Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al@n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al@n

  1. Witam posiadam w aucie radio symphony i system głośnikowy nokia jakich głośników użyć w przednie drzwi aby były w sam raz do tego radia ? a jakich w tylne drzwi aby były w sam raz do ori wzmacniacza nokia ? pozdrawiam i czekam na podpowiedz
  2. ok czyli mam użyć tych kabli ( wejście liniowe lewe tył wejście liniowe prawe tył ) do podłączenia dodatkowego wzmacniacza ?
  3. ale on zakłada bardzo często te amorki i powiedział że śmiało może je polecić
  4. Dzięki przyjacielu ---------- Post dopisany 04-01-2013 at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 23:21 ---------- a kolorów kabli tam nie było ?
  5. dokładnie w takie dziwne drgania a jak przytrzyma obroty w jeden pkt np 2600obr to sie uspokaja ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- tylko teraz który to pompowtrysk ?! :/ Tego nie zgadniesz jedz na dobry warsztat, chyba że jesteś obcykany w elektronice i sam poradzisz sobie vagiem :-)
  6. Jak przejdzie 3tys obr to idzie dobrze ?
  7. A gdzie znajdę te kable przy ori tubie ? Może jakieś kolory kabli ?
  8. Moim zdaniem winny jest jeden z pompowtryskow. Silnik pewnie wpada ci w takie drgania. Miałem tak w golfie 2.0 tdi
  9. Witam posiadam ori radio symphony 2 din , chce zakupić dodatkowy wzmacniacz i skrzynie basową. Z skąd mam podciągnąć sygnał audio i sterowanie do wzmacniacza ? wiem że jest coś takiego jak adapter który podłącza się do głośników i mamy wyjście 2xrca ale coś takiego raczej mnie nie interesuje bo jakość słaba. Czy do ori wzmacniaczu da się podłączyć pod jakiś dobry sygnał ? Proszę o jakieś porady
  10. a do radia masz kostkę ? szukaj schematu na necie
  11. dzięki wielkie a ciężko ja odkleić ? jak najlepiej to robić ?
  12. to jak możesz to sięgnij do pamięci, i przypomnij sobie na 100% jak to było bo muszę je zdemontować w całości
  13. jakieś LPR chyba z allegro, mechanik powiedział ze jak maja dwa lata gwarancji to żeby brać
  14. znalazłeś coś na ten temat bo także jestem zainteresowany
  15. Al@n odpowiedział(a) na djzak temat w Audi A4 B6/B7
    na prawo brak kata
  16. możesz też spuszczać przez chłodnice z przodu
  17. dokładnie płyn puszcza przez uszczelniacze i zbiera się w osłonach drążka
  18. nie musi zmieniać ślizgów bo chce zamontować przedliftowy
  19. czarny mat
  20. moim zdaniem szybko ściągniesz to koło z samochodu auto na takim kole będzie dużo słabsze, wygląd na-pewno beldze spoko jeżeli nie masz seryjnego zawieszenia.
  21. ja wywaliłem kata w 1.9 tdi 110KM AVG i tylko pięknie gwizdka żadnego pierdzenia. No i auto jest trochę żywsze
  22. jeśli czuć drgania to koła niewyważone, albo krzywe tarcze
  23. kup najlepiej cyfrowe bo inne mogą zakłócać ci radio lub cb jeśli posiadasz
  24. w aukcji wyraźnie pisze że są z regulacja wysokości ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- bo wielka różnica to nie jest ale mi się nie podoba ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- temat do zamknięcia kupiłem nowe seryjne za 200zl z KW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.