Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Bardzo ładna. Na czarnych listwach i tych felach przepięknie wygląda. Tylko dwie uwagi. Wstaw w grill srebrny emblemat i dołóż lotkę na klapę bagażnika, żeby był full s-line. Powodzenia i gratki
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są różne opinie, na forum nawet dobre - nie wiem dlaczego. Znajomy zamówił na próbę jedną stronę, założył, pomalował i na pierwszy rzut oka jest ok, ale różnice czuć w jakości blachy, oraz widać na spasowaniu......ja już kupiłem ori używki. Udało się wyrwac w kolorze i tylko przełożyłem. Tym bardziej, że te wynalazki pewnie po dwóch latach będę i tak rude. Panowie, macie jakieś stronki z ogłoszeniami aut z zagranicy......Niemcy, Szwajcaria, Holandia.....Oglądałem na mobile.de i szczerze mówiac tam auta są droższe niż u nas. Skąd najlepiej by przytargać auto według Was?
  3. Do białego czarny jak najbardziej. ....z resztą mi do zawsze czarne felgi się podobają. Choć grafit tez mocno przykuwa oko. Osobiście robił bym w połysk. Matowe średnio dobrze się czyści i nie ma lustra po dobrym czyszczeniu autka. Przerabiałem czarny mat u siebie i nie polecam. Z połysku byłem bardziej zadowolony.
  4. Ciężka sprawa z tymi wahaczami. Ja miałem górne dwa do wymiany jeden z lewej i jeden z prawej. Z racji, że trzeba wyciągać całą zwrotnicę, to i koszt będzie większy, to od razu wymieniłem komplet. Dół natomiast wymieniałem pojedynczo, bo tu akurat nie ma różnicy w cenie. Wyszło tak, że po roku od diagnozy pierwszego wahacza miałem już wymienione wszystkie. A nie robi jakichś kosmicznych przebiegów, więc pewnie przy silniejszej eksploatacji szybciej bym musiał wymienić. Wydaje mi sie, że teraz to wymieniłbym od razu komplet góra i dół
  5. Dokladnie to bylem ja Twoja tez ladna, mignela mi a w lusterku zwrocilem uwage na tylny dyfuzor to sie przywitalem wydechem Prawie przez szybę wypadłem....piekielnie brzmi Do zobaczenia być może na drodze.......
  6. Powitać Takie pytanko, czy przypadkiem nie mijaliśmy się na wysokości starego młyna w Oliwie jakoś w zeszłym tygodniu? Sądzę, że to Ty byłeś....drugiej takiej S4 nie uświadczysz w 3City A "strzał" z wydechów dał mi kopa na cały dzień..........pięknie ryczy, jakbym miał wściekłego lwa na tylnej kanapie. Coś pięknego, z resztą całe auto kładzie na kolana.....miło się ogląda takie auta na ulicy. Pozdrawiam
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety, drogi gips, ale przynajmniej wiadomo, że są odpowiednio wyprofilowane i twarde, a nie zamienniki z papieru. Ja akurat dorwałem używki w kolorze za około 300 zł/szt. Wymieniłem i jest ok, ale podejrzewam, że to kwestia czasu jak znowu zacznie rudzić.....
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    około 900 po jakichś tam zniżkach....
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja 5 lat w Borze jeździłem i zero problemow przy kontroli. Oczywiście miałem farta. Za to za dorabiana tablicę tylną (nie ori) pod klape US dwa razy zabrali mi dowód. Gdzie w bagażniku miałem oryginalna tablice....nie trafisz za psami...
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema ryjce...... http://ecache13.m10r2.cdn.onet.pl/ceph/a8cc85b8-650c-456b-a16d-c31e7d4e0c25.1457458803.011543.mp4?co=rasp_topgear&ct=sm&st=mPDdOaV2-Cb4IDoMMfIgCA&e=1460751084
  11. Lemforder = oryginał . Dzisiaj odebrałem paczke z wahaczami tej marki i jest to jota w jote to samo co mam od nowości na aucie, tylko znaczki są pościerane ze względu na to ,żę w obrocie poza siecią dealerską nie mogą sprzedawać tego ze znaczkami Audi. Dokładnie tak jest Żadne inne wynalazki....
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie jak Grześ napisał. Sanek nie ruszasz.....:-)
  13. Napisz do Wandeja, są różne marki, ale jak wiadomo lepiej wziąć sprawdzoną.
  14. Nie ciągnij tematu. Moje stanowisko w tej sprawie już zostało powiedziane. Nie uważam, żeby tanie wahacze miały być tak dobre, jak te drogie. Oczywiście cena nie jest wyznacznikiem jakości - zgodzę się z tym. Technologia produkcji, to główne źródło, aby można było coś zaoszczędzić, co akurat w przypadku wahaczy odbije się na ich trwałości - w tym przypadku może tak być, jak i w przypadku innych no name'ów......nie zamierzam tego sprawdzać, ani testować bo nie mam na to czasu i kasy. Są elementy w samochodzie, na których można zaoszczędzić kupując jakąś chińszczyznę, ale do tych rzeczy nie należą wahacze. Chińskie repliki oemowskich felg też są za pół ceny.......ale i wytrzymują połowę żywotności felg markowych - to tak dla porównania, że jeździć można na wszystkim. I nie strasz mnie paragrafami na PW......... Miłego wieczoru
  15. Ja już swoje w temacie powiedziałem. Jak dla mnie możesz sprzedawać nawet G w papierku i mówić, że to cukierek - jak znajdziesz na to naiwnego, to już niech on się martwi. Naiwnych ludzi nie brakuje, tylko później niepotrzebny lament, płacz i Turbokamera Liczę jednak na to, że każdy odżałuje tej kasy, dołoży i kupi sprawdzony towar.
  16. Miałeś doczynienia z marką SKV i wahaczami? Czy jeśli podniesiemy cenę z 470zł na 900 to uwierzysz w jakość i lepiej się poczujesz? Lepiej się poczuje, jak nie będziesz ludzi w balona robił. Za dobry i pewny towar trzeba zapłacić. Cena skądś się bierze i nie jest to marża handlowa. Nikt nikomu nie zabrania kupować byle czego i na byle czym jeździć. Polak, to taka istota, że przeważnie wybierze tanią opcję, a później rodzą się legendy na temat awaryjnego zawieszenia wielowahaczowego . Oczywiście można kupić, założyć i sprzedać auto.....wtedy jest się dumnym, że w ogłoszeniu napisałem o wymienionych wahaczach. A nowy nabywca po roku będzie wymieniał na nowo. Skoro to sprzedajesz, to proste, że będziesz bronił marki, ale wierzę, że ludzie na forum mają trochę oleju w głowie i nie będą na cenę lecieli, tylko pójdą za sprawdzonym sprzętem. Tyle w temacie
  17. Górne wahacze najlepiej komplet, bo robota droga. Dolne to już nie ma znaczenia. Napisz do Wandeja. Ja od niego wszystko biorę i mogę polecić cena i jakość:-) Wahacze za 500 zł, to tak, jakbyś z gałęzi zrobił.....nie wierz w takie rzeczy.
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka prawda....b6 to już dziadki, ale niektóre to dziadki na viagrze;-) 1be i 1bv sa takie same ale 1ba ma inne....
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja i traktor nowszy i dziewuszek wincyj....
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie porównanie mi przyszło do głowy.....Ci którzy nie widzą różnicy między 225/45 a 225/40 to pewnie też nie zauważą różnicy chodząc po grochu w shaolinkach a w glanach Miłej nocy mordy, niech Wam się jakieś RS6 przyśni na dużym kole i dużej glebie Ja tam wolę więcej gumy, więc pewnie jakiś traktor mi się przyśni A na traktorze.....
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale to już było nie potrzebne
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BV masz oznaczone jako sportowe, więc będzie bardziej sztywne i bardziej twarde od standardowego. Co do sprężyn to całkiem możliwe, bo tak jak gdzieś już pisałem, że te z BV sa mega twarde, ciężko było je wytargać i włożyć w swoje miejsce....zresztą jak byś na standardowe amorki założył sprężyny od BV, to też będzie bardziej komfortowo niź na kompletnym BV - to normalne. dobre z tą różnicą. Ja tam mam silne uczucia i czuję różnice między 17 a 18....ale tak jak pisałem, ktoś dla kogo ważniejszy jest wygląd po prostu nie zwraca uwagi i jest to zrozumłe W Borze przez 5 lat jeździłem na 18 i TA i wszystko mi pasowało, ale robiłem dziennie 10 - 15 km po dobrej trasie i nie miałem kompa co by pokazywał spalanie
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze mówiąc coś w tym prawdy jest, może poza tył kółkiem wzajemnej adoracji, bo póki co nie zauważyłem takiego zachowania. Aczkolwiek bardzo mało jest obiektywnych opinii, raczej każdy się wymądrza. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale niech to bedzie zdanie poparte doświadczeniem i wiedzą, a nie na zasadzie.....bo kolega ma i jest fajne Masz Grześ na własnej skórze do odczucia i powiedz.....jest różnica miedzy 19" a 17"?? Możliwe, na pudełku nie było napisane, że do jazdy 100 kilometrów miesięcznie Po prostu shit, powiedz co mozna oczekiwać od gwintu za tysiaka Chociaż dobrze mówisz, jak miał bym auto tylko na zloty parkingowe pod marketem, to zakup TA jest mega ekonomiczny Olać to, każdy jeździ na czym jeździ.....zaraz znowu sie zrobi temat na pięc stron o niczym
  24. Może problem tkwi w czym innym. Ja jestem po wymianie wahaczy z przodu i szczerze mówiąc jazda jest o wiele przyjemniejsza niż przed wymianą. Czuć różnicę, być może tu jest problem. Jak masz rozklekotane wahacze, drążki, etc to auto źle się bedzie prowadzić i odbije się każda dziura. Hahaha, musiałeś.....
  25. Ale mi nie skrzypiało na BV, tylko na gwincie i dlatego zamieniłem z powrotem na BV i teraz jest jazda 1 klasa. Choć BV ma dużo negatywnych opinii, ale ja się pod nimi nie podpiszę. Mi się jeździ super. W miarę trzyma auto na zakrętach, po dziurach nie jeżdżę, ale jeśli już mi się jakaś trafi, to nie ma tragedii. Na gwincie czuć było nawet zapałki rozsypane na ulicy, także jest przepaść. Na innych gwintach nie jeździłem w audi na tyle długo, aby móc się wypowiadać na ich temat. Nie wystarczy z kolegą przejechać się 10 km, aby stwierdzić jak jest. Ja na TA przez pierwsze pół roku też nie narzekałem, wszystko mi pasowało, a wyszło jak wyszło. Raczej już nie będę kombinował, a na pewno nie z gwintem. Po pierwsze na pewno będzie mniej komfortowo, a po drugie regulacja tyłu w audi, to jakiś koszmar. Być może zawalczę z jakimiś sprężynami, ale to się okażę. W każdym razie z BV jestem zadowolony, a autem jeżdżę na co dzień, więc jest to obiektywne stwierdzenie, także z czystym sumieniem mogę każdemu polecić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.