Treść opublikowana przez Al@n
-
Audi a4 b5 kombi lift 2.4 v6 :)
chinol chinol tak jak lampy tył i bremki no i lusterka od eski to też nie są musiał by być kumaty niemiec żeby wstawiać ori graty ale wtedy auto wyglądało by trochę inaczej. Środek piękny, klasa wyżej
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
nowe fotki będą z czasem
-
Wymiana podsufitki na polifta
pasuje ale musisz wymienić z nia wszystkie lampki
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
chromy zrobiły robotę brakuje jeszcze lamp poliftowych i przód będzie igła
-
Osłona podszybia w a4 śnieg pod maską
jakby co miałbym takie podszybie kompletne do polifta
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
no no środek niczego sobie
-
tablet jaki polecacie?
samsung galaxy tab 2 10,1' bateria trzyma znakomicie za około 1k kupisz
- Brak wspomagania
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Witam wszystkich fanów marki OOOO ! Posiadam swoje B5 od 3 lat, A4-klub.pl jest najczęściej używanym przeze mnie forum, wiec przydało by się pokazać czym poruszam się na co dzień. Moja audi to poliftowa wersja b5 z 2000r w kolorze LZ5L z silnikiem AvG. Auto kupiłem w Germanni od prywatnej osoby w przebiegiem 205 000km, ma kilka minusów które z czasem będę starał się eliminować. Wypas: * 1/2 quattro * 1/2 fis * felgi amelinium * grzane fotele * relingi chrom ( na obwódki Niemiec nie dołożył ) * nagłośnienie nokia * el przednie szyby * zawias terenowy 1BA * centralny zamek * hak i to chyba tyle z full opcji aktualny wyglad: ****************************************************************************************** auto kilka dni po zakupie: Rzeczy które już zrobiłem w aucie przez całą kadencje posiadania: * zawieszenie 1BE * kiera s4 * konsola 2din NAVI PLUS i zmieniarka MP3 * ori xenon d2s + atrapy spryskiwaczy * ramki zegarów * symetryczne światło przeciwmgielne * grill S4 * felgi polerowane łopaty a8 d2 17" >>> 17" Sline a4 b6 04r * mieszek, galka i reczny w skórze * centralny zamek z ori scyzorykami * TEMPOMAT * ori odpinany hak westfallia * felgi na zimę 16 BIEDRONKI B6 * ramiona wycieraczek z piórami PASSAT B5 FL * wyleciał KAT * poduszka Audi TT do esowej kierownicy * obwódki szyb chrom * RECARO czarna skóra * BOSE * oświetlenie LED * full fis * tylne szyby elektryczne * 10x AIRBAG * GWINT KW INOX * podgrzewane lusterka malowane w satyne ( jak ori rs4) Plany: * body S4 ( ewentualnie z grubej rury RS4 ) * TURBO AWX + program na jakieś 140KM a reszta wyjdzie w praniu Ponieważ jestem fanem marki OOOO postanowiłem zrobić sobie taki mały gadżet Projekt trwał całe wakacje 2013 głównie w wolnych chwilach, roboty było ogrom ale efekt wyszedł dla mnie zadowalający z plusem. Temat będę starał się uzupełniać czekam na ważne uwagi i podpowiedz, krytyka także mile widziana
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Świetnie utrzymana gablota Środek nówka jestem pierwszym klientem na ledy, już jestem zadowolony
-
a4 b5 radio symphony radio nie odbiera, nie łapie stacji
tzn ? ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- a gdzie ma być podpięte zasilanie wzmacniacza ? ---------- Post dopisany 09-11-2013 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2013 at 20:13 ---------- Sprawa zalatwiona winny byl sam kabel od radia do anteny, wszystko chula jak nowe
-
Woda
ja bym stawiał na obudowę kompa lub obudowę filtra kabinowego, kolega miał uszkodzoną uszczelkę filtra kabinowego i właśnie za fotelami przednimi było jezioro
-
a4 b5 radio symphony radio nie odbiera, nie łapie stacji
Witam posiadam a4 b5 z radiem symphony kiedyś coś grzebałem przy lampce w bagażniku i radio przestało mi odbierać stacje radiowe. wymieniłem antenę ale jest to samo, podmieniłem radio ale jest to samo próbowałem dołożyć separator ale nic nie pomogło możliwe ze winny jest sam kabel anteny ? pozdrawiam i czekam na podpowiedzi z góry dziękuje
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł Podsumowując: Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt). Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji Przy okazji wyszło na jaw że kolega Al@n działa w zmowie z innymi sprzedającymi. Chciał zamiast wycieraczek wysłać "coś innego". Zaproponowałem samopoziom do b5. Stwierdził że dogadał się z innym sprzedającym na forum samopoziomy i że nie może puścić za mniej niż 200zł :doh: bo był by problem. Mimo wszystko nie polecam. trzeba było zapytać czy mam wycieraczki do passata ! a nie napisałeś masz liftowe ramiona ? napisałem ze mam 50zł i dalej poszło także pretensje powinieneś kierować także do siebie A z tą zmową nie przekręcaj bo masakra, powiedziałem ze mam samopoziom zarezerwowany dla innego kupującego a nie za załatwię ci od innego sprzedającego. Nie wiem z skąd takie rzeczy bierzesz bo moja głowa jest mała
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
gotówka dla kolegi horny devil za ramiona wycieraczek odesłana
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
napisałem do kolegi żeby odsyłał mi paczkę i po sprawie. Powiedziałem że nie mam czasu aby dokładnie sprawdzić licznik na dana chwile ale kupujący powiedział ze potrzebuje go na już. Zaproponowałem cene 300zł w ciemno i kolega na to poszedł a teraz ma pretensje. paczka dochodzi odsyłam kasę i po sprawie
-
co zrobić aby oryginalne navi plus wypluło płytę ??? a4 b5 2000r
po czym moge sprawdzic jakie jest to navi ? zajmujesz sie takimi rzeczami potrzebował bym tylko polskie menu bo jako navigacji i tak nie bede uzywał
-
co zrobić aby oryginalne navi plus wypluło płytę ??? a4 b5 2000r
a jak zrobic takie spolszczenie ?
-
[B5 '97] Końcówki drążków..
kupuj LEMA dasz pare złotych za sztukę ale masz gwarancje ze taka końcówka ci posłuży parę lat, ja kupiłem delphiego i jedna końcówka padła po pół roku
-
co zrobić aby oryginalne navi plus wypluło płytę ??? a4 b5 2000r
dzięki bardzo kolego ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- a ten napęd czyta tylko płytę navi ?
-
co zrobić aby oryginalne navi plus wypluło płytę ??? a4 b5 2000r
tak radio mam w aucie działa
-
co zrobić aby oryginalne navi plus wypluło płytę ??? a4 b5 2000r
Witam posiadam oryginalne navi plus a4 b5, w środku jest jakaś płyta i nie wiem jak ja wyjąc czy ktoś może pomoże ? pozdrawiam i dzięki za pomoc
-
[B5 AFN] Pawli sie kontrolka ABS
no popsuł ci się samochód tak jak napisał dev nikt nie będzie ci strzelał w ciemno co jest nie tak, może być 100 opcji
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Poleciało pw do sprzedającego z prośbą o zapoznanie się z Twoim postem i udzieleniem odpowiedzi Czekam na zwrot ramion i odeśle koledze gotówkę i po problemie, myślałem że trafi się taki passek i kolega by dostał to co chciał, jak tylko otrzymam wycieraczki robię przelew.
-
Zagadka, wolne miejsce w chłodnicy, co to?? FOTKA
nie potrzebujesz chłodzenia skrzyni wiec go nie masz, chłodnice w 1.9 a 2.5 różnią się tym że 1.9 ma wejścia do chłodnicy z lewej strony a 2.5 ma po przekątnej z lewej i prawej strony. nie wiem jak to jest u ciebie może chłodnice sa standardowe jakbyś miał automata to wloty były by użyte