Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Niestety i mnie problem z lampami sięgnął. Kupiłem żarniki z myslą, ze chociaż trochę rozwiążą sprawę. Niestety, zamiast być lepiej, było jeszcze gorzej. Prawa soczewka miała prawidłową barwę, natomiast lewa swieciła jak na zwykłej zarówce. Szybka decyzja, demontaż i lampy oddałem w profesjonalne ręce. Mam nadzieję, że będę zadowolony :-) Tak wyglądała soczewka po demontażu....masakra jaki syf się zebrał.
  2. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ....coś w tym jest ;-)
  3. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Każdy ma swoje, ja również uważam że w niektóych sytuacjach nie powinno się poprawiać fabryki. Naciągi, naleśniki etc, to era B5, B6, B7 w B8 mi średnio się to podoba. Wszystko z umiarem ;-)
  4. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Biorę to pod uwagę, ale żeby wyjąć przetwornicę muszę zdemontować lampę...wówczas ukłoni się regeneracja odbłyśników i pojawi się problem wyregulowania lamp względem zderzaka-błotnika i maski. Ponoć w c6 to nielada wyzwanie..
  5. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj wymieniłem żarniki na osram cbi 6000k. Jedna lampa swieci ok, druga jakby barwą 4300k. Zamieniłem stronami i wychodzi na to, ze żarniki są dobre. Wina leży po strone lampy. Teraz pytanie, czy soczewka syf, czy przetwornica pada, bądź potrzebuje wiecej czasu aby rozpalić palnik? Przed wymianą nie zaobserwowałem tego problemu.....
  6. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    540 zł. Tylko nie mam na niego rachunku w ręku.
  7. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mordy, dzięki za chęć pomocy. Koleżka weźmie mi po zniżkach dla warsztatów, także temat zamknięty:-) Miłego dnia Panowie...
  8. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Varta Silver 110Ah 920A I1.....dzięki ;-)
  9. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najprawdopodobniej od foto, tylko ktoś pożałował i kupił zwykłe szkło. A z prawej masz foto?
  10. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopy, pytanie......czy ktoś ma zniżki w intercarsie, bądź zna jakąś pewną stronkę z akumulatorami? Moje źródełko wyschło i muszę zrobić małą aktualizację ;-)
  11. Żeby nie zmarnować soboty, dzisiaj ugryzłem temat kamery cofania z liniami skrętnymi. Montaż zakończony sukcesem, nie było tragedii. 4 godzinki na spokojnie i temat ogarnięty. Niebawem na auto wskoczy "pakiet zima" a póki co chyba większość "gadżetów" w aucie skończona. Brak pomysłu na cokolwiek innego, ale może zima przyniesie jakieś rozwiązania. Byś może jeszcze wpadnie opcja kontroli ciśnienia w oponach, brakuje mi tego a już przy 19" powinno być. ... 20191026_123810.mp4
  12. Tak to powinno działać, ale w C6 a przynajmniej u mnie działa powyżej 20-30 km/h....
  13. Ciężko powiedzieć. Póki co testuje. Łapie mi barjery przy obwodnicy i wczoraj nawet słup oświetleniowy złapał przed skrętem, a prędkość była w okolicy 20 km/h. Myślę, że kwestia ustawień v vcdsie. Uważam, że powinno nawet na postoju działać. Włączając się do ruchu, też może się przydać ;-) Z kolei jak stałem na światłach i z prawej dojeżdzał samochód, to już asystent nie dał znać. Być może standard - czyli przekroczenie 15km/h włącza asystenta....
  14. A tak to działa.... 20191021_170143.mp4
  15. Mi jeszcze się chce, ale coraz mniej ;-) .Z czasem to tragedia. Kolumnę prawie rok zakładałem....tu się śpieszyłem, bo nie mam garażu a to cieplej już nie będzie. Z kolei do wiosny nie chciało mi się czekać. Zostałą mi jescze kamera i na razie spokój...
  16. Miało być szybko i bez problemów, a było zupełnie odwrotnie. Ale dzisiaj mam nadzieję, że ostatecznie zamknąłem temat side assist i hba. Pesel i brak czasu skutecznie uniemożliwiają radość podczas modzenia :-) Coraz mniej się chce i każda robota wymaga wysiłku i nerwów - nie to, co kilkanaście lat temu :-/ Nie sprawdzałem na drodze asystentów, ale vcds czysty więc powinno być ok :-)
  17. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jak to wg Was swieci? Mam wrażenie, że słabo to wygląda...
  18. Zgadza się, ale nigdy tego nie wytniesz idealnie. To jest maszynowa robota i odpowiednie wykończenie rantów. Do tego niech coś odprysnie, to masz po zawodach. Za droga sztuka, zeby rzeźbić. A piano równie dobrze się prezentuje.
  19. Ja nie programowałem. Zawsze 20 - 30 min przed wyjściem włączałem z pilota i to z reguły wystarczało.
  20. Wg mnie to jest dobre do 100-120km/h pozniej moze robic sie problem. Nie wiem tylko, jak to jest rozwiązane w autach z fabrycznym mgłowym spryskiem - mocniejsza pompka???
  21. Miło wsiąść do ciepłego auta, mimo że na dworzu jest ok. 6-8 st. to i tak w aucie jakoś tak nieprzyjemnie jest. Webasto daje radę :-) I szczerze mówiąc, to jest lepszy bajer aniżeli quattro. Śniegu u nas nie ma, a zimno jest ciągle....hahaha Co do akumulatora, to nie musisz się martwić. System wyłączy Tobie webasto, jeśli uzna, że masz za mało prądu. Ja w ubiegłym roku mimo zmęczonego już aku włączałem webasto na ok. 20 min. i nie miałem nigdy problemu. Tylko TytanGPS wysyłam mi monit, ze aku spadło poniżej 11.8V.
  22. Jak spryski sprawują się Tobie przy wyższych prędkościach? U mnie była lipa, większa część szyby pozostawała sucha. Teraz na takich balonach i przy pneumatycznym zawieszeniu będziesz miał komforcik, jak na kanapie :-)
  23. Przy okazji wpadnie też HBA - zerowe koszty, a zawsze coś więcej na liście wyposażenia
  24. Zapowiedź kolejnego moda......graty prawie ogarnięte, został gateway - czyli podstawowa sprawa, kosmetyka i montaż
  25. Ja miałem ponad rok....praktycznie dwie zimy i się sprawdziło. Aczokolwiek lekki nalot przy gumach się robił. Wystarczyło co jakiś czas fibrą przejechać ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.