Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Więcej niż z fabryki wyjechało.....
  2. Daj znać, jak po wymianie. Czy pracuje lepiej i ciszej.... Niestety starsze generacje mimo powszechnie złych opinii mają trwalszy rozrząd. Te dwa łańcuchy, to jakieś nieporozumienie. W warsztatach więcej V6 po 2012r stoi na rozrzą, niżeli tych starszych na czterech łańcuchach. Ale mimo dużych kosztów, fajnie to zrobić i cieszyć japę fajnym motorem. Teraz już robią bez wyciągania motoru, większość mechaników doszła do perfekcji w wymianie rozrządu w tych motorach. Aczkolwiek na stole przy wymianie można dodatkowo ogarnąć wszystkie bolączki, wycieki etc.... Fajna furka, powodzenia
  3. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem, że takie incydenty świat motoryzacji ma już za sobą...... Odpuść kolego, szkoda zachodu .Ciesz się z tego co masz.
  4. Ja brałem D3S - Osram 2x D3S Xenon Cool Blue Intense 6000K 7549625684 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 519,99 zł - Osram 2x D3S Xenon Cool Blue Intense 6000K (7549625684). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...
  5. Ja również mogę polecić osrama cbi 6000k. Ładnie równo i biało świeci. Chociaż gdzieś wyczytałem, ze palniki d3s nie mają rtęci i ich barwa jest delikatnie zawyżona. Nie wiem ile w tym prawdy. :-)
  6. A skąd ta nieszczelność by się wzięła?
  7. Nie ma reguły, mi prawa również nie zaparowała. Problem to żaden nie jest, raczej normalne zjawisko. Po montażu miałem 2/3 klosza we mgle, teraz praktycznie nie ma śladu. Takie zjawisko może wystąpić również podczas wymiany żarówki, jeśli robimy to wilgotną porą na dworzu i jeszcze zajmie to nam dłuższą chwilę, podczas której dekielek jest zdjęty. Co innego jak kleimy lampy, wówczas wilgoś wychodzi z kleju i taki zjawisko może dłużej się utrzymać - ale oczywiście nie musi. ;-)
  8. W tych i w każdych innych może tak być. Oczywiśnie nie jest to norma, ale powszechne zjawisko. Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz się z czymś takim spotykam. Po niedługim czasie powinno ustąpić. Na pewno im wyższa temperatura, tym szybciej lampa odparuje. Lampa nie była rozklejana, więc na pewno jest szczelna. W A4 zmieniałem samą soczewkę i około dwóch tygodni mi lampa parowała, po tym czasie spokój.
  9. Paruje, ale ma prawo przez jakiś czas. Kiedyś w a4 to przerabiałem. Tam nic się nie może dziać, bo nie były rozklejane.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, potrzebuje coś na zasadzie vcdsa, ale do opla - tam chyba sprawdza się opcom. Może ktoś z Was namiar na sprzedawce bez ściemy? ;-)
  11. W końcu miałem okazję sprawdzić jak lampy swiecą po robocie - jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Względnie ustawione.
  12. Ok. Ruszę temat, dzięki za info :-)
  13. Jest zdecydowanie lepiej, ale nie tak jak mogło by byc:-) Czyli nie obniżać, tylko wkręcić dół, aby weszła głebiej? Tylko i tak nie obejdzie się bez demontażu lampy, bo te śruby kontry muszę wkręcić głębiej. A masz patent na wkrecanie tych nakrętek 10 mm do zderzaka przez nadkole? Mimo zastosowania przedłużki męczę się, aby chwyciła gwint. To pod jakimś kontem, czy jak. Druga A6 i mam z tym mega problem...ostatnio 1h się męczyłem, a druga strona za pierwszym razem...
  14. Teraz dól jest jakby zbyt wysoko nad zderzakiem, ale starałem się tak spasować, aby boki i góra lampy równo przylegały, i względem siebie były symetrycznie. Myslałem, ze dół wyrównam zderzakiem, niestety nie :-). Tak, robiłem na oryginałach. Ale szczerze powiem, że światła w audi to porażka. Żona ma Astre J i jakość świecenia i barwa jest nieporównywalna do A6. Nie wiem, co za diabeł w oplowskich lampach siedzi, ale ma moc :-)
  15. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy tj właściwe kodowanie? Bosch 105ah agm 000915105CF VAO 4L0915105F a6c6 3.0 cdya
  16. Tak samo to widzę. Mój znajomy ma a6 z 2005r 3.0 ABF, ponad 330k nalotu i zero problemu z rozrzadem, klapami i co tam jeszcze niektórzy wymieniali. Ja miałem 2.0 w multitroniku. Uczciwe 230k przebiegu i zero problemów. Jak wymieniałem olej, to koleś aż się zdziwił. Bo wszystkie multi, które robił przy 180k już się sypały....także wniosek prosty ;-)
  17. Lampy odebrane i zamontowane. Muszę tylko podjechać na ustawienie, bo jakoś nie świecą spójnie ;-) Ogólnie polecam taki zabieg. Świeci zdecydowanie lepiej i mocniej. Robiłem to u tego gościa: Audi a6 c6 led naprawa regeneracja wymiana Gdynia Chylonia • OLX.pl WWW.OLX.PL Witam Zajmuje sie naprawa przepalonych ledow w reflektorach z audi a6 c6 z lat 08-11 Mozliwa wymiana na naprawione reflektory gotowe do zalozenia... Zamontowanie reflektorów w c6 , to jakaś paranoja. Mi się nie udało idealnie, ale nie chciałem po raz kolejny zrywać zderzaka, a wygląda to tak:
  18. Święta prawda. Błotniki, maski, zderzaki etc....to tylko skorupa. O ile nie ma mocnej ingerencji w układ nośny i jezdny auta , to wg mnie nie ma krzywdy. Przynajmniej wiadomo, czym się jeżdzi. Jeśłi jest dobrze zrobione i w oczy nie razi, to ok. W Polsce panuje dziwne przeświadczenie, że jeśli trochę szpachli i błotnik, czy drzwi lakierowane, to auto powypadkowe i na śmietnik. A wystarczy wymienić ten błotnik i te drzwi na te same w kolorze, spasować i już auto igła - do tego z 400kkm zrobimy 180kkm i już auto od dziadka.... ;-) Auto miłe i oby niezawodnie jeżdził ;-)
  19. Ja miałem podobnie w a6c6, tyle że u mnie xenon wchodził w żółty, reszta była ok. Skończyło się na regeneracji odbłysnika w soczewce i polerowaniu klosza.
  20. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemanko. Ma ktoś z Was wgląd w opis montażu reflektorów w a6 z 2009r? Trzy uchwyty i każdy w regulacji 3D. Nigdzie nie mogę znaleźć, jak ustawić punkt wyjsciowy. Nie uśmiecha mi się do każdej próby sprawdzenie zakładać i zrywać zderzak - a innej opcji nie widzę, żeby ustawić równo. W elsie są takie rzeczy?
  21. Co tu się rozpisywać:-) Ładna, bogata i zadbana - prawie jak kobieta idealna :-) Gratuluję zakupu. Dobrą sztukę ustrzeliłeś. Silnik, wyposażenie i stan na duży plus. Oby dobrze się spisywała. Pozdrawiam:-)
  22. U mnie są skrętne i dlatego nie podejmowałem się. Sam ponowny montaż mnie przeraża, aby wyszło zgodnie ze sztuką. Trzy śruby i każda z regulacją, do tego jedna pływająca......nie mam pomysłu, a niestety zderzaka nie zamierzam kilkakrotnie zakładać i ściagąć, aby odpowiednio wycentrować reflektor. Na pewno istnieje jakiś system poprawnego zamocowanie reflektora - ja niestety nie mogę żadnych informacji znaleźć w temacie ;-)
  23. Ja już w poprzedniej c6 kombinowałem, ale mi przeszło. W tej chciałem jak najdłużej odwlec, ale sytuacjia mnie zmusiła Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze złożone i będą świeciły odpowiednio Ja sam bym się nie podjął. Zbyt dużo delikatnej roboty przy skrętnych lampach. I na pewno nie polakierował bym odpowiednio kloszy. W niektórych przypadkach lepiej zdać się na fachowca.
  24. Dzięki, przynajmniej masz co robić. Mi się już plany zrealizowały, przynajmniej w większości ;-)
  25. Dokładnie tak zrobiłem. Kompleksowa regeneracja, soczewki, odbłyśniki i lakierowanie kloszy. Mam nadzieję, że efekt będzie ok. ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.