Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
Też mi się tak wydawało.....dzięki
-
B6 DIVISION
Siema Pany, czy jak już mechanikowi się uda ogarnąć górne wahacze, to czy powinienem jechać na zbieżność? Mechanik nie mógł mi się wprost określić i zgłupiałem
-
B6 DIVISION
Piloty są z B7 ale oba sie komunikowaly przed wymiana aku. Baterie w pilocie ok? Dziwna sprawa, to że się rozkodowały jest normalną sprawą po wyjęciu aku, ale dlaczego MK ich nie widzi Baterie... tak w obu pilotach na raz...no ale trzeba wykluczyć. Najprościej Ci będzie u kogoś sprawdzić, wtedy coś już wykluczysz. A stare piloty z B6 masz? Może na nich sprawdź.
-
AUDI A4 B6 KOMBI
Dołańczam - tego jeszcze nie widziałem......
-
A4 ms design
- B6 DIVISION
Raczej cos nie tak z MK, jesli by wywaliło z pamięci, to i tak na vagu widać, że się komunikują. Chyba, że piloty masz z b7....może ich nie widzi- VAS jak zakodować przednia wycieraczke
W B6 nie ma możliwość wyłączenia dodatkowego ruchu z pozycji vcdsa....- VAS jak zakodować przednia wycieraczke
W B6 nie ma takiej możliwości. Podczas pracy wycieraczki wciskasz manetke jeszcze raz na dół. Nie wykona wówczas nastepnego ruchu...- [ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)
Ja mam jeszcze taki numer...661443282- B6 DIVISION
Panowie. Audi a3 2014r,czy et48 przy 17" wejdzie?- Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
- B6 DIVISION
Podczas pracy wycieraczki, wciskasz manetkę na dół.....wówczas wycieraczka wykonuje ostatni ruch. Niestety ustawienia vagiem w B6 nie zrobisz, a tak jak mówisz....wkurzająca sprawa- Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Zenon to dobra myśl, bo te lampy psują cały efekt, bez urazy ale tragedia Jeszcze dowaliłeś tymi srebrnymi kratkami od halo. Jak szybko się tego pozbedziesz, to zostanie Tobie przebaczone aaa i ta płytka na rączce drzwi kierowcy .....nie tędy droga- Jakie felgi Audi a4 b6 s-line
235 robi robotę, jasne ale nie przy 17"......zresztą wydaje mi się, że sezon na "szerokie lacze" mamy już chyba za sobą. To było fajne przy MKII, czy MKIII. Auto wyglądało , ale jeździć nie chciało Choć wszystko, to sprawa gustów....a jak wiadomo o nich się nie dyskutuje. Ja mam blisko 180PS i nie zamulam ich 235, wolę czuć ogień na 205 Pozdrawiam- Jakie felgi Audi a4 b6 s-line
Ja proponuje oryginał S-Line 5-cio, lub 9-cio ramienne, kwestia co się bardziej podoba. Co do opony, to wg mnie za dużą pchasz, bez sensu zamulać auto. Wrzuć sobie 205/50 - ja tak jeżdżę i powiem Tobie, że jest bajka. Autko mniej spala, jest bardziej zrywne i nie męczysz wspomagania przy parkowaniu. I co najważniejsze nie nie nosi w koleinach- Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Żarówki ledowe canbus w 100% eliminują problem, także chyba bez sensu kombinować inaczej.- 1.9 tdi Avb głośniejszy od Avf
Niby wielkiej filozofii nie ma, ale jeśli nigdy sie nie ustawiało samemu, to trzeba być ostrożnym, żeby całkowicie nie poprzestawiać. To są na prawdę małe wartości na + czy na -- [B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
źle doczytałem, że 5 dni po zakupie wtryski padły....chodziło o kierę .......Czerwony w białym puchu, to masakra normalnie Ogarnij dekielki do alusów, bo czegoś jakby brakowało- 1.9 tdi Avb głośniejszy od Avf
Dokładnie. Przerabiałem temat u siebie. Rzadko kiedy synchro jest idealnie. Co do odpalania AVF na uszkodzonych świecach, czy pompkach.....ja miałem po zakupie auta DUŻE problemy z odpaleniem go przy ok. -10. Wymieniłem świece i po problemie, ale czy pali z pół obrotu....na pewno nie. Co do kultury pracy, to też jeszcze zależy od przebiegu, oleju...o wiele wiele więcej. Raczej nie powinno się porównywać, bo ześwirujemy :-)- B6 DIVISION
Pany, jak już temat oświetlenia w toku. Co sądzicie o modułach doświetlania zakrętów wyzwalanych kierunkowskazem? Ma ktoś taki bajer u siebie?- Stukanie przy hamowaniu
Może coś zostało źle dokręcone.....tak jak u mnie i kolegi Kunio- [B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Hehe kupiłem ją a 5 dni później diagnoza że wtryski mi leją i znowu 7 koła w ebane wtryski wydałem i z modami chyba na ten rok dam sobie spokój a dziś trochę polatałem po okolicznym lesie Trochę szybko wtryski Ci się poddały. Nie miałeś żadnych objawów w momencie zakupu? Nie sprawdziłeś dokładnie furmanki- Niestadardowy Superb II 4x4
Niby taki brzydki, a na ulicach tego full, już chyba nawet częściej widuje superba niżeli octavkę. Ja tam do tego auta nic nie mam, no może jakby cenowo deptało po piętach A6, to bym inaczej podchodził do tematu - bo wiadomo, że A6, to A6. Ale patrząc na cenę tego auta i wyposażenie, komfort i ekonomię w utrzymaniu, oraz wygląd z zewnątrz i wewnatrz, to nie wiem co ma się nie podobać. Ale wiadomo, każdy ma swój gust, a to ciężki temat....- B6 DIVISION
Czyli warto kupić. Dzięki Panowie....- B6 DIVISION
Raczej do dopompowywania. Ale skoro piszesz, że tylko kilka minut mogą pracować to chyba bezsensu. Nie wiem, ile zajęło by dopompowanie np. 1 atmosfery.... Nie miałem nigdy z tym styczności. Niby na kazdej stacji paliw są kompresory, ale wiecznie zepsute. - B6 DIVISION