Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiela??? daj na PW
  2. grzes283 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bartek, gonisz swoje B7?.....słuchy mnie doszły
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty masz jakąś wiedzę w temacie? Oglądałem przed chwilą B8.....fajnie wyposażona, bez grzanych d*p, ale mocno zmęczona......coś czuję, że na B7 skończyła się dobra jakość materiałów. Oglądałem kilka aut z okolic 08 lub 09 roku i szczerze wszystkie A4B8, czy A6C6 były najbardziej zmeczone....
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakbym żonę słyszał, ale masz rację, aczkolwiek paska sprzedałem nie tylko z powodu, że daleko mu do audi. Kupiłem auto wbrew samemu sobie (mowa o wyposażeniu i stanie lakierki )stwierdziłem, że ani xenony, ani super stan lakierki nie ma porównania, do przebiegu, rocznika, stanu wnętrza etc...no i się pomyliłem. Z xenonem jest jak z klimą, jeżeli od kilku lat jeździsz autem z takim dodatkiem, to później ciężko się przesiąść. Różne opcję biorę pod uwagę. Nie mam noża na gardle, więc mogę sobie spokojnie wszystko rozplanować. Choruje na audi A4B8....może i fajne B7, A6C6. Tyle, że za fajne trzeba słono płacić, a silniki nie specjalne są w tych autach. Wczoraj zacząłem zastanawiać się nad Insignią, fajne auto, dobrze wyposażone, za dobrą kasę można mieć. Siedziałem w trzech i na prawdę pierwsze wrażenie mega pozytywne. Po rozeznaniu cenowym na necie, uważam, że za 40-45k można ciekawą opcję wyrwać. Ale póki co nic nie przesądzone.Jechałes insignią?Uważam że kredyt na auto tylko i wyłącznie jak kupujesz nowe z salonu. Nie miałem okazji jeździć, ale słyszałem różne opinie, którymi się nie posiłkuje. Ponoć jest nieco twarda, ale mi to nie przeszkadza, bardziej obawiał bym się jej masy - tu może być niemiłe zaskoczenie przy 160 kuniach...
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Różne opcję biorę pod uwagę. Nie mam noża na gardle, więc mogę sobie spokojnie wszystko rozplanować. Choruje na audi A4B8....może i fajne B7, A6C6. Tyle, że za fajne trzeba słono płacić, a silniki nie specjalne są w tych autach. Wczoraj zacząłem zastanawiać się nad Insignią, fajne auto, dobrze wyposażone, za dobrą kasę można mieć. Siedziałem w trzech i na prawdę pierwsze wrażenie mega pozytywne. Po rozeznaniu cenowym na necie, uważam, że za 40-45k można ciekawą opcję wyrwać. Ale póki co nic nie przesądzone.
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, sprzedany. Poszedł dwa dni po zdarzeniu Teraz znowu okres poszukiwań Niby tych aut jest masa, ale nie chce mi się tłuc po 300/400 km na darmo. Nie mam za grosz zaufania do ludzi, tym bardziej do handlarzy. Choć na pewno nie jest aż tak tragicznie. Nie szukam auta nie lakierowanego, czy z niskim przebiegiem po prostu chcę kupić świadomie. Nie wierzę, że 90% aut w PL jest po ostrych przejściach, większym problemem jest raczej ludzka fanaberia i brak kasy. Zastanawiam się nad wzięciem kredytu na auto i zakupu przy jakimś salonie...
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogarnę Wasze strony, dzięki Może uda mi się dziś oblukać tą: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yznI5.html#4e94d95e30
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema mordeczki, znacie jakąś uczciwą firmę, bądź osobę która zajmuje się sprowadzaniem aut i jest z okolic Trójmiasta? Szukałem sam na mobile.de, ale ceny większe niż w pl....hahaha no i przebiegi też duże. Oglądałem wczoraj kilka aut w pobliżu i szczerze mówiąc trochę pasztety. Siedziałem nawet w Insignie, która wyglądała jak nówka.....no ale i kosztowała jak nówka Nie ma nic pośredniego, albo kaszanka za pół złotego, albo szynka za tysiące
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie, choć akurat dobrze się stało - paradoks. Zastanawiałem się nad sprzedażą, a teraz nie mam wątpliwości. Tym bardziej, że z kasą z AC i ze sprzedaży, na aucie po 3 miesiącach jeżdzenia, wydatków typu rozrząd, olej etc zarobię 2 tysiące..... To lepiej się nie mogło stać
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema mordeczki. Poniedziałek rano, otwieram auto i RNS 510 znalazł nowego właściciela.....Załamka, trzy miesiące i włam, no ale jak to likwidator szkód powiedział, że drastycznie wzrosła kradzież aut, nawigacji etc....
  11. Vasservis Gdynia ul. Górnicza
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Każdy ma swoje, ja uwazam, że pasek jest poprawny, no i tani ale nie ma tego czegos, co ma audi, dlatego wole sprzedac i kupic cos, co mi się podoba. Pasek byl złym zakupem, niestety czasami tak bywa....
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie się zastanawiam...... Choruje na A4 B8, ostatecznie A6 C6 - a to akurat znajomy będzie sprzedawał za kilka tygodni. Nie podchodzi mi ten passat, choć jest na prawdę wygodnym autem. Fanaberia silniejsza niż zdrowy rozsądek Ale co zrobić
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mordeczki, takie pytanko. Jak jest z podatkiem przy sprzedaży auta w terminie krótszym niż 6 miesięcy od zakupu? Auto było kupione w komisie, a więc nie był płacony podatek 2%.
  15. B7 2011r 2.0 TDI CR.....wagon To jest bajka, u mnie akurat starszy korzysta. Nie ma możliwości, aby jechać paskiem z tyłu.....żonę wygryzł
  16. Ja mam u siebie najechane 205tyś, żadnych trzasków, ani stuków nie ma, w przeciwieństwie do audi, gdzie na każdej dziurze, krawężniku etc odzywała się konstrukcja kombi. Tu tego nie ma, jest na prawdę ok. Jedyny minus, to wiatr, który powyżej 180 km/h daje się odczuć w kabinie - szumi niemiłosiernie. Tak, jak AVF klekotał , tak CFF jest normalnie pszczółeczka Ale, żeby nie było, audi, to audi i vw nigdy nie sięgnie nawet mu do pięt. Jak by mnie było stać na podobnie wyposażoną A4B8 w tym samym roczniku, to bym się nawet minuty nie zastanawiał, ale za a4 z 2011 trzeba położyć dobre 55/60 tyś. To jest +- 17 tyś więcej.....
  17. W cenie wypasionego paska b6 masz co najwyżej srednie a4b7....różnica w latach spora. Ja szukałem a4b8, ale ceny powalają. Dlatego zupełnie przypadkiem wpadł pasek. Auto swietne i przy tym tanie, ale po prostu nie ma tego czegoś :-)
  18. Gratulacje zakupu....widzę, że paski robią się modne Fajny środeczek, a szczególnie fotele Silnik masz już chyba pozbawiony błędów poprzedników. Niby ładowali je od 2010r. Głównie chodzi o napęd pompy oleju, sprawdź sobie, żebyś miał pewność. A jak się jeździ po przesiadce z audi? Ja osobiście źle odbieram ten samochód.....jak dla mnie typowy dupowóz, ale nie chce mi się w niego inwestować. Podejrzewa, że szybko powrócę do audi
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Inne pole widzenia. Prawe UE pomniejsza* obraz, a lewe powiększa*. W angliku na odwrót, chyba że Ci to nie będzie przeszkadzać.* lub na odwrót Dzięki, tak dziwnie trochę może być. Będę szukał z EU.. .:-)
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, dzieńdoberek.....powiedzcie, czy lusterko prawe od angola z wkładem będzie ok, czy jest inna krzywizna szkła? W paskach fotochrom był tylko w lustrze lewym, a chcę założyć też prawe, tyle że ciężko dostać z jakiegoś EU auta, jeśli już jest, to tylko z UK....
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana.....pytanie odnośnie wosków samochodowych. Kupiłem Poorboys'a WAX BLUE, ale dostałem WHITE i pytanie, czy nie będzie różnicy po użyciu przy ciemnym lakierze ( lakier szary nie metalik)?
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    LM 4200 toptec
  23. Ciekawa sprawa, nie czytałem i nawet nie słyszałem o tym. Dziwne i na pewno nie profesjonalne zachowanie, są różni ludzie i różne komentarze, ale żeby zaraz kasować posty...smutne, bo Robert ma spory potencjał w temacie i szkoda by sam sobie zaszkodził. Byłem u niego kilka razy, znajomi też zadowoleni, teraz chcę jechac kolejnym autem na program.....wierzę, że sprawa się wyjaśni
  24. Jeszcze tak się nie zdarzyło, żeby każdy z każdego był zadowolony. Zawsze się zdarzają błędy i miny. Czasami również zbiegi okoliczności, internetowi klienci no i mechanicy papudracy. W dobie dzisiejszych czasów do mechanika nie jedzie się naprawić auta, tylko sprawdzić na ile wiedza z internetu pokryje się z usterką....a później wychodzą kwiatki. Dziwie się, że Robert z TurboElity tak spaprał sprawę, ale tu trzeba by też jego strony, żeby wyciągać wnioski. Ja prywatnie nie słyszałem, żeby ktoś na jego usługi kiedykolwiek narzekał, natomiast dawny duet w TuneUpie miał kilka wtop o których słyszałem, ale nie powielam informacji bo ja u nich nigdy nic nie robiłem, więc nie będę obiektywny. W każdym bądź razie ryzyko jest wszędzie, ale czy to Turboelita, czy TuneUp pracują tam fachowcy, fanatycy samochodowi, na pewno dobrzy mechanicy, ale przede wszystkim ludzie, którzy popełniają błędy, niestety taka jest prawda. Ja bym próbował tą sprawę wyjaśnić, bo jeśli faktycznie Robert zawalił sprawę, to nie sądzę, aby nie wziął tego na klatę......
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem, ale nie znalazlem w module komfortu bajtów odpowiedzialnych za kodowanie świateł...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.