Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I się zaczyna Pierwsze klocki zebrane. Pozostaje jeszcze dużo elementów. Jak ktoś z Was miałby na oku coś z s-line do A6C6 po lifcie, to poproszę o info
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będę robił porządek w piwnicy i na pewno mam takie coś. Daj mi na pw maila. Znajde to zrobie foto.
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    coś jest na rzeczy, bo do małysza pasuje halogeny od volvo.....
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Jaką używaliście taśmę do przyklejenia lotki od esy na klapę bagażnika? Ja kiedyś kleiłem jakąś dwustronną i do tego PATEXem w tubie.....trzymało i chyba trzyma do dziś. Niestety zapomniałem jaką miałem taśmę. Nie chcę kupować jakiegoś badziewia, tylko coś sprawdzonego i mocnego. Słyszałem, że 3M wcale D nie urywa i że są lepsze taśmy.....podpowiecie coś?
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Panowie, potrzebuje numery kilku części, wprawdzie mam etke online, ale jakoś nie mogę z nią dojść do ładu. Potrzebuje numery zaślepek spryskiwaczy reflektorów, zaślepkę haka holowniczego i dolny element zderzaka znajdujący się pod grillem - nie jest to dokładka na cały zderzak, tylko na szerokość grilla. Elementy są mi potrzebne do zderzaka A6C6 S-Line z 2010r Jakby ktoś coś, to będę wdzięczny
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwoniłem. Koleś nie wiedział czy to są graty z przed lifta, czy z po lifta. Dałem maila, miał wysłać foty. Na razie cisza....pewnie olał temat. Także szukam dalej.:-) Ale i tak dziękuję :-)
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema ryjce......powiedzcie mi, czy Wam też forum zamula? U mnie czy na lapciaku, czy fonie ,czy tablecie jest lipa.... Mam wrażenie, że te zmiany nie były potrzebne
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    orientujesz się czy podsufitka w przedlifcie jest taka sama? Jak tak to znajomy ma na sprzedaż kpl To samo, ale zapytaj czy: - avant, - bez szyberdachu - komplet z lampkami, raczkami etc. - jest nawiew w słupkach B - jest dobry stan ? Dzięki za info A przy okazji....jakie springi byś mi polecił? 2.0 tdi na seryjnym zawieszeniu. Chciałbym dać go trochę niżej. Coś jak przy 1bv lub centa niżej
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, Panie - najlepszego w Nowym. Oby był lepszy niż poprzedni.... Pozdrawiam
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, taka prośba, jakby ktoś miał na oku w odpowiednim stanie: - podsufitkę kompletną - zderzaki s-line - lotka klapy bagażnika avant s-line - nakładki progowe s-line Wszystko powyższe do A6C6 Avant 2010r To proszę o kontakt
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ZDROWYCH WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie. Przyczyną jest dpf. Miałem tak w pasku i mam teraz w a6.
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Wracam do poszukiwań lusterka czarnego fotochromu o nr. 8R0857511 4PK. Jakby ktoś miał coś, to PW. Dzięki
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może muszą się jeszcze wypalić. Za kilka godzin dostaną swoją barwę. 4800 to bardziej żółty niż niebieski powinien być. Oczywiście nie żółty jak żarówka; -)
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko serwis, nie znajdziesz nigdzie indziej. Być może masz kogoś znajomego, co ma spore zniżki, ale nawet na warsztat to cena będzie blisko 800 zł Spróbuj w Getem, oni mają ceny, jak w ASO po mega zniżkach, tylko czekasz na towar nawet 10 dni.
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, jak Artur pisze, tylko oryginalne. Żadnych, nawet markowych zamienników - to się zemści już po pierwszym odpaleniu auta.
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem, czy MCE z B7 nie ma inaczej rozmieszczonych pinów przypadkiem. Szukaj MCE z lit. F i nie będzie problemu
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, przekażę :-)
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, pytanie. Koleżka ma forda w ropniaku i potrzebuje oddać pompę wtryskową do regeneracji. Czy znacie, lub możecie polecić jakiś ogarnięty zakład?
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz w takim układzie zwykłe lusterko przyciemniane. Bez funkcji auto-fotochrom. Dzięki bardzo. Jasna i wyczerpująca odpowiedź. Za kompas dużo się cenią, zbędny jak dla mnie w tej kasie. Zgadza się, u mnie jest w tej chwili zwykłe lusterko. Ciężko dostać z początkiem o nr 4F0 - czyli z A6, dlatego szukam "zamiennika" Po Twojej wypowiedzi będę szukał z początkiem 8R0, zawsze to trochę młodszy egzemplarz. Jeszcze jedno. Dużo jest lusterek 8 pinowych. Jak poznam je po numerze? Powinno mieć inną końcówkę numeru?
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze podejrzewasz Czyli powinno pasować?
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebuje wewnętrzne, co do zewnętrznych to tez będę szukał, ale poliftowe.
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sedan.....a to nie wiem, miałem na myśli avanta. Nie doczytałem jaka potrzebna jest. Z innej beczki. Mam możliwość kupić za dobrą kasę lusterko o nr. 4L0857511PK, tylko nie wiem czy podejdzie do audi A6C6. Patrząc w etce, to u mnie jest numer 4F0857511....poza początkiem reszta cyfr jest taka sama. Wzrokowo lusterko ma dłuższą maskownicę - podejrzewam, że jest od Q7. Nie wiem, jak z mocowaniem i czujnikiem deszczu/zmierzchu.....
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lotkę od esy za 200 zł........nie widziałem jeszcze takiej ceny. Najniższą, jaka mi utkwiła w głowie to 400 zł, chyba ktoś na forum sprzedawał. A tak jak się na allegro trafi to trzeba liczyć 450-500. Co do klapy, to podobnie. Ale wolałbym dokleić lotkę niżeli wymieniać całą klapę.
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Więc nie chcesz gwintu ale zależy Ci na gwincie. Możliwie Panie, możliwie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.