Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zreszta wyebane, jest jak jest. Padam na pysk, wrzućcie jakieś pomysły kolorów, rano zerkne.....tylko błagam dziewczyny....bez różu, błękitu itp....ta limonka, to już była nie potrzebna Do jutra łobuzy
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/felgi-audi-a5-18-a3-a4-a6-vw-skoda-oryginal-i6069739075.html do tego żółty hebel i jakieś springi, bez gwintu. Oponę bym wrzucił 205/45 lub ostatecznie 225/40 i było by SI, ale za dużo kasy i strat w komforcie......
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba kolega nie jest w temacie Ja czas 18 i dużych kół mam za sobą. Pod koniec ubiegłego sezonu wrzuciłem 17 i tak zostało...nie chce męczyć ani siebie, ani auta. Choć mam upatrzoną 18 w czerni, ale walczę sam ze sobą żeby .....nie iść tą drogą Zresztą 320/288 mam juz chyba trzeci rok.....także też nie jest mi obca sprawa
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I tu jest problem, wybierać a wybrać.... Ja chyba chciałbym bardziej w jakiś połysk, ale byle nie kolor oczoyebny...
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak, w końcu łyk...eend
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordeczki, teraz z innej beczki W jaki kolor walnęli byście heble 320/288 ? Wiem, że żółty jest na topie, ale do tego trzeba by minimum 18 i gleby....Do ciekawej 17 i 1BV jaki kolor by dać, żeby było ładnie, ale nie wyzywająco? Srebrne, czarne, grafit...?
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też nie kumam po co wałkować ten sam temat Kazdy sam wie najlepiej co mu do szczęscia potrzeba.
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ilu trzeba ludzi do założenia opon??? Trzech. Dwóch się bije o parametry, a trzeci zakłada Hahaha
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha, chyba walka jeszcze trwa Kontrola drogowa...policjant zatrzymuje blondynkę: - dzień dobry, poproszę prawo jazdy, ubezpieczenie auta i dowód - jeśli pani ma... - mam, proszę bardzo.. - gaśnica jest? - jest panie władzo... - a trójkąt pani ma? - kurcze, ogoliłam wczoraj
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przyjęte co tu Grzesiu pokazywać......jedyne fajne w tym zestawie to ET Muszę trochę czasu wygospodarować i porobić fotki. Co do indeksu nośności nigdy na takowy nie zwracałem uwagi i póki co nie słyszałem, żeby coś mi skrzypiało. Tym bardziej, że indeks nie świadczy o wzmocnieniu opony, a nie wydaje mi się, żeby były aż takie różnice wagowe przy osobówkach. Ale nie wypowiadam się, bo szczerze mówiąc nie wiem. Z ciekawości zobaczę co ja mam na oponach. Letnie mam Barumy i sa mega ciche, no ale 205. Zimowe mam nexeny i je troche bardziej słychać. Ale to szum a nie piszczenie.......
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie można tak jeździć.
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana.....panowie prosze grzecznie odyebać sie od 17...ja jeżdżę i jestem zadowolony Nie musi nikt za mną się na ulicy oglądać. Co do tych Waszych kłótni odnośnie doboru rozmiaru i zakłamania koła. To są bardzo małe wartośći więc nie wiem w czym sprawa. Jak ktoś chce balon, to niech ładuje 235/40/18....czy tam 19. Znawców jest pełno w każdym temacie, dlatego nie ma co drążyć. Ja preferuje rozmiar na polskie drogi czyli węższą oponę. Jak ktoś auta używa sporadycznie, albo na zloty marketowe to przecież można zayebać 245/30/21 i też będzie kozak na dzielnicy Miłego dnia mordeczki...
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha hahaha +10
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Morgen....guten morgen
  15. U mnie też raz się zapalała, a raz gasła. Stwierdziłem, że jak tak ma działać, to lepiej jej wcale nie mieć. uciąłem wtyczki, przewody zaizolowałem i póki co tydzień mija i jest błoga cisza. Ta kontrolka jest i tak bezsensu, skoro daje o sobie znać przy połowie stanu klocków......
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8J normalna felga....dlaczego wiocha? Auto pod siebie chyba robisz a nie pod kolegów. Ja mam 17 i szczerze ma wyje...ne czy się komus podoba czy nie. Dla mnie jest spoko i wystarczy...
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam za dużo zdjęć z tamtego okresu.....gdzieś mi wcięło. Mam jedno, ale na gwincie jeszcze. Jak wrzuciłem 1BV, to już nie cykałem fotek - nie było optyki odpowiedniej Ale tak na oko, to około centymetra poszedł do góry.....no może półtora. http://postimg.org/image/4aay9hci7/ Tył tutaj jest chyba bez dystansu, ale już nie pamiętam. W każdym razie te 5mm niewiele wnosiło. Tak, czy inaczej było wszystko na styk. Ale z tyłu fajnie się prezentował. Gdyby nie ten zj**..y gwint i nie to, że u nas na gminnie kradną te dekielki od s-linów, to bym pewnie został przy takim setupie. Dawaj foty Twojego zestawu Grześ. Jestem ciekawy jak siądzie na springach
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :-) :-) :-)Nom 9,5 a ja tu o 8j gadam eh Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BVGrześ a czemu z tylu inne et?No poka foto jak to siedzi na 1bv Musisz u mnie w temacie luknąć. Zdjęcia mam chyba jeszcze na gwincie, czyli centymetr niżej niż na 1BV. Nic mi nie tarło. ET z tyłu mniejsze, bo był 5mm dystansik. Teraz mam 205/50/17 ET 28 1BV - jest gitara Jedno miałem na kompie....
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem 8.5J ET 30 przód i 25 tył. Opona 225/40. Zawias 1BV
  20. Pięknie wygląda.....ramki czarne będą super:-)
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nówka w ASO coś około 100 zł bez zniżek chodzi. Bardziej mnie ciekawi jakaś używka w uczciwym stanie. Sprawdzałem na allegro i są od 20 zł, ale stan nieciekawy.
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mordeczki, ile może kosztować plastik - wykończenie tunelu nad przyciskiem ESP, wizytownikiem, awaryjką i kubkiem? Mój jest trochę porysowany i zastanawiam się nad wymiana. Kolor czarny, tj SOUL
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli chcemy być aż tak skrupulatni, to nawet ciśnienie w oponach wpływa na komfort....nie wspomnę już o runflatach
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obstawiał bym wahacze. Ja w ciągu roku stopniowo wymieniałem dół i ostatnio jednorazowo górę. Wszystkie markowe......efekt jest zaskakujący. Zupełnie inne auto. Lepiej wybiera dziury, nie tłucze. Nawet nie spodziewałem się takiego efektu. Zostały by jeszcze amorki i springi za pewnie jakiś czas i całe zawieszenie z tyłu. Myśle, że będzie wówczas prawie jak salon Dokładnie, ale u mnie ustało po powrocie na 1BV.....jest błoga cisza, tylko roleta czasami się odezwie
  25. Ja mam ET28 i 7.5J i na prawdę uważam, że jest ok. Oczywiście efektu wow nie ma, bo do tego potrzeba gleby i przynajmniej 18" Ja już z tego wyrosłem, rodzina, dwójka dzieci....więc auta potrzebuję do jazdy w każdych warunkach, a nie tylko na jakieś spędy pod marketem. 17" jest chyba takim kompromisem, pomiędzy komfortem, ekonomią i optyką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.