Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to i by się dało przy wymianie całego auta Ale chodzi o sam przycisk....chromik
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientujecie się, czy ten chromowany przycisk hamulca ręcznego jest wymienny? Mój jest z lekka porysowany i tak sobie myślałem, żeby go wymienić, lecz nie wiem czy się da:doh:
  3. Czytnij mojego posta w tym temacie #41- u mnie nie ma bata żeby parowało , może sobie nawet tornado być Zrobiłęm podobnie, okleiłem górę lampy folią czarną, termokurczliwą i póki co tydzień jeżdze i spoko, a pogoda jest, jaka jest ;-)
  4. No właśnie, ciezko to w 100% wyeliminować. Foliowac lampe, to tez sredni pomysl. Szkoda, ze to nie dziala, jak zwykly xen:facepalm: ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- Lampy na swoim miejscu, prawą okleiłem folią termokurczliwą, czarna co się nie rzuca w oczy. Pojeżdzę kilka dni, mam nadzieję, że będzie padać w międzyczasie:wink: Ostatnia chyba deska ratunku:facepalm:
  5. Miejsce regulacji mam ogarniete. Wprawdzie smaru nie dawalem, ale akurat w tym miejscu nic mi sie nie leje, bo nie mam otworu w blotniku. Obstawiam w dalszym ciagu klapke i miejsce styku jej z lampa. Spróbuję jeszcze nasmarowac uszczelke w klapce. Lekko jest nalot na niej, pewnie od wilgoci. Bede kombinowal, trzeba to w końcu ogarnac mozliwie dobrze.
  6. Znalazłem gdzieś na necie zdjęcie lampy naszego forumowego majsterkowicza Barta-S i widziałem, że góra jest oklejona koszulką biurową. Pisał, że to załatwiło sprawę. Może i nie jest to najpiękniejsze rozwiązanie, ale ważne że skuteczne. Przecież pod maską nie widać co jest:wink:
  7. W piątek postąpiłem wg. instrukcji, czyli wyczyściłem miejsce regulacji ręcznej, zrobiłem otworek "sciekowy", zakleiłem wszystko klejem na gorącą i....d*pa, wczoraj padało, dzisiaj rano byłem na myjce i zaparowane. Myślę, że jest jeszcze jedna przyczyna, a mianowice dekielek zamykający lampę. Po myjce podniosłem maskę, żeby zobaczyć jak wygląda lampa i okazało się, że najwięcej wody jest właśnie na miejscu łączenia się dekla z lampą. Podejrzewam, że wystarczy po założeniu lampy jakoś okleić to miejsce na całej szerokości lampy i powinno być ok. Chyba najlepsza by była folia termokurczliwa, ale bawić się tak za każdym razem, to bzdura. Może jakiś kaptur z gumy.....??.Jak wpadniecie na jakiś pomysł, to piszcie. Może w końcu uda się ogarnąć te biksy raz i na zawsze:kwasny:
  8. Dla potomnych:a4fan: Bixenon działa, jednak potrzebne były przetwornice 4 pinowe. Prawa lampa oczywiście paruje, więc skorzystałem z tematu naprawy bixów i zobacze, co z tego będzie. Z racji, że Valeoskie przetwornice są wrażliwe, moja 12 pinowa dostała troszke wilgoci i strzeliła focha, ale wyschła i działa:decayed: Przez te ciągłe przekładki lamp zgubiłem górną śrubę mocującą lampę, więc jak by ktoś miał na zbyciu 1szt, to chętnie odkupię. Dzięki wszystkim za pomoc:hi:
  9. Przy jednej przepalonej żarówce nie pokazuje błędu. Miałem tak kilka razy, więc podejrzewam chyba ma tak być. Z logicznego punktu widzenia, ma to sens. Jedna żarówka dostatecznie jeszcze oświetli blachę. Więc podejrzewam taki był zamysł inżynierów:wink:
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:siema ludziska. Kupie przetwornice valeo 4pinowe pod biksy. Ma moze ktos na sprzedaż?
  11. Haha, jakby tego było mało, to dzisiaj jeszcze padła mi przetwornica:facepalm: Naprawdę to auto jest odporne na zmiany:grin: Ma ktoś z Was na sprzedaż 2szt 4pinowych przetwornic?
  12. Rano wyskoczyl mi na fisie blad zarowki swiatel mijania. Co jest nie tak, skoro wszystko swieci?
  13. Jak wymontowac silniczek? Mysle, ze jesli będę go mial w powietrzu, wtedy będę widzial czy wogole pracuje. Lepiej chyba jakos tak szukać przyczyny, niz kupować przetwornice.
  14. Dzieki Panowie. Moze w tym kierunku bede szukal problemu.
  15. Silniczki już były w lampach, generalnie się nie przyglądałem jaki kolor mają kable, ale napewno są w tej samej ilości - chyba po trzy. teraz już nie pamietam. Chyba przyjdzie mi poszukać jakiegoś majstra, co ogarnia sprawę. Jak wyregulować lampe, aby świeciła nieco wyżej?
  16. Kurcze, sam już nie wiem. Wydać 400 na przetwornice, a okaże się, że przyczyna jest inna:facepalm: Wg. mnie one za nisko świecą, ale to może złudzenie. Szkoda, że to nasze 3miasto jest biedne w jakichś fachowców, może ktoś by miał kiedyś podobny problem i zna rozwiązanie:kox: Stare xenony wkładam, wyciągam i tak na zmiane i zawsze poziomowanie działa. Nawet otworzyłem dekielki, żeby żarnik miał luz, włączyłem swiatła i nic...d*pa:decayed:
  17. Ok. Dzieki, chyba to bedzie jedyne wyjście. ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- powracając do tematu, to przed chwilą wymontowałem biksy i sprawdzałem, co tam może wadzić i szczerze to nie wiem :facepalm:Przetwornica wcale nie dotyka żarnika, nawet wtyczka jest kilka mm od żarnika. Druga strona, gdzie jest silniczek, też jest bezpieczna. Nie wydaje mi się, że coś jest nie tak od strony przetwornicy.....ale czekam jeszcze na Wasze podpowiedzi, może poprostu czegoś nie dostrzegam:kwasny:
  18. Powycinalem, ale chyba duzo nie dalo.... ---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ---------- Jaki koszt przetwornic?
  19. Jak możesz, to będę wdzięczny. Ja mam zwykle przetwornice 12pin. Moze wsadzilem je w ten plastik odwrotnie? Nie spali to silniczkow? ---------- Post dopisany at 07:25 ---------- Poprzedni post napisany at 06:35 ---------- Bylem ogarnąć sprawę i z tego co widać, to nie ma możliwości, aby dac odwrotnie przetwornice. Wtedy by nawet dekiel sie nie zamknął. Ta d*pa, co wystaje z przetwornicy trafila by prosto na silniczek.
  20. Haha, no widzisz. Co teraz?
  21. Ok. Dzięki ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- Biksy sprawdzone. Świecą, trochę chyba za nisko. Przy włączeniu jest jakby minimalny ruch poziomowania, ale coś jakby blokwało......
  22. Mówi się trudno, musze tylko to poziomowanie ogarnąć i gitara.
  23. Lampy już na aucie, wszystko, jak pisałeś. Trochę zabawy, trzeba powycinać plastiki w dekielku zamykającym lampe, żeby przetwornice schować, no i trzeba przedłużyć wtyczkę do lampy z prawej strony, reszta p&p. Ale efekt optyczny usprawiedliwił wszystko. Czekam do wieczora, aby sprawdzić różnice w świeceniu, choć wydaje mi się, że słabiej swiecą niż xenony. Patrząc na nie przed autem mam wrażenie, że xenon był mocniejszy. Oo i jeszcze jedna sprawa, nie działa poziomowanie, nie wiem czy to wina silniczków....??? Dzięki i pozdrawiam
  24. Gratuluje syna:banan: Co do audi, to również gratuluje, konkretna furka. Napisz cos więcej na temat doświetlania zakrętów - ciekawa sprawa:decayed:
  25. No własnie o to mi chodzi. Swoje lampy chcę zachować w oryginale i dlatego wolę kupić ori biksen. Tylko czy taka zabawa ma sens... Lampy + zarniki i przetwornice ( bo nie wiem czy moje bedą pasować ) to zabawa ok 1100zł. Jeśli podpinam i wszystko działą jak należy, to spoko, ale jeśli po drodze wyjdą dodatkowe komplikacje to już mało przyjemna zabawa. Poczekam, może napisze ktoś, kto wymianiał osobiście:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.