Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
Hahaha w sumie, to mozna i tak, ale......ciężko będzie znaleźć eslajna i długo to potrwa, no i dalej może nie być tak jak trzeba. :-) Myślicie , że nie ma do tego szablonów?
-
B6 DIVISION
Dobry z wieczora. Chłopy, sprawa wygląda tak. Jak to mawia Hajto..." truskawką na torcie" będzie przyklejenie na błotniki emblematów eslajna w moim dupowozie. Z racji, że nie chcę mieć agroeslajna, to znaczki muszę przykleić dokładnie w oryginalne miejsce. Teraz pytanie, skupcie się Panowie. Czy są jakieś szablony, aby przykleić to idealnie i równo? Czy zostaje tylko usługa w ASO............też pewnie na oko?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Jest mufu. Wiem że do grzania trzeba zmienić moduł, ale nie wiem właśnie jak w przypadku łopatek. Dzięki :-)
-
B6 DIVISION
Siemano, Pytanko. Jeśli w adresie 16 vcds pokazuje mi możliwość zakodowania zmiany biegów łopatkami, a nie posiadam takiej kierownicy, to czy sam zakup kiery z łopatkami wystarczy? Czy muszę jeszcze jakiś moduł dokupić? Oczywiście skrzynia multi z + -
-
B6 DIVISION
Wiesz.......B się ceni hahahahaha złodzieje ;-) no ale w ASO za kratke halo płaciłem ok 150 zł po zniżkach a na allegro za używkę wołają przynajmniej 200 zł :-)
-
B6 DIVISION
Dziękuję po raz kolejny za pomoc.:-)
-
B6 DIVISION
Zgadza się, ale ja potrzebuje pod s-line. Te z kolei są okrągłe w poliftach.....Dużo z A4 właśnie jest bez lit. B i nie wiem czy będą pasować .
-
B6 DIVISION
Siema ryjce wstretne..... Pytanie odnośnie halogenów. Szukam do siebie i wg etki powinny być 8t0941699B 8t0941700B . Ponoć takie same jak są w A4 B8, A5,.....ale te, co znajduję nie maja lit.B - czy to coś zmienia, czy można brać? Co wnosi ta lit. B???
-
B6 DIVISION
OK, dzięki Zawartość dodana 5 minutes later ce na gl Super, może to i nie gleba, ale mi wystarczy. Z resztą te ślimaki, co szorują po asfalcie na kołach od taczki mi wcale nie robią. Może i 15 lat temu bym był piał z zachwytu, ale teraz to ewentualnie uśmiechnę się pod nosem Dzięki za info i pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Dobry z rana... Panowie, jak to jest z tymi sprężynami -30 do amorow 1BA? Można wkładać, czy nie można? Są podzielone opinie z naciskiem na "nie wkładać" Przecież w passatach b5/b6 na seryjny amorek wrzuca się sprężyne sportową i śmiga bez zarzutu latami. To co, w audi robi róznice?
-
B6 DIVISION
Dzięki A z innej beczki, jakie potrzebuje wentyle do sterownika ciśnienia w oponach o nr. 4f0910274a? Jest to chyba podstawowy sterownik bez wskazań o ilości powietrza w oponie. Pokazuje tylko ostrzeżenie w przypadku spadku w którymś z kół.....
-
B6 DIVISION
Mordeczki, macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z zegarkami Casio? Choruje na jeden model, u mnie w sklepach stacjonarnych cena zwala z nóg, z kolei na allegro mam obawy, bo różnica spora.....także masło maślane.
-
B6 DIVISION
Muszę do Wandeja napisać. Wychodzi, że żadna rewelacja cenowa. W IC po zniżkach chyba 670 wychodzą....
-
B6 DIVISION
Panowie, czy 650 zł za nowe Eibachy do A6C6 avant 2.0 ropniak, to dobra cena?
-
B6 DIVISION
Siema ryjce, pilna sprawa. Mam taki zestaw 18" ET 29 8.5J i opona 225/45/18 - czy podejdzie do A6C6? Wiem, że ET jest graniczne, ale czy nie będzie wystawać za obrys?
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Siema, słyszałem że masz 18" ze swojej na sprzedaż. Jeśli tak, to daj na PW......szukam takich ;-) Co do autka, to wszystko ok, ale lampy bym wsadził ori....;-) Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie. Sprawa jasna.....:-)
-
B6 DIVISION
Już mam, w bagaju była. ......zupełnie inne wartości, niż po kodach wyposażenia
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie, czyli te wartości odczytane z kodów wyposażenia są nie właściwe? Orientujecie się, gdzie w A6C6 jest ta tabliczka z naciskami na oś? Na słupkach u mnie są inne informację.....:-)
-
B6 DIVISION
Siema, kiedys był omawiany temat sprężyn dobieranych pod kategorię wagową, a nie pod silnik. Czy ktoś z Was może mi pomóc w doborze? Chcę eibachy -30 pod seryjne amorki 1BA do a6 2.0 tdi avant fwd. Kod wyposażenia 0JJ dla przedniej osi oznacza klasę wagową 9, co przy zawieszeniu 1BA daje 886-918 kg. Kod wyposażenia 0YH dla tylnej osi oznacza klasę wagową 8, co przy zawieszeniu 1BA daje 496-519 kg To chyba dobrze ogarnąłem......;-)
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Siema, pytanie do czarnych sufitow..:-) Żeby zmienić poszycie słupka B, gdzie muszę pas odkręcić? Przy fotelu, czy na dole przy słupku?
-
B6 DIVISION
Siema, chcę u siebie założyć grzaną kierę, obecnie wchodząc w kodowanie kierownicy mam możliwość zaznaczenia opcji kodowania grzania. Czy wystarczy, jak kupię samą kierownicę, czy muszę dokupić coś więcej? Zawartość dodana 1 minute later Dotyczy A6C6