Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha;-)
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie widać tego po obrotach? Powinny byc nieco wyższe na postoju.
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, nie ma ktoś na handel 2 zagłówków foteli przednich w gładkiej skórze z wersji S-Line do A6C6......chyba z innych modeli też będą pasować?
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Panowie pytanie natury technicznej. Jak to jest z tym wypalaniem DPFu? Czy jeżeli zacznie się procedura wypalania, a my ją przerwiemy to grozi uszkodzeniem silnika, czy po postu rujnujemy sam DPF? Ktoś mi mówił o nadwyżce paliwa, która ścieka do silnika i miesza się z olejem gdy wypalanie jest przerwane......Jak to wygląda w rzeczywistości?
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jak wyglada sprawa aut z Belgii? Ile tam średnio robi się rocznie?
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema z rana. Panowie potrzebuję Waszej opinii. Szukamy dla żony autka. Rozważamy Astrę J, Megane III, Fiestę MK7, Corsę D.......coś jesteście w stanie powiedzieć o tych autach?
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, dzięki za wtyczkę z pinami......dzisiaj podłączyłem i bangla mała rzecz a cieszy
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordeczki, koledze podświetlenie deski i zegarów włącza się z opóźnieniem......kilka sekund po włączeniu świateł mijania. Co może być przyczyną. Żadnych błędów i sytuacja nie zawsze się powtarza. Pacjent, to A6C6 2005r.
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy chrom i logo z poduszki 4 ramiennej do 3 ramiennej (A4B8) da radę przełożyć? Pytam, bo znalazłem potrzebną mi poduszkę, ale ma poskrobany chrom i znaczek - na zdjęciu kiepsko to wygląda. Sprzedawca twierdzi, że można przełożyć, ale wiadomo - taki to powie wszystko że by sprzedać.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuje przycisk jak na zdjęciu poniżej. Przycisk może nie działać, mi ma slużyć tylko optycznie, aby zaślepić otwór w tapicerce.
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry wieczór, czy istnieje możliwość podłączenia przycisku do otwierania klapy w drzwiach kierowcy w A6C6? Wiem, że w A4 istniała taka opcja. Kupiłem tapicerkę i w drzwiach mam właśnie owy przycisk i dodatkowo otwór pod przyciski alarmu, czy coś w tym stylu. Mogę kupić przełączniki, podłączyć piny, aby świeciły. Lecz wolałbym aby działały jak powinny....ma ktoś z Was jakiś pomysł?
  12. Przód licz około 1600 nie kompletny, a tył około 1200......do tego lotka jakieś 500. U siebie to właśnie przerabiam.
  13. Witam. Ładne autko, a fotele miażdżą. Wsadzaj pełnego s-line i będzie gitara. Też jestem po przesiadce z A4B6. I mimo, że małysz był dla mnie idealnym samochodem, to po zakupie A6 wszedłem na wyższy level. W prawdzie mam tylko dwulitrowego ropniaka w automacie, ale i tak się super jeździ. Powodzenia
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciagasz, wkładasz i tak bez opamiętania.....przerabiałem to u siebie i nie było problemu. Dopiero przy innym radiu woła jednorazowo o kod
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rakietę najlepiej, wtedy nie było by problemu z oponami ;-) Ale nie istotne, bo odbiegamy od pytania. Czy felga 8J z oponą 225/45/18 optycznie pomniejsza koło w stosunku do opony 245/40/18 ?
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    naciąg jest dobry, ale przy gwincie lub airze.....na serii jest lipa. Zawartość dodana 2 minutes later Pajda, pojedzie i na 265.....tylko jak
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To już lekka przesada....rozmiar jak na 17", a nie 19"
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, ale mój przy 255 to już nie pojedzie. 170 ps to za mało na taką oponę. 225 jest ok jeśli chodzi o spalanie jazdę itd....
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie koniecznie. Zimowe mam 225/50/17 na 7,5J i widać to koło. A przy obecnych wygląda jakby za małe było. Nie mam na myśli samej felgi. Obwodowo jest to samo. Dlatego jedyne sensowne wytłumaczenie to opona.
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry z wieczora.....pytanko, bo już zgłupiałem. Wsadziłem do siebie oponę 225/45/18 na 8J felgę i wygląda średnio. Czy na tej samej feldze opona 245/40 da optycznie większe koło? Bo generalnie przy 225/45 profil jest nieco wyższy. Być może opona inaczej się rozkłada..... Nie chciałem pchać 245, bo za szeroka, ale przy 225 koła giną na aucie. Może 225/50???
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedno się kończy, a drugie zaczyna. Niejednemu z nas nasuwa się pytanie......i co teraz, jaka fura???
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A powiedz mi, czy znaczki s-line na błotnikach powinny być plastikowe czy metalowe w oryginale?
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo dziękuję. :-)
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur, pamiętałeś? Jak coś, to czekam na info.... pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.