Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. A masz jakieś pokoje do wynajęcia, sezon coraz bliżej:grin:
  2. Thx, no chyba na dniach założę Może w końcu jakiegoś spocika ogarniemy???? Czy do vwmanii czekamy:grin:
  3. Długo, dłuuuugo była tu cisza, no niestety dydków ciągle brakuje na mody:kwasny: Felgi obite gumą, wybór padł na tradycyjne 225/40 - nie było lekko, najpierw się okazało, że wszystkie 4 szt. do prostowania, a po chwili wyskoczyła lipa z oponami - tacy uczciwi i szczerzy są "sprzedawcy" na allegro:facepalm: Ale już po płaczu wszystko ogarniętę, przez tydzień zęby w parapet i damy radę Najlepsze z tego wszystkiego są te liczby: Teraz tylko muszę ogarnąć trochę czasu i założyć je na autko.....no chyba już czas???
  4. Świetny furka, naprawdę ciężko z rezaniem:wink: Co do dachu, to ok, ale bym pomyślał nad wywaleniem chromów.....
  5. Dziękuję po raz kolejny:hi:
  6. Hahaha. Sorry, widzisz jaka wiedza . Napisz prosze co i jak. ...
  7. Acha, ale to tylko Vagiem, tak?
  8. Pytanko.... Kupiłem auto i sprzęgło "brało" idealnie na środku, po ok 10tyś przebiegu sprzęgło "bierze" wyczuwalnie wyżej. Poza tym nic się nie zmieniło. Zastanawiam się, czy to początek końca sprzęgła, czy raczej normalna sprawa?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokazuje mi dwie nowe wiadomosci, ale jakos ich nie ma:kox:
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W ogóle w dziwnych datach pokazuje nowe wiadomości.....ale lipa:grin:
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale burdel..... Czy to tylko na moim kompie siadło wszystko?
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Działa Wam forum normalnie? Mi coś się wiesza i dziwne daty pokazuje..
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :grin: zawsze zostaje praca w biedrze na kasie, jak Wam źle. 8h/ dobe i krzywda. Ciekawę, co by było jak trzeba by pracować po 14-16h/ dobe i tak przez kilka lat - tu jest dopiero załamka. Ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma:hi:
  14. Dev, sorki ale już nieaktualne, w sobotę wystawiłem na forum i znalazły kupca. ---------- Post dopisany 08-12-2013 at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 17:47 ---------- Zima zaatakowała pełną parą. Piątkowe popołudnie na Osowej...... Dobrze, że miałem łom, bo inaczej drzwi bym nie otworzył
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziś montowałem do siebie soczewki z B8 i tak montowałem, ustawiałem i sprawdzałem, że aku rozładowało:polew: W sumie problemu by nie było, odpaliłem na kable, pojeździłem po dzielni i SI. Tyle, że pali mi się kontrolka paliwa. Wczoraj tankowałem, było 1/2 baku, rano zresztą też. Po rozładowaniu aku jakoś tak coś zwariowało. Byłem nawet na stacji zatankowałem za 20zł i dalej "0" paliwa. Nawet na kompie nie pokazuje mi ile km mogę jeszcze zrobić. Może macie jakiś pomysł???
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, miałem zestaw pod komórke, pewnie dlatego. zmieniałem tunel na taki bez tej paskudnej łapy.....Czyli BT nie będzie pewnie, a jaki koszt dołożenia, mikrofon za 7zł już jest:polew:
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zmieniałem dzisiaj żarówkę w oświetleniu kabiny, nad deską rozdzielcza i znalazłem rzecz o nr 8l1862373a, najprawdopodobniej jest to mikrofon o którym nie wiedziałem. Czyli jest szansa na bluetooth??
  18. No tak bedzie chyba najbezpieczniej, muszę odwiedzić Twój temat i zobaczyć, co tam słychać
  19. Dokładnie. Proste i ładne - wystarczy aby w miarę wyglądały na aucie. 19 - pasuje do A4 i to jeszcze Avant'a, ale z racji dróg i ma 18" szkoda autka:facepalm: ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 11:58 ---------- Pakiet zima.....
  20. S-line to lato, nie będę katowal auta i siebie na takim kole w zimie. Opony 225/40 teraz mialem i jest spoko. Jednak chciałbym iść w delikatny naciąg i dlatego rozwazam dwie inne opcje. 205/45 mialem w Borze przy 8.5J i dobrze wygladala, obawiam sie, ze do audi beda zbyt waskie...zobaczę, dopiero zima
  21. :hi:Trochę tu cisza była, ale drobne zmiany poczyniłem,a więc na pokład wskoczyły oryginalne bixy, zamiast malowanych xenów: Jeszcze muszę soczewki ogarnąć na te z b8 i będzie malina:wink: Druga sprawa, to stare czarne RS6 poszły do żyda, a w ich miejsce wskoczą s-line z a4 Wiem, oklepane i d*py nie urywają:doh:ale parametry!!! ET30 8,5J 18" oryginał OOOO. kwestia zakupu opon. No i tu sam nie wiem, co kupić. 225/40 or 215/45 or 205/45 - może cosik doradzicie??? Ogarnę się trochę czasowo i wrzucę Wam jakieś fotki, pakiet zima też już zagościł na aucie, więc jest troszkę komfortu:grin:
  22. petarda!!! Gratuluje zakupu, ale poka środek i jakiś większy opisik poprosimy:naughty:
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.