Treść opublikowana przez grzes283
-
Lakiernik Gdansk
Witam. Poszukuje sprawdzonego i niespecjalnie drogiego lakiernika na terenie Trojmiasta. Najlepiej Gdansk, Osowa, Przymorze.....Mam do polakierowania zderzak przód, dokłądke zderzaka tył, i listwy drzwi s-line.....Z góry dziekuje ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 18:31 ---------- NIEAKTUALNE Widzę że ludzie w Gdańsku auta malują w garażu, bo nikt nie zna zadnego lakiernika - załamka
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Panowie, takie pytanko do Was, czy widzicie różnicę między seryjnym zderzakiem przednim a4 b6, a ori s-linem ? Mam na myśli wygląd górnej części po spasowaniu dokładki z s-line.......Mi się wydaje że zderzak s-line jest cały gładki, a seryjny ma jakby wyoblenia na szerokości grila dolneg0.....ale na każdej fotce inaczej to wygląda. Może ktoś ma okazje na żywo porównac? Pozdrawiam
-
215/45/18
Podczepie sie do tematu, gdyz mam podobny dylemat. Obecnie mam 215/40/18, nie podoba mi sie to przy zawieszeniu 1BV, stoi jak koza, a na gwint nie chce mi sie decydowac. myslalem nad 225/40, ale to z kolei nieduza roznica. 235/40 - za szeroka, bo profil juz bylby OK, 205/45 - z kolei zbyt waska, 215/45 wydawalaby sie najlepsza. wystarczajaco szeroka, profil o ok. 1cm wyzszy niz mam teraz, wiec chyba byloby ok przy 1BV, ale nadal jest dylemat.....moze jakąś 17 na 225/45....moze cos dodacie od siebie????
-
Jakie sprężyny do 1BV?
Witam. Posiadam w aucie zawieszenie 1BV, wiem że jest ono niższe od seryjnego o ok.20mm, chciałbym jednak dać auto jeszcze niżej. Niestety nie wiem jakie sprężyny kupić. Ponoć HRy -35mm są bdb, nie wiem jednak jak to wygląda w praktyce i czy nie mija się z celem. Prostym rozwiązaniem jest gwint, ale wolę ominąć ten sposób. Może coś doradzicie, jakieś zdjęcia poglądowe przy 1BV na springach......?
-
Dziwne zachowanie skrzyni biegów
Witam, Panowie mam problem tej maści, gdy podczas jazdy na dowolnym biegu puszczam nogę z gazu, bądz dodaję gazu lewarek dość wyczuwalnie drgnie ( za dużo mówić szarpnie). Mechanik stwierdził, że rozwulkanizowana jest poduszka lewa silnika i że to może być przyczyną. Lecz innch objawów poza drganiem lewarka nie ma. Z tego co wyczytałem to jest najprawdopodobniej objaw zużytej poduszki skrzyni biegów, nie poduchy silnika. Może ktoś z Was miał podobny problem, i coś poradzi .... Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
-
[ALL] 205/45/18 jaki naciąg?
Czyli na węższej a wyższej będzie większy komfort? Na węższej zdecydowanie, co do wyższej, to w tym przypadku nie bedzie specjalnej różnicy, chyba ok 2mm na profilu, więć NIC.
-
[ALL] 205/45/18 jaki naciąg?
"Profil jest liczony procentowo z szerokości, więc nie będzie ten sam przy różnych szerokościach." Wiem o tym doskonale, ale odpowiednikiem 225/40 bedzie 205/45 - dużej różnicy nie ma, a komfort o niebo lepszy
-
[ALL B6] Avant zderzak s-line tylny
Dzięki, też nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale koleś na allegro twardo wystawiam. Wolałem zapytać. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Avant zderzak s-line tylny
Panowie mam pytanie, czy oryginalny zderzak tylny s-line do B6 avant jest z możliwośćia dopasowania pod 0,1 lub dwie końcówki wydechu poprzez zdjęcie zaślepek?
-
[ALL] 205/45/18 jaki naciąg?
Ja osobiście przerabiałęm ten temat w borze i owiem Tobie, że jeśli chcemy zachować odrobinę komfortu to 205/45 bedzie idealnym rozwiązaniem. Sam stoje przed zakupem kół na lato Beda 18 z oponą 205, max 215. A więc się zastanów. Profil przy 205 jest ten sam co przy 225, ale komfort jazdy po mieście o niebo lepszy.
-
Znaczenie ET Felgi
Witam, przerabiałem ten temat w moim starym aucie, niestety przy audi juz mam lekkie braki, w związku z tym chciałbym zapytać Was, może komuś temat nie jest obcy. Mam A4 B6 na zawiasie ori s-line ( to jest chyba ok 20mm niżej niż na serii). Chcę na lato dać taki zestaw: 18" 8-8.5J ET 43 205, lub 215/45/18, nie powinno obcierać raczej napewno, ale czy mogę ET jeszcze zbić do powiedzmy 30-35? Proszę o odpowiedz.
-
[ALL] 205/45/18 jaki naciąg?
Średnio będzie wyglądać. Ja miałem w Borze 205/45/18 na 8.5J i było spoko, ale nie waliło na kolana...Pozdrawiam
-
[ALL B6] Gasnące halogeny...
Dzięki Panowie, też myślałem że to przełącznik siadł. Z początku myślałem, że to tak w serii dziwnie jest, ale znalazlem foty z dnia zakupu i na nich swieci sie xenoni halogen jednoczesnie. Więc padło jakby samo z siebie, gdyż nic nie było dłubane, poza alarmem - ale tu raczej winy nie szukałem. Postaram się jakoś sprawdzić włącznik, niestety nie mam na podmiankę i bedzie trzeba dłubać troszkę :>
-
[ALL B6] Domykanie szyb
nie nie mam wszystko w normie. Po przytrzymaniu przycisku zamykania szybki się domykają, ale chodzi mi o taka funkcję komfortową, która mnie wyręczy z trzymania guzika Mimo, że szyby się zamkną, to potrzmaj jeszcze przyciski w tej pozycji przez ok. 5-7 sek. Spróbuj :>
-
[ALL B6] Domykanie szyb
Może poprostu masz rozkodowane domykanie szyb. Na włączonym zapłonie przytrzymaj przez ok 5-7sek. przyciski zamykania szyb do góry, tak jak byś chciał zamknąć szybę. Być może się zakoduje spowrotem. Nie obiecuje, ale warto sprawdzić
-
[ALL B6] Gasnące halogeny...
Witam. Panowie, mam taki problem. Na światłach pozycyjnych halogeny w zderzaku mi się świecą, natomiast gdy przełącze na mijania, to z bomby gasna. Natomiast na włączniku zielony symbol nadal się świeci. Pierwszy raz mam audi, nie wiem, czy tak ma być przy xenonie, czy to jakiś błąd elektryki jest? Może ktoś z Was mnie oświeci Druga sprawa, to migająca dioda we włączniku. Pulsuje nieregularnie. Czy ktoś rozwiązał ten problem?
-
[ALL B6] blenda/listwa klapy tylnej w avancie
Dzieki, a nie orientujesz się, czy między nimi są jakieś różnice w rozmiarze? Na allegro ludzie piszą w ogłoszeniach, że dana listwa pasuje do a3, a4, a6....dlatego mnie to zastanawia. Jedyną róznicę, jaka widać gołym okiem, to brak otworu na bębenek zamka pod klucz, lub jakieś metalowe wykończenie wnętrza listwy, u mnie akurat jest wszystko w plastiku...... Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
-
[ALL B6] blenda/listwa klapy tylnej w avancie
Witam. Czy listwa klapy tylnej, ta w której są zamontowane lampki tablicy rejestracyjnej, zamek, oraz rączka do otwierania klapy są takie same w modelach b6 i b7, w sedanach i avantach? Niestety moja jest mocno uszkodzona. Nie mam możliwości wymiany żarówki podswietlenia tablicy, gdyż jest mocno śruba skorodowana, przy probach demontażu lampki, listwa pękła i . Może ktoś z Was bardziej jest zorientowany w temacie i poradzi jaką listwę dopasować. Jedyny nr. na tej listwie to : 8E0 827. Pozdrawiam
-
[ALL B6/B7] Zaślepka śruby lampy tylne A4 B6 AVANT
Tak, dokładnie o to mi chodzi. Dziekuje bardzo Pozdrawiam
-
[ALL B6/B7] Zaślepka śruby lampy tylne A4 B6 AVANT
Witam. Stałem się posiadaczem a4 b6 avant, jestem chyba detalistą, brakuje mi zaślepek w bagażniku z lewej i prawej strony. Zakrywają one śruby do odkręcenia lampy. Niestety nie mogę tego nigdzie znaleźć. Jeśli mogę, to prosze Was panowie o pomoc. Może ktoś zna nr. części. lub tp. Z góry dziękuje i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem Tu pierwszy raz, w związku z tym chciałem wszystkich Was pozdrowić