Treść opublikowana przez grzes283
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Ja mam od niego zestawik i pierwszy raz jestem zadowolony z ledów....polecam.
-
A6 C6 2.0 TDI
Dokładnie. Znajomy jeździ BMK , nalatane powyżej 300k i rozrządu nie słychac, a silnik chodzi równie ładnie co w nowej q7. Oczywiście wtryski, klapki i skrzynia już go sięgnęły ?
-
A6 C6 2.0 TDI
Bardzo ładnie się prezentuje. Widać nakład pracy i serducho w tej karocy ? Gratuluję!!!:-)
-
A6 C6 2.0 TDI
Dokładnie. Pozdrawiam:-)
-
A6 C6 2.0 TDI
Ja na skrzynie złego słowa nie powiem. Bardzo dobrze się jeździło. Teraz mam tipa i odczucia zupełnie inne, ale z ludzką paniką odnosnie multi mogę polemizować.
-
A6 C6 2.0 TDI
340 Nm dla multi nic nie robi. One uciagają spokojnie okolice 400Nm. W serii jest chyba 360Nm.
-
A6 C6 2.0 TDI
Nie miałem programu. 2.0 wychodziło 140 i 170, ja miałem ten drugi. Z tą mocą, to chyba każdy ma inne odczucie. Miałem małysza 175 km i na suchym specjalnie mi trakcji na 2 biegu nie gubił. Na mokrym owszem....:-)
-
A6 C6 2.0 TDI
Nie ma dobrej Vki w C6........a 3.0 to zły motor??? 2.0 140, to jest nieporozumienie przy gabarytach C6, no chyba że ktoś wsadzi opony 205 na 16". Tu jest potrzebny program na minimum 170 i najlepiej manual. Jeździłem ponad 2 lata 170 w kombi i multi. Jakoś to jechało, ale o przecinaku nie było mowy.....tym bardziej, ze miałem oponę 245 na 18" i to już go blokowało. Także nie wyobrażam sobie jazdy przy 140 koniach, no chyba że lansik po mieście;-) Co do obecnej A6.....dokładka przód od ABT robi robotę, szkoda że nie wrzuciłes całego pakietu.....wygląda rewelacyjnie. Co do listew z A5....jak dla mnie to już przerysowane zbytnio, ale Tobie to się ma podobać ? Powodzenia w dalszym rezanku ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Mordeczki, kupował ktoś z Was na ebay.pl ? Potrzebuje dywaniki na tył, pozostaje ASO lub ebay.pl. Ale nigdy nic nie kupowałem z tego portalu i nie wiem, jak to może się skończyć......?
-
B8 TrOOOOp
Siema. Panowie, szukam kierownicy ściętej do a6c6. Jest wysyp na allegro od tt lub a3, cena też znacznie niższa. Orientujecie się, czym różnią się kierownice od tt, a3 od kierownicy do a6c6? Wygląda identycznie. Nie wiem jak rozmiarowo, wieloklin i wtyczka airbaga....
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Odnośnie soczewek, to dzwoniłem do Gdyni, koleś bawi się w pływające kierunki, wymianę ledów etc....i on właśnie potwierdził, że przy biledach skrętnych tracimy funkcjonalność. Ale nie drążyłem dalej tematu, może coś z innej półki można dopasować. Co do modułów lusterek, to nie wiem jak jest w przedlifcie. Na pewno jest to inaczej rozwiązany - Ty masz najprawdopodobiej dwa. W poliftach jest jeden, na drzwi kierowcy. Ja w pierwszej A6 też nie skojarzylem objawów - zrzuciłem na słaby akumulator. Druga A6 i problem się pojawił, też rozważałem wiele opcji, innych niż moduł ( sprzedający zapewniał, że to nie wina modułu ) Ostatecznie wypiąłem moduł i problem się rozwiązał. Na forum A6 ktoś do mnie napisał z tym samym probemem, więc problem jest być może wina softu, a być może ludzie go nie zauważają. Nie każdy korzysta z funkcji doprowadzania do auta, oraz nie często podłącza vcdsa. Proponuje, aby kolega sprawdził, czy CLH działa prawidłowo i czy nie ma błędów na vcdsie w drzwiach i w gatewayu. Jest jeszcze opcja źródła pochodzenia modułu. Być może nie mamy z tego samego miejsca ?
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Też mam podobne odczucia względem zawieszenia. Nie zwróciłem uwagi tylko na układ kierowniczy. Obecnie mam auto nizej o ok. 2cm od dynamica i jest zdecydowanie mniej komfortowo, ale baardzo daleko do 1BV, a duzo nizej.
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Co do zawieszenia, to w C6 zmienia się tylko wysokość, co oczywiście delikatnie idzie z komfortem. Co do modułu lusterek, to nie polecam do polifta. W obydwu miałem i w każdym moduł zakłócał działanie funkcji CLH i generował błędy. Co do lamp, to popularne są biledy - ale prawdopodobnie nie podejdą do lamp skrętnych. Nie działa doświetlanie i poziomowanie. Pozostaje regeneracja odbłyśnika, a efekt ponoć rewelacyjny. Warto również zmienić zarniki na jakies 5500 lub 6000 K. Ale to już kwestia gustów:-)
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Gratulację. Bardzo dobry egzemplarz i świetnie wyposażony. Zawieszenie to bajka, przynajmniej przy 18 calach. Teraz u siebie zrobiłem vcdsem glebę i już nie jest tak komfortowo, ale do betonu daleko. Wrzuć sobie black piano - fajnie wygląda w obszernym wnetrzu. Szerokości i bezawaryjności ?
-
Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
Będzie Pan zadowolony......dobre połaczenie ? Bezawaryjnosci życzę i zadowolenia z auta:-)
-
Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
Gratuluję, dobry wybór ? A coś wiecej??? Silnik, wersja, wyposażenie ?
-
Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
Hahaha, a jednak. Co teraz, C6???
-
B6 DIVISION
Bry... Panowie zbieram się za wymianę kolumny kierowniczej na elektryczną. Na zdjęciach poniżej są dwa różne "wejścia" na sztyce krzyżaka maglownicy. - czy jak to nazwać. Teraz nie wiem, czy poprostu w tej jednej kolumnie coś jeszcze trzeba wyjąć, czy potrzebuję zmienić odcinek od krzyżaka do kolumny na właściwy.....
-
B6 DIVISION
Już ogarnąłem....dzięki ?
-
B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzięki, ktoś z A4K ma rabaty na oponytanio.pl?
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Większość już ma Y. Ewentualnie jakieś Nexeny lub tp. mają jeszcze W. Dlatego się dopytuje. Rozważam zakup Nexenów, bo kilka razy już je brałem, ale w mniejszych rozmiarach i było ok. Przy 19" za goodyera krzycza 2600 a za Nexena 1800.....jakaś różnica jest.
-
B6 DIVISION
Siema łobuzy. Szukam opon na lato. I są parametry, na które kiedyś człowiek uwagi nie zwracał - teraz chyba zachowawczo podchodzi. Do A6C6 3.0 TDI Q blisko 300KM jaki wziąć indeks prędkośći W czy Y przy 255/35/19 ? Wiadomo im wyższy, tym bezpieczniej, ale racze nie będę jeżdził z prędkościami powyżej 250km/h, więc zastanawiam się na W. Może są jeszcze inne, równie istotne właściwości indeksu prędkości, któych nie biorę pod uwagę?
-
B6 DIVISION
Nie zmieniam. Po prostu muszę kupić klocki. Nie czuje potrzeby ładować większego hebla, te są wystarczające.