Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska, 600zł za boczki w skórze z bose i roletkami to dobra cena?
  2. grzes283 odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Miałem to samo. Wymiana pompek zalatwila sprawę. Przy wymianie walka rozrzadu mylem pompki i to pewnie je zalatwilo. Auto jeździło jak zloto ale paliło jak benzyna.
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK, dzięki wielkie:hi:
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwykłej niestety nie potrzebuje, poszukam jeszcze może coś ogarnę. parcia nie mam:kwasny:
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    strasznie długo takiego szukałem, był na forum ciut uszkodzony za 700zł i wisiał dosyć długo i zastanawiałem się dlaczego on jeszcze wisi ja za swojego dałem tysiaka nie jest to taka prosta sprawa żeby taki kupić Ja jeszcze w sobotę mogłem kupić za 750 z KW, ale czaiłem się za długo i poszedł wczoraj na giełdzie gdzies:facepalm: Teraz wisi w chó..., ale nie pod xenon. Może samą górę pod s-line i xenon ktoś ma?
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, macie na sprzedaż zdeś do przodu s-line pod spryski bez PDC do B6 ki?
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skąd masz zdjęcia Magdy???
  8. Hahaha no i wszystko jasne.... ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 11:35 ---------- Wygrzebane z gara:grin:
  9. U Ciebie zostanie chyba tylko wymiana sprężyny. Ewentualnie zamiana tej podkładki gumowej na jakąś niższą.....innego rozwiązania nie widzę kolego:kwasny:
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta, dokładnie. Kroić i liczyć to oni potrafią. Beka, dobrze, że jest forum. Przynajmniej coś człowiek wybębni z tych stron:decayed:
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha, to wyobraź sobie co jest u mnie, jak regulacja jest pod sprężyną A największa beka, to fakt, że wpadłem na to przeglądając temat Tomka. Inaczej pewnie bym gwint wywalił a dalej bym nie wiedział, że jest źle założona regulacja. Qwa gdzie mechanicy mają łeb:grin:
  12. Nie sądzę, musi jakaś guma tam być, bo bedzie Tobie trzeszczało i sprężyna dostanie w d*pę ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- Qwa, rok czasu jeżdzę na źle założonej regulacji i łapię tylko nerwa, a dzięki Tobie skumałem, że mam źle:facepalm:
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha, no własnie. Mi mechanior rok temu gwint zamontował i dał regulacje pod sprężynę. Szlak mnie trafiał, jak miałem kręcić - masakra jakaś. Myślę sobie, że w Borze miałem na dole, to pewnie tak ma być, tylko albo gwint do d*py, albo czegoś jeszcze brakuje.. Qwa rok czasu się meczyć, a ile skóry pozostawało z łap na śrubach itp:grin:
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, a teraz pytanie do posiadaczy gwintów. Czy regulację wysokości z tyłu macie pod sprężyną na wahaczu, czy nad sprężyną?
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie nic nie ociera, kwestia regulacji gwintu i doboru reszty parametrów. Przerabiałem to kiedyś w Borze i powiem Wam tyle, że w audi jest więcej komplikacji:facepalm:
  16. Qwa, u mnie jest odwrotnie. Musiałem podkładkę z grubej gumy kupić i wsadzić pod regulację, bo przy max odkręceniu siedział, jak głupi. Ale ja mam regulacje pod sprężyną, zaraz na tym wygiętym wahaczu - może mam źle, w końcu dojście do śruby jest nierealne......już nie mówię o kręceniu. Czyli regulacja powinna być na sprężynie?
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tył: 225/40/18 ET30 + dystans 5mm + ET25, felga 8,5J, ok 1cm niżej od 1BV PRZÓD: Jak wyżej, ale już bez dystansów
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na tyle myślę spokojnie możesz dać dystans 13mm - nawet chyba taki też miałem w zeszłym roku. Na przód.....13mm może być dużo, ale jeśli mniejszy, to tylko 5mm inne rozmiary odpadaja, jak wyżej pisałem. Zresztą zawsze można by kombinować. W woli ścisłości to 15mm na tyle też da radę
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakie masz zawieszenie? ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- Dokładnie, wysokość jest taka sama.
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam 225/40/18, ET30, gdzieś cm niżej niż 1BV i na tyle mam dystans 5mm. Felga ma 8,5J, to też jest ważne, bo na węższej feldze inaczej się opona układa i może już trzeć.... Podaj jakie masz parametry.
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kwestia jeszcze parametrów opony i zawieszenia. Inaczej Ci się schowa przy 225/40/18, a inaczej bedzie przy 235/40/18. To samo tyczy się zawieszenia. Im niżej, tym bardziej koło się chowa. Tzn, jak masz serię zawieche, to powiedzmy przy ET 35 fajnie wygląda, natomiast przy np. 1BV ET 35 będzie już troszkę się chowało.....
  22. Hmm, a czy regulacja powinna być u góry? Nie pod sprężyna?? Nie wiem, ja zawsze miałem pod sprężyną..........teraz zgłupiałem:kox:
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Only Alu, najlepiej ze stalowym gwintem - jeśli nie bierzesz przelotowych. Jeśli przelotowe, to cienkie, 5mm, zaś grubsze, to min. 13mm. 7-11mm średnio pasują, problemem jest otwór centrujący i frez w dystansie. Dystans nie przylega do piasty - najprościej ujmując.
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie z tylu bez tej podkladki strasznie siedzialo. Tym bardziej że musiał bym przod zrobic tak samo, a wtedy jak dla mnie za nisko. Obecnie moge dać tak z 0,5 cm niżej, ale nie chce mi się kręcić tylu bo lipne dojscie jest. Dlatego myślę wsadzić coś na stale i już.
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Thx, tak jest spox:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.