Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Tuba, tubą. Pjesio, psem, ale Ty nas nie zagaduj, tylko foty dawaj....raz raz ;-)
  2. grzes283 odpowiedział(a) na grzes283 temat w Układ Jezdny
    Ja mam 1BV, i zastanawiam się nad springami, bądz gwintem. Jedno i drugie znam, lecz nie mogę się zdecydowac......ale dzięki wielkie.
  3. grzes283 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, czy pokazane sprężyny pasują do Avant 1.9 tdi, oska? Było to pewnie nie raz opisywane, ale oznaczenia na sprężynach nic mi nie mówią. Wiem, że niektórzy forumowicze mieli problem ze źle dobranymi sprężynami i chciałbym tego uniknąć.
  4. Ogarniał ktoś z Was temat malowania w czarny mat lamp przednich? Zastanawiam się nad takim zabiegiem, ale sam nie bede miał czasu, a z kolei nie wiem czy ktoś w trójmieście podejmuje się czegoś takiego...... Może znacie kogoś, to czekam na info;-)
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Nie ma lipy.....całkiem, całkiem. Teraz tylko ogarnij resztę i dawaj foty ;-)
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo w sraklojcach mieszkalem kiedyś. ...jakies 3lata. 93-96 :-)
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niunia bylas, czy mesiem? Smigasz az z Bytowa na zielony?
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiedyś ci drogę zajadę żebyś zauważył i rano i o 15 się dziś mijaliśmy domin sprawdzaj czy wejdzie do mojego tak jak mówiłeś Na slepote tylko okulary, najlepiej denka od butelek. Kurde.....no nie widzialem. A w którym miejscu może zatrybie...?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, prośba o wycenę. Nowe tarcze przód i tył MIKODA pod zestaw 320/288, tyle że swoje odleżały w garażu. Są proste, ale gdzie niegdzie z nalotem rudego. Jaka ewentualna cena za komplet wg. Was?
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uff jak gorąco...................... A tak z innej beczki. Nic się nie zmienia w składzie B6 Division? Skąd ten przestuj?........
  11. grzes283 odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    Zgadza sie. Robia robotę. Jeszcze w czarnym macie :-)
  12. grzes283 odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    qr**, czy to s-line, czy seria...nie wazne. Ile ludzi z forum ma poprzerabiane i nie tyle na s-line, ale na s....a Wy sie spieracie, czy ori, czy nie. Jest wlepa i wszysto w temacie. Reszta bedzie z czasem.
  13. grzes283 odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    Hahaha z s-linem jest jak z M-Power od BMW, jeździ tego więcej niż fabryka wyprodukowała, ale nie ma co dołować kolegi zadry........Skoro jest wlepa i jasno widnieje symbol E4J, to nie ma lipy ;-) bez zbędnych farmazownów Panowie. A generalnie autko ciekawe i tego się trzeba trzymać. Pozdrawiam
  14. grzes283 odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    Czyli nie do końca się myliłem. Rocznikowo nie pasuje, ale optycznie jak najbardziej. Podejrzewam, że jest jak kolega rav85 pisze ;-) Troszkę lipa....
  15. grzes283 odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    O ile dobrze mi się wydaje to zew s-line do 2004r nie miał nic poza emblematami na drzwiach. W 2004 dopiero wprowadzano zderzaki, listwy, lotki etc....Co do środka, to chyba zawsze była czarna podsufitka, materiał SPEED, oraz listwy odpowiednio oznaczone. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie. Lecz skoro masz we wlepce zaznaczone ze to s-line to trzeba by to dokładniej ogarnąć. Poza tym ciekawa fura, powodzenia
  16. Gratki autka. Wszystko ze smakiem....oby tak dalej. Powodzenia
  17. Bywam, bywam. Od kilku ładnych lat nie opuszczam a i w tym roku zamierzam.....zapodać swoją osobę na ten "bajzel" ;-)
  18. Dokładnie....takie RH ZW3 na tyle 10", na przedzie 9" uff normalnie aż.....No ale o rant trzeba dbać i to mocno
  19. Heh, napewno czarny mat.....ale co do wzoru to nie mam okreslonego. Moze cos z rantem. Jakieś RH ZW?, moze ASA...sie zobaczy
  20. Ja swoje bede sprzedawal, wiec jak bys byl za jakis czas chetny, to sie polecam:-)
  21. Ooo i to jest mysl. Jestem jak najbardziej za. Tylko utrafic pogode...
  22. Dzięki Panowie............zatoka, to chyba najlepsze miejsce na jakies konkretniejszy focisze. A jak jeszcze pogoda dopisze, to już wogóle baja ;-)
  23. Haha, pamiętasz, miło. Dzięki wielkie, ale już ogarnąłem temat. Znalazłem mechanika, który wiedział w czym rzecz. Nazwał to chyba odpowietrzaniem grawitacyjnym.....o ile dobrze pamiętam. Poprawa jest znaczna, ale kazał za jakiś okres podjechac na ewentualną bezpłatną korektę - jeśli takowa będzie potrzebna. Pozdro
  24. a koleżanko dzięki, dzięki. Pewnie jak wracam z pracy, to mnie możesz gdzies na Spacerowej wypatrzeć....Pozdrawiam cieplutko ;-*

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.