Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al@n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al@n

  1. aktualny ten gwint ? miałeś dać znać jak będziesz coś miał
  2. niektórzy nie polecają dokręcania ja u siebie dokręciłem około 1/4 obrotu i jest super zero stuków, więcej nie próbuj dokręcać bo nie będzie ci odbijać kierownica
  3. żadnego podważana haczyk i do siebie
  4. niestety tak się nie dało bo całkiem inne okablowanie
  5. dzięki bardzo za odpowiedz, router oddany
  6. Zakupiłem dzisiaj taki ruter czy da się go zainstalować do internetu NETIA ? nigdy nie instalowałem rutera dlatego proszę o pomoc pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
  7. tylko nie pokazuj sąsiadowi
  8. mi też piszczy w mrozy w przednim kole podpinam się, takie stuki w prawym tylnym nadkolu też miałem okazało się ze to tłumik stuka o taka blachę prostopadła na środku auta. A dawałem sobie uciąć głowę ze to tylne nadkole i wymieniłem tuleje w belce i amorki
  9. ja mam boscha 5lat i przy mrozach -25 aby tylko ruszyć silnikiem i cyka, świece grzeje ino raz
  10. 1ba = MONSTER TRUCK
  11. wszystko masz ok, tam nic nie ma być
  12. Witam mam audi 99r padł mi moduł centralnego zamka, i dostałem kompletny moduł centralnego zamka VDO z kawałkiem instalacji oryginalnej ale z przedlifta i pompka centralnego ma dwie kostki a w moim polifcie są trzy więc nie uda mi się tego po prostu przełożyć po kolorach do mojej pompki centralnego. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak ma to podłączyć do polifta ? Taki ze mnie elektryk że dwa kable rozszyfrowałem bo były podłączone do kierunków. dziękuje wszystkim za pomoc i czekam na jakieś porady <br /><br /> ---------- Post dopisany 19-01-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 19:21 ---------- up
  13. jak już wszystko odkręcisz łapiesz za rączkę i boczek do góry, zeskoczy z uchwytów
  14. Al@n odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    ja bym dał ostry czerwony fajnie by to wyglądało
  15. ja mam transmiter najtańszy i gra bez zarzutów z choursem oddam za 10zł
  16. Al@n odpowiedział(a) na feti temat w Silnik i Układ Napędowy
    nie polecam bkd 16v awaryjna jednostka
  17. operacja zakończona sukcesem, opalarka i idzie ładnie, kolega próbował bez podgrzewania to mu co 10cm pękła dzięki wszystkim za podpowiedzi
  18. dokładnie to niecałe 50km, a któregoś dnia podłącze jakiś głośnik pod symphony bo nie wieże że brak mu mocy, mam jeszcze full basu do regulacji ale głośniki i tak nie dają rady
  19. tylko że te głośniki ori nokia na pół głosu i już nie dają rady, chce założyć jakieś inne 13 lub 16cm plus wygłuszenie drzwi
  20. albo kupujesz kiere eskową z przedlifta i wymieniasz tylko kiere i poduszkę a jeśli chcesz wymienić na poliftowa czytaj post trzeci
  21. avg aluminiowa miska afn metalowa
  22. także mam taki pas jakbyś potrzebował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.