jak w niektórych 3.0 tdi osiągają oni w miarę znośny dzwięk....sam się zastanawiałem, ale już mi przeszło. Nie spróbujesz - nie bedziesz wiedział
  11. Dziękuję, już ogarnąłem temat. Kupiłem używki i na razie po problemie. Ale nie ma filozofi z wymianą - przynajmniej tyłu, więc najwyżej powtórzę operację. Oczywiście na przyszłość skorzystam z Twojej oferty ;-) Pozdrawiam
  12. Panowie, czy Colourlock do alcantary może być użyty do czarnej skóry perforowanej?
  13. grzes283 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Czarny front spoko, ale ta dokładka to już o krok nie za dużo?
  14. Pakiet "lato" na aucie, obyło się bez mandatu za zmianę kół Wpadła delikatna ściemka tylnych lamp. Nie wyszło mi idealnie, więc na pewno oddam w odpowiednie ręce.
  15. Powiedz mi, jaką folię wrzuciłeś na lampy w aucie z prawej strony? I jeszcze, jak dałbyś jakiegoś linka, to była by petarda. Nie mogę tego Steka ogarnąć. Wyskakują mi jakieś inne wynalazki a nie wiem czy są ok. Nie oklejałem nigdy lamp, a że już nie mam co robić w aucie to bym się skusił ;-)
  16. Ja używam praktycznie codziennie od chyba listopada. Póki co aku daje radę. Co do webasto - rewelacja rzecz. Mimo, ze zimy nie było:-)
  17. Witam. Panowie, co sądzicie o zamiennikach TEX lub SKV? Ceny nowych z ASO zabijają, a z używką różnie może być. Niektórzy piszą, że zamiennik może paść z dnia na dzień i do tego stopnia, że w ogóle nie otworzę drzwi i będę musiał rwać tapicerkę. Wykonanie oryginalnych ponoć daje szanse szybciej skumać awarię. Nie wiem, jaka w tym prawda, ale mając obecnie oryginał mogę chociaż otworzyć drzwi od wewnątrz. Co sądzicie?
  18. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemanko, pytanie mam. Jak sprawdzić bez demontażu, ilu pinowy mam zamek w drzwiach? W ASO nie bardzo mógł mi pomóc. Od czego tj zależne? Rocznik, wyposażenie, czy jeszcze coś innego? Padły mi wszystkie trzy, poza kierowcą. Standardowy problem, central nie otwiera i można tylko otworzyć drzwi od wewnątrz. Po każdorazowym zamknięciu pilotem problem się powtarza. Jak ktoś by mógł pomóc, będę wdzięczny A6C6 vin: WAUZZZ4F49N053216
  19. Piękna morda....:-)
  20. Nr 4 Generalnie na każdym będzie ok. Czy dasz 2 czy 4....i tak po sezonie Ci się oklepie i będziesz myślał na innym konceptem. Skoro wzory felg się oklepują, to kolory już na pewno - tak ten wirus działa :-)
  21. Domyślałem się, że wiesz ale dużo osób ma z tym jeszcze problem ;-) Felgi montuj, już czas ;-D i dawaj foty....
  22. Profil kolego zależny jest od szerokości opony. Inaczej bedzie na profilu 35 przy szerokości 245, a inaczej przy 255. Myślę, ze szkoda meczyć auto wielkim 21 calowym kołem. Te felgi co masz na powyższym zdjęciu są całkiem spoko :-)
  23. Piękna :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.