Treść opublikowana przez Al@n
-
Jakie głośniki do radia symphony a4 b5 ?
Witam posiadam w aucie radio symphony i system głośnikowy nokia jakich głośników użyć w przednie drzwi aby były w sam raz do tego radia ? a jakich w tylne drzwi aby były w sam raz do ori wzmacniacza nokia ? pozdrawiam i czekam na podpowiedz
-
A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
ok czyli mam użyć tych kabli ( wejście liniowe lewe tył wejście liniowe prawe tył ) do podłączenia dodatkowego wzmacniacza ?
-
A4 B5 czy tylne sprężyny 1be nadają się do sportowych amortyzatorów MTS-technik ?
ale on zakłada bardzo często te amorki i powiedział że śmiało może je polecić
-
A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
Dzięki przyjacielu ---------- Post dopisany 04-01-2013 at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 23:21 ---------- a kolorów kabli tam nie było ?
-
A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
Nokia
-
VW Touran szarpanie, POMOCY !
dokładnie w takie dziwne drgania a jak przytrzyma obroty w jeden pkt np 2600obr to sie uspokaja ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- tylko teraz który to pompowtrysk ?! :/ Tego nie zgadniesz jedz na dobry warsztat, chyba że jesteś obcykany w elektronice i sam poradzisz sobie vagiem :-)
-
VW Touran szarpanie, POMOCY !
Jak przejdzie 3tys obr to idzie dobrze ?
-
A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
A gdzie znajdę te kable przy ori tubie ? Może jakieś kolory kabli ?
-
VW Touran szarpanie, POMOCY !
Moim zdaniem winny jest jeden z pompowtryskow. Silnik pewnie wpada ci w takie drgania. Miałem tak w golfie 2.0 tdi
-
A4 B5 RADIO SYMPHONY z skąd wsiąść sygnał do dodatkowego wzmacniacza ?
Witam posiadam ori radio symphony 2 din , chce zakupić dodatkowy wzmacniacz i skrzynie basową. Z skąd mam podciągnąć sygnał audio i sterowanie do wzmacniacza ? wiem że jest coś takiego jak adapter który podłącza się do głośników i mamy wyjście 2xrca ale coś takiego raczej mnie nie interesuje bo jakość słaba. Czy do ori wzmacniaczu da się podłączyć pod jakiś dobry sygnał ? Proszę o jakieś porady
-
radio i kable
a do radia masz kostkę ? szukaj schematu na necie
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
dzięki wielkie a ciężko ja odkleić ? jak najlepiej to robić ?
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
to jak możesz to sięgnij do pamięci, i przypomnij sobie na 100% jak to było bo muszę je zdemontować w całości
-
A4 B5 czy tylne sprężyny 1be nadają się do sportowych amortyzatorów MTS-technik ?
jakieś LPR chyba z allegro, mechanik powiedział ze jak maja dwa lata gwarancji to żeby brać
-
ASR w aucie w którym go nie było
znalazłeś coś na ten temat bo także jestem zainteresowany
-
Wydech w Audi A4 B7 3.0TDI
na prawo brak kata
-
Jak wymienic plyn wspomagania?
możesz też spuszczać przez chłodnice z przodu
-
Ubywajacy plyn od wspomagania ?
dokładnie płyn puszcza przez uszczelniacze i zbiera się w osłonach drążka
-
Przedni zderzak.
nie musi zmieniać ślizgów bo chce zamontować przedliftowy
-
Na jaki kolor zimówki?
czarny mat
-
Czy te fele beda pasowac ?
moim zdaniem szybko ściągniesz to koło z samochodu auto na takim kole będzie dużo słabsze, wygląd na-pewno beldze spoko jeżeli nie masz seryjnego zawieszenia.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
ja wywaliłem kata w 1.9 tdi 110KM AVG i tylko pięknie gwizdka żadnego pierdzenia. No i auto jest trochę żywsze
-
dziwne ruchy kierownicy
jeśli czuć drgania to koła niewyważone, albo krzywe tarcze
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
kup najlepiej cyfrowe bo inne mogą zakłócać ci radio lub cb jeśli posiadasz
-
A4 B5 czy tylne sprężyny 1be nadają się do sportowych amortyzatorów MTS-technik ?
w aukcji wyraźnie pisze że są z regulacja wysokości ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- bo wielka różnica to nie jest ale mi się nie podoba ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- temat do zamknięcia kupiłem nowe seryjne za 200zl z KW