Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Zgadza się CC miażdży stylistyką, niestety jest kiepski wybór i wysoka cena. W przyszłym tygodniu chciałem trochę pozwiedzać ogłoszenia i bliżej przyjrzeć się ciekawszym ofertą w mojej okolicy. Znajomy szuka auta już od około miesiąca i jest straszny kibel. Celuje w mondeo lub s-maxa i mówi, że po obejrzeniu łącznie 8 aut ma już dość.
  2. Tak, dlatego zdecydowałem się na sprzedaż. Mam kilka typów dośc sporo rozbieżnych cenowo. Mondeo lub Laguna III - ok. 2011r vs. SuperB II lub Passat CC - ok. 2009r Ale nie podjąłem jeszcze decyzji. Nie mam parcia, a szkoda mi audi, więc wszystko jeszcze wisi w powietrzu....jak to mówi moja teściówka: życie i czas przyniesie rozwiązanie
  3. O lipnej gwarancji Warty też coś słyszałem....zobaczymy, myślę będzie ok. Z resztą coraz bardziej zaczynam mysleć nad sprzedażą, więc pewnie nie doczekam końca tego aku Po kilkudniowych bojach z samym sobą podjąłem decyzję o sprzedaży auta. Gdzieś tam głęboko, nie do końca jestem pogodzony z tym faktem, ale chyba taka kolej rzeczy Wystawiłem ogłoszenie w dziale sprzedam, póki co nie dawałem nigdzie indziej informacji o sprzedaży. Poczekam, może komuś z "tutejszych" przypadnie do gustu. Wszystkie bardziej szczegółowe informację udzielę telefonicznie, mailowo, bądź face 2 face, jakby ktoś był w pobliżu A jak się nie sprzeda, to jeszcze się pomodzi i też będzie gitara.
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja ma 15 lat...bez przejść...korozji ZERO...pod plastikami pod progami nic...rozbierałem do malowania to obejrzałem dokładnie... znajomy swoją lakierował, też przy okazji sprawdził spód. Poza zgnitymi gumami belki i nalotem na sankach i elementach tylnego zawieszenia stwierdził, że jest malina.....auto z 2002r. Tyle, że sprowadzona z DE w 2009 chyba... Sąsiad to nie problem. Bardziej budżet. Każde, co by mnie interesowało, to okolice 45-55..... a i tak specjalnie d*py nie urywa wyposażeniem.
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz, że teraz kupujący pytają się nawet kiedy tablicę rejestracyjną myłeś, dlatego wolę mieć pewność w tym co mówię. Auto może jest i stare, ale nie idzie po cenie rocznika, więc trzeba uczciwie gadać. Qwa, tylko co tu kupić, jak audi się sprzeda
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie też tak słyszałem, ponoć z B5 nie ma problemu, a B6 jest jeszcze lepiej wszystko wykonane. Pytam, bo chciałbym przed sprzedażą sprawdzić wszystko, żeby wiedzieć, co mówić...
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, takie pytanko.....jak wygląda sprawa podwozia w naszych B6kach po zdjęciu osłon termicznych i plastików? Sprawdzał ktoś z Was to? Słyszałem, że korozja jest im obca, jeżeli nie było żadnej ingerencji, ale w 12-14 latkach może już coś się dziać?
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Karol, napisz do Grzeska"Ucho" on przerabiał ten temat ostatnio
  9. Zeby nie było...AVF + pompki z Touarega V10
  10. Byłem dwa razy swoim na programie. Raz przed wymiana pompek, a drugi raz po wymianie. Za każdym razem byłem zadowolony. Tym bardziej, że wszędzie krzywili się na robienie programu pod pompki z 5l V10, a w Turboelicie nie było problemu. Hamowania dała wynik 150ps, bezdymny program + 26 ps.... Kilku znajomych też korzysta z ich usług i od nikogo nie słyszałem złego słowa.
  11. Turboelita, nic więcej. Tanio, szybko i na wysokim poziomie. Zawsze wyjeżdzam od nich z bananem na ryju
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin: He he Trzeszczenie, nie skrzypienie
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawiam się, Nie mam nic innego na oku, więc nie mam ciśnienia. Ale powoli trzeba o tym myśleć. Też myślałem zrobić golasa, ale za dużo zabawy w stosunku do zysków.
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ktoś ostatnio szukał s-line do 20 tyś.....tu jest nawet pakiet S4 http://allegro.pl/audi-a4-b6-pakiet-s4-1-8-t-lpg-quattro-i6233305494.html Qwa, jak ja widzę te ogłoszenia, to aż mnie szlag trafia Na 10 ogłoszeń, to przynajmniej połowa ma zakłamanie w opisie. " full s-line" czyt. zderzak przód, " full wypas" czyt. klimatyzacja i szyby w prądzie - z przodu, "pakiet S4" czyt. emblemat S4 i końcówki wydechu fi 200 Ty chcesz za swoje 5/6 tyś więcej, niż paździerze z ogłoszeń to słyszysz, że za dużo, bo takie same na necie chodzą po 18 do max 23 tyś........bądź tu konkurencyjny http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-nawigacja-skora-131-km-ID6ylXLz.html kolejny s-line, od Cześka z garażu
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moduł 200Tasma 70 Kiera od 400 w gore Poduszka od 400 w gore Zależy jak trafisz. Trzeba liczyć min 1000 Tak obstawialem....dzieki
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mordeczki pytanie. Jaki jest koszt montażu kiery z B8, oczywiscie z potrzebnymi elementami, kiera + poducha + moduł + zwijak i taśma ? Obecnie mam grzaną z B6 z MF i tempomatem....
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale można kupić homologowane nalepky i walnąć na taka oponę i wtedy jest już zahomologowana
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dawaj 205/50....dobrze wygląda , jest komfortowa i ekonomiczna. Po co zamulać auto jakimiś szlorami szerokimi, to nie tir
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moje koło......no i całe auto Ja płaciłem 1600 zł, ale szukając wcześniej, to najtańsze, jakie znalazłem były w granicach 2k, także 1.8 k to dobra cena... Nie czekaj na okazję, bo sezon może się skończyć
  20. Znajomy ma znizki w IC i mega tanio mnie wyszedł, dlatego wziąłem ....tez mam asistance + , ten plus to kable z ktorych od poniedziałku odpalalem auto;-) Ostatni aku byl z 2008 70Ah 640A ale jakoś dawał rade....mimo ze wynalazek. Zobaczymy co S5 wniesie;-)
  21. Będziesz zainteresowany zakupem, to daj znać na PW, ja wtedy pomyślę o cenie. Póki co oficjalnie nie sprzedaje, więc o cenie nie myślałem. Kolejny zakup......padło na Boscha S5 Silver 85Ah 800A.....jest moc
  22. Dzięki...zgadza się, sprzedać za bezcen i zrobić komuś prezent - mija sie z celem. Tym bardziej, że poza ponad przeciętnym wyposażeniem, auto ma ogarniętą mechanikę niemalże kompletnie. Pompki wymienione, hydraulika wymieniona, turbina po profesjonalnym czyszczeniu, zrobiony bezpieczny program. Wahacze i poduchy silnik + skrzynia wymienione.......klocki i tarcze ok, dojdą prawdopodobnie odświeżone zaciski przód i tył. Pewnie jeszcze masa rzeczy, o których na tę chwilę nie pamiętam. Co do blacharki, to wiadomo, że jakieś tam ślady będą. Ale bez większych problemów. Jedyne, co to zderzak przód i tył można by przemalować, tu akurat widać przecierki parkingowe, całą reszta bez większych zarzutów......... Nie mam parcia na sprzedaż, ale jeśli będzie ktoś konkretnie zainteresowany i będzie chciał kupić auto zadbane, wyposażone i bez żadnego wkładu na początek, to zapraszam do rozmowy. Jak to teraz modne jest w opisach ogłoszeń: "wyrażam zgodę na sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej" Ja pójdę krok dalej - stacja diagnostyczna nic nie stwierdzi - bezsensu tam auto sprawdzać. Proponuje wizytę u jakiegoś ogarniętego mechanika, który obiektywnie oceni stan auta i poda przybliżoną wycenę ewentualnych napraw
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pitole ale ceny Każdy by chciał zarabiać jak na zachodzi ale żaden nie chce płacić za usługi tak jak na zachodzie. f*ck logic! Ale nie jesteśmy na zachodzie, więc ceny też nie powinny być Dzisiaj dzwoniłem do dwóch innych warsztatów i w jednym 250 a w drugim max 300 zł, więc 550 zł to jak w ASO, a warsztat z blachy i dziury w podłodze.
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry z wieczora.....jaki jest koszt podmianki hamulców przód i tył z odpowietrzeniem i płynem? Kiedyś jak swapowałem na 320/288 to zapłaciłem 250 zł. Dzisiaj dzwoniłem w tej samej sprawie i krzyknęli mi 550 zł - to chyba ciut za dużo, jak na taką zabawę....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.