Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
I się zaczyna Pierwsze klocki zebrane. Pozostaje jeszcze dużo elementów. Jak ktoś z Was miałby na oku coś z s-line do A6C6 po lifcie, to poproszę o info
-
B6 DIVISION
Będę robił porządek w piwnicy i na pewno mam takie coś. Daj mi na pw maila. Znajde to zrobie foto.
-
B6 DIVISION
coś jest na rzeczy, bo do małysza pasuje halogeny od volvo.....
-
B6 DIVISION
Siema. Jaką używaliście taśmę do przyklejenia lotki od esy na klapę bagażnika? Ja kiedyś kleiłem jakąś dwustronną i do tego PATEXem w tubie.....trzymało i chyba trzyma do dziś. Niestety zapomniałem jaką miałem taśmę. Nie chcę kupować jakiegoś badziewia, tylko coś sprawdzonego i mocnego. Słyszałem, że 3M wcale D nie urywa i że są lepsze taśmy.....podpowiecie coś?
-
B6 DIVISION
Siema Panowie, potrzebuje numery kilku części, wprawdzie mam etke online, ale jakoś nie mogę z nią dojść do ładu. Potrzebuje numery zaślepek spryskiwaczy reflektorów, zaślepkę haka holowniczego i dolny element zderzaka znajdujący się pod grillem - nie jest to dokładka na cały zderzak, tylko na szerokość grilla. Elementy są mi potrzebne do zderzaka A6C6 S-Line z 2010r Jakby ktoś coś, to będę wdzięczny
-
B6 DIVISION
Dzwoniłem. Koleś nie wiedział czy to są graty z przed lifta, czy z po lifta. Dałem maila, miał wysłać foty. Na razie cisza....pewnie olał temat. Także szukam dalej.:-) Ale i tak dziękuję :-)
-
B6 DIVISION
Siema ryjce......powiedzcie mi, czy Wam też forum zamula? U mnie czy na lapciaku, czy fonie ,czy tablecie jest lipa.... Mam wrażenie, że te zmiany nie były potrzebne
-
B6 DIVISION
orientujesz się czy podsufitka w przedlifcie jest taka sama? Jak tak to znajomy ma na sprzedaż kpl To samo, ale zapytaj czy: - avant, - bez szyberdachu - komplet z lampkami, raczkami etc. - jest nawiew w słupkach B - jest dobry stan ? Dzięki za info A przy okazji....jakie springi byś mi polecił? 2.0 tdi na seryjnym zawieszeniu. Chciałbym dać go trochę niżej. Coś jak przy 1bv lub centa niżej
-
B6 DIVISION
Panowie, Panie - najlepszego w Nowym. Oby był lepszy niż poprzedni.... Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Panowie, taka prośba, jakby ktoś miał na oku w odpowiednim stanie: - podsufitkę kompletną - zderzaki s-line - lotka klapy bagażnika avant s-line - nakładki progowe s-line Wszystko powyższe do A6C6 Avant 2010r To proszę o kontakt
-
B6 DIVISION
ZDROWYCH WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!
-
B6 DIVISION
Dokładnie. Przyczyną jest dpf. Miałem tak w pasku i mam teraz w a6.
-
B6 DIVISION
Siema. Wracam do poszukiwań lusterka czarnego fotochromu o nr. 8R0857511 4PK. Jakby ktoś miał coś, to PW. Dzięki
-
B6 DIVISION
Może muszą się jeszcze wypalić. Za kilka godzin dostaną swoją barwę. 4800 to bardziej żółty niż niebieski powinien być. Oczywiście nie żółty jak żarówka; -)
-
B6 DIVISION
Tylko serwis, nie znajdziesz nigdzie indziej. Być może masz kogoś znajomego, co ma spore zniżki, ale nawet na warsztat to cena będzie blisko 800 zł Spróbuj w Getem, oni mają ceny, jak w ASO po mega zniżkach, tylko czekasz na towar nawet 10 dni.
-
B6 DIVISION
Tak, jak Artur pisze, tylko oryginalne. Żadnych, nawet markowych zamienników - to się zemści już po pierwszym odpaleniu auta.
-
B6 DIVISION
Nie wiem, czy MCE z B7 nie ma inaczej rozmieszczonych pinów przypadkiem. Szukaj MCE z lit. F i nie będzie problemu
-
B6 DIVISION
Dzięki, przekażę :-)
-
B6 DIVISION
Panowie, pytanie. Koleżka ma forda w ropniaku i potrzebuje oddać pompę wtryskową do regeneracji. Czy znacie, lub możecie polecić jakiś ogarnięty zakład?
-
B6 DIVISION
Masz w takim układzie zwykłe lusterko przyciemniane. Bez funkcji auto-fotochrom. Dzięki bardzo. Jasna i wyczerpująca odpowiedź. Za kompas dużo się cenią, zbędny jak dla mnie w tej kasie. Zgadza się, u mnie jest w tej chwili zwykłe lusterko. Ciężko dostać z początkiem o nr 4F0 - czyli z A6, dlatego szukam "zamiennika" Po Twojej wypowiedzi będę szukał z początkiem 8R0, zawsze to trochę młodszy egzemplarz. Jeszcze jedno. Dużo jest lusterek 8 pinowych. Jak poznam je po numerze? Powinno mieć inną końcówkę numeru?
-
B6 DIVISION
dobrze podejrzewasz Czyli powinno pasować?
-
B6 DIVISION
Potrzebuje wewnętrzne, co do zewnętrznych to tez będę szukał, ale poliftowe.
-
B6 DIVISION
Sedan.....a to nie wiem, miałem na myśli avanta. Nie doczytałem jaka potrzebna jest. Z innej beczki. Mam możliwość kupić za dobrą kasę lusterko o nr. 4L0857511PK, tylko nie wiem czy podejdzie do audi A6C6. Patrząc w etce, to u mnie jest numer 4F0857511....poza początkiem reszta cyfr jest taka sama. Wzrokowo lusterko ma dłuższą maskownicę - podejrzewam, że jest od Q7. Nie wiem, jak z mocowaniem i czujnikiem deszczu/zmierzchu.....
-
B6 DIVISION
Lotkę od esy za 200 zł........nie widziałem jeszcze takiej ceny. Najniższą, jaka mi utkwiła w głowie to 400 zł, chyba ktoś na forum sprzedawał. A tak jak się na allegro trafi to trzeba liczyć 450-500. Co do klapy, to podobnie. Ale wolałbym dokleić lotkę niżeli wymieniać całą klapę.
-
B6 DIVISION
Więc nie chcesz gwintu ale zależy Ci na gwincie. Możliwie Panie, możliwie