Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też takie informację widziałem. Rzadko kto się skarżył na pneumat w c6. Wiadomo, auto swoje ma wyjechane i różnie może być. Z resztą nikt nie wie, jak było wcześniej dbane o auto.....na chwile obecną wszystko ok. Przypocony jest tylny amorek. Reszta ukladu bez zastrzeżeń
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jasne, masz rację....rzeczywiście kwoty ekstremalne. Aczkolwiek nie czytałem o takich problemach przy C6 - widocznie rynek jest nie nasycony tym modelem. Z resztą rzadkością jest pneumatyka w zwykłej c6 i to może stąd wynikać. Podchodzę do tego w ten sposób. Auto jest w ori s-linie bogato wyposażone, więc oszczedzi na modzeniu;-) A to jak wszyscy wiemy również są ekstrema finansowe:-)
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze mozna przerobić na zwykły zawias. Po drugie teraz jest mnóstwo zamienników etc i nie sądzę, że aż takie niebotyczne koszta może robić. Na pewno jest to kilka razy więcej niż cokolwiek w seryjnym zawieszeniu. Allroad miał troszkę droższe rozwiązanie. Tam chyba kompresor był nieregenerowalny. Zresztą C5 miał słabsze miechy. Ponoć Zwykła C6 jest troszkę poprawiona. Nie jest to rzecz, którą chciałbym mieć w aucie, ale niestety przy używkach trzeba iść na kompromis. Tak jak wyżej wspomniałem. Jak zaczęło by się sypac, to wjechała by seria. Przód jest p&p, natomiast tył robi problem, gdyż trzeba dać podkładki pod sprężyny, ale wszystko do ogarniecia. Kwestia kalkulacji, czy warto zmieniać fabrykę.
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękówa
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry, Panowie znacie jakąś sprawdzoną firmę sprzedającą zamienniki, bądż zregenerowane miechy, amorki etc od zawieszenia pneumatycznego audi?
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, mamy jakies osoby na forum, co mogli by pomóc przy sprawdzeniu vinu w aso??
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemano. Panowie zapraszam : Może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto szuka akurat mojej A6 ?
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest opcja z dzwiękochłonnymi szybami bocznymi z przodu - 600 zł to kosztuje, ale jaka jest tego jakosć w porównaniu do Audi???? Chyba wszyscy wiemy ? Z drugiej strony, patrząc jak Audi się ceni - to wg mnie lekka przesada. Niby jest różnica w materiałach, w wykonaniu itd itd, ale czy to jest warte az takiej różicy w cenie. Z resztą Passat niby lepszy od Superba, ale jak wsiadłem w golasa, to nie widziałem żadnej różnicy w materiałach użytych. A w Sportlinie wszystko miłe, jak i w Highlinie......no w Audi nowym żadnym nie siedziałem, ale podejrzewam że w golasie odczucia też by były słabawe......wszystko kwestia gustów ? Przeglądam rynek od kilku tygodni i Superb nie ma sobie równych, taka jest prawda. 1.4 150KM Style z lekkimi dodatkami wychodzi po rabatach ok. 112000.....a jak trochę nas fantazja poniesie, to za spoko Sportline zapłacimy 132000 - czyli cena słabego Passata, bądź golfa w ciekawym wyposażeniem. Także jak kto woli. Odbijając trochę od vagów.....w połowie lipca na salony wjeżdża nowa Mazda 6, nie wiem czy ktoś z Was widział, ale całkiem ciekwa fura. Do obecnej wsiadłem w najbogatszej wersji i siedzi się na prawdę super. Ale trzeba było położyć 128000 - za taką samą, po lifcie trzeba będzie dać ok 132000, ale różni się wieloma detalami. To tak odnośnie czegoś innego motoryzacyjnie ?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie i cenowo jest coś pomiędzy Octavią a Superbem. Bardzo ciekawy samochód i rozsądny cenowo. Może to nie Kodiak, ale cena o 20k mniejsza. Ale Superb mam wrażenie, że dłużej będzie cieszył oko ?
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy dwójce dzieci doceniasz miejsce za swoim fotelem - uwierz mi. Co do różnicy w ilości miejsca. U siebie siadam za sobą spokojnie, w Superbie to już nawet nie wspomnę, choć na szerokość jest zdecydowanie mniej miejsca pod kierownicą. W Golfie i Octavii wcisnę się za siebie, ale jakoś komfortowo nie jest. Natomiast za kierownicą , tak jak piszesz w każdym z tych aut jest spoko. Co do nowego auta, ciężki i sporny temat. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć - o ile to właściwe słowo. Jak kupowałem A6, to nawet przez myśl mi by nie przeszesł pomysł na zakup nowego auta - lepiej markowe kilkuletnie. Teraz uważam inaczej, a co do utraty wartości i wywalonej kasy, to osobny temat. W każdym razie modzenie, doposażanie, ulepszanie i jak to tam jeszcze można nazwać również niesie za sobą olbrzymie koszty. Przerabiam to już w czwartym aucie i nawet nie chcę wiedzieć ile to mnie kosztowało kasy, nerwów i czasu przez ostatnie 15, czy więcej lat.....teraz zakup nowego będzie swego rodzaju emeryturą ?
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale może to problem diesela z olejem i płynem. Chociaż znajomy, jak wcześniej wpsomniałem jest bardzo zadowolony. Nigdy nie wspominał o przycinających się klapkach, awaryjnym radiu, czy braniu oleju - może wstydzi się przyznać ? Jaki jest rok Superba, o którym piszesz? Może to problemy "wieku dziecięcego"? Ja miłem przez moment Passata B7 2.0 TDI 140KM - jakoś tam jeździł, trasa i 140 wzwyż to jakaś masakra - jeden wielki szum, podobnie jak opisujesz w Superbie. Tyle, że w tym drugim za 600 zł można zakupić szyby z lepszym wyciszeniem;-) Co do klapy " z kopa" - mój szef ma nowe Q7 w pakiecie RS i też czasami macha girą, żeby otworzyć klapę, żadko udaje mu się to za pierwszym razem. Według mnie zbędny bajer ? Ale o to w tym wszystkim chodzi.
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sportline na prawie fullu z silnikiem 1.5 po rabatach wychodzi 130k.....golfa VII za taką kasę w golasie dostaniesz, paska moze comforta też. O A4 w górę to już nie wspomnę. Co do żywotności 1.5 150km, to przy moich 12-15 tysiącach rocznie, to podejrzewam, że przez 10 lat palcem nie kiwnę ? Golfa VII też brałem pod uwagę, ale ciężko się przesiąść z A6 na coś znacznie mniejszego. Być może to kwestia kilku dni jazdy, aby się przestawić. Jak się zdecydujemy i sprzedam A6, to na kilka miesięcy wezmę pod nogę żony astrę, wówczas będę miał czas, aby się przestawić na mniejszy gabaryt i manual:-)
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj siedziałem w Sportline, wiadomo nie jest to Audi, ale porównując stosunek jakości, wyposażenia, przestrzeni wewnątrz i ceny, to Superb nie ma konkurencji. Wszyscy sa daleko w tyle.
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kłopotliwe jako Superb, czy z racji silnika 1.5? Znajomy ma 2.0 tdi 190 i już drugi rok mu leci bezawaryjnej jazdy - tylko bierzące serwisy, a około 70k już ma na blacie.
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Astra fajne autko. Żona ma "J" 1.7 125KM i jakoś to jezdzi, ale tylko miasto, trasy już gorzej.
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słusznie, każdy ma inne wymagania i odczucia. Mnie przeraża nie tyle moc, co moment 250Nm....troszkę mało;-)
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    105, to nie 150 zawsze 45 koni więcej. Myślę, że i tak szału nie będzie, ale jesli by jeździł podobnie co moje A6 to wystarczy jako tako. Byłem Mazdę oglądać i tam jest 2 litrowa benzyna 165km - to by mi podeszło, ale żadnych sensownych rabatów nie dają, a za fajną wersję "6" trzeba 128k położyć. Jakoś w połowie lipca wchodzi "6" z liftem - robi wrażenie, ale nie mój budżet.
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemano, czy ktoś z Was jeździł Superbem 1.4 benzyna 150 KM? Mocno rozważamy zakup nowego auta i 1.8 już nie będzie produkowany, a 2.0 za wysoka cena. Na ropniaki mają rabaty, ale 2.0 190 KM nawet po rabatach na seryjnym wyposażeniu wychodzi zbyt dużo. Alternatywą ma być w przyszłym roku 1.5 benz. 150 koni, ale nie wiem jak to się będzie sprawowac z taką budą.
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój w trasie pali 7 litrów, po mieście około 8,5-9 wszystko normalna jazda. Więcej dawania w pędzel, aniżeli eko driving ?
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    170 w multi i na oponie 245, to sobie wyobraź jaka to rakieta...hahahah, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Stosunkow elastyczny i cichy silnik, wrzucę na sport to nawet fajnie ryczy, jak na klekota ? Jakby jeździł na D, jak na S, to było by super ? Ale ogólnie polecam 2.0 CR, nawet w multi.... Wątku nie mam, musze się zebrać i założyć.
  21. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powitać ? Panowie, czy wskazania dawki wtrysku są ok? 2.0 tdi caha 2010r 240000 przelotu:
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie, moja kolubryna śmiga aż miło. Dopchałem ją troszkę, więc inne autko ;-)) Kolega szuka już jakiś czas. Ten akurat ma dosłownie wszystko, co on chce. Ale ja z kolei jestem sceptyczny do takich komisów, dlatego pytam na forum. Może ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia. Nie można dać się zwariować. Tym sposobem, to nigdy auta się nie kupi...albo nie pasuje wyposażenie, albo miejsce zakupu.
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemano......komis Plaza w Płocku - jakieś opinie znacie? Koleś ma cztery audice i sensownie gada, ale to Płock:-)
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po ptokach....nauczka na przyszłość:-/
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mogłem od Ciebie mordeczko, bo kupowałem kompletne wiązki pod PDC przód do mnie. Nie chciało mi się tym razem kompletować i skręcać, dlatego poszedłem na łatwiznę ;-) A placiłem za komplet 430 z wysyłem ;-) Generalnie wiązki sa z kufatec'a , ale z polskiej strony. Komplet jest do przed lifta i musiałem do siebie zwiększyć rozstaw wewnętrznych czujników, stąd moje pytanie o przedłużanie wiązki. Wszystko już na aucie i bangla należycie. A6 też daje się modzić ;-D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.