Treść opublikowana przez Al@n
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
Jak zdemontować plastikową osłonę progu ? <br /><br />
-
Wasze przebiegi benzynowców
2.6 V6 ABC 320 000 km
-
Wymiana bocznych kierunkow na blotniku.
nic nie trzeba ciąć, w oprawce są wsuwki które można zdemontować i założyć na nowe kierunki
-
aluminiowa osłona pod silnik z allegro.pl
a ja zdjąłem osłonę przy pierwszej lepszej wymianie oleju i latam bez
-
Przedni zderzak.
wszystkie przedliftowe zderzaki będą do ciebie pasowały, zderzaki po lifcie mają inne ślizgi i w tym przypadku miał byś problem
-
pomoc w wyborze
będą dobre sam się nad nimi czaje
-
A4 B5 czy tylne sprężyny 1be nadają się do sportowych amortyzatorów MTS-technik ?
Witam wysiadły mi tylne amorki i przymierzam się do wymiany. obecnie z tyłu posiadam sprężyny 1be a amorki 1ba. czy sprężyny 1be nadają się do sportowych amorków takich jak w linku poniżej : Amortyzatory sportowe Audi A4 B5 MTS-technik tylne (2840853566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te amorki są z regulacja wysokości zależy mi aby tył auta podniósł się i wyrównał z przodem ? ( bo wiadomo zawieszenie 1be przód ciut wyżej niż tył ) czy dadzą radę podnieść tył auta wyżej niż 1be ? chciałem wymienić amorki na standardowe ale kolega z forum zaproponował mi takie, co będzie lepszym rozwiązaniem ? czekam na waszą pomoc ---------- Post dopisany 01-01-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 12:13 ---------- nikt nie pomoże ?
-
kierunkowskazy
w błotniku jest wnęka na kierunek, podejść podejdzie ale będzie szpara i nie będzie wyglądać to za ciekawie
-
pomoc w wyborze
wszystkie amorki gazowe są gazowo-olejowe nie ma samych gazowych
-
Pasek wielorowkowy wymieniac? 3.0 Tdi
musisz sprawdzić czy pasek jest zużyty ( popękany ), jeśli napinacz nie skacze i jego rolka jest ok to nie musisz go wymieniać
-
Przyciski
z symphony nie z symphony II tak
-
pomoc w wyborze
sachs na pewno będzie najlepszy ale i najdroższy, też czeka mnie zmiana tylnych amorków czekam na wypowiedz innych
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
bardzo fajny pomysł też spróbuje coś podziałać
-
Demontaż przełączników sterowania szybami audi a4 b5 2000 r
demontujesz boczek i od środka odkręcasz
-
Montaż radia Symphony II w B5
czy symphony II czyta mp3 ?
-
Wrażenie że skacze koło
tak jak pisze kolega wyżej, miałem podobny problem przy gwałtownym ruszaniu auto wpadało w takie telepanie, jak ruszało się delikatnie to było ok albo telepanie było słabe. bo tygodniu półoś pękła na pół. po wymianie na nową wszystko jest ok. Nie wiem jak mogło dojść do czegoś takiego ale czasem dzieją się różne dziwne rzeczy. Także szukałem przyczyny ale nic nie wskazywało na takie uszkodzenie. ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- jeśli autem nie buja to amorki odpadają ale to musisz sam stwierdzić
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
a co daje maglownica z takim dodatkowym amortyzatorem ?
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
no magiel pochodzi z 2.6 v6, widziałem ze takie same są w 2.5 TDI, czy ktoś może jeszcze podpowiedzieć czy taki magiel zapasuje do 1.9 TDI ?
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
kupiłem drugą maglownice ale tą którą kupiłem posiada taki dodatkowy siłownik co to jest ? czy taka maglownica będzie pasowała do mojej audi, obecnie posiadam magiel bez takiego siłownika proszę o opinie
-
jakie swiece do 1.8 T ?
ja bym proponował bosch lub beru
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
Od spodu tam gdzie jest magiel , a gdzie to jest dokładnie ?
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
kiedyś uciekał ale nalałem amerykańskiego uszczelniacza może z 100ml i rok czasu stan płynu idealny, skoro magiel i tak idzie do wymiany chciałbym zobaczyć czy ta śrubka coś da na jakiś czas,a więc gdzie mam jej szukać, wtedy będę 100% pewny z eto magiel stuka
-
Jakie Oponki pod Felge 17 .....
ja także posiadam 205/50 i szczerze polecam, w porównaniu do 225/45 jeździ się bajka
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
a jak to sprawdzić ? na maglu podobno jest jakaś śrubka do regulacji luzu gdzie ją znajdę ?
-
a4 b5 stuki na kierownicy jaka przyczyna ?
witam przy energicznych ruchach kierownicą w prawo i lewo słychać stuki, trochę mniejsze stukanie słychać na nierównościach, jaka jest przyczyna magiel ? czy na krzyżaku w kolumnie kierowniczej tez może występować luz ? czy jeszcze są inne elementy gdzie może występować takie stukanie ? dodam ze końcówki i drążki kierownicze mam nowe. pozdrawiam i czekam na pomoc