Treść opublikowana przez Al@n
-
Który GWINT do B5 lepszy
aktualny ten gwint ? miałeś dać znać jak będziesz coś miał
-
Stuki na maglownicy a regulacja proszę o poradę
niektórzy nie polecają dokręcania ja u siebie dokręciłem około 1/4 obrotu i jest super zero stuków, więcej nie próbuj dokręcać bo nie będzie ci odbijać kierownica
-
Jak ściągnąć dekielek
żadnego podważana haczyk i do siebie
-
Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
ciekawy sposób
-
Czy przedni zderzak po lifcie bd pasował do przedliftu?! HELP!
pasują
-
Instalacja modemu z biedronki D-LINK GO-RT-N150 z internetem NETIA ?
i tak właśnie chce zrobić
-
Instalacja modemu z biedronki D-LINK GO-RT-N150 z internetem NETIA ?
niestety tak się nie dało bo całkiem inne okablowanie
-
Instalacja modemu z biedronki D-LINK GO-RT-N150 z internetem NETIA ?
dzięki bardzo za odpowiedz, router oddany
-
Instalacja modemu z biedronki D-LINK GO-RT-N150 z internetem NETIA ?
Zakupiłem dzisiaj taki ruter czy da się go zainstalować do internetu NETIA ? nigdy nie instalowałem rutera dlatego proszę o pomoc pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
-
Montaż GPS w nawiewie z carbonem.
tylko nie pokazuj sąsiadowi
-
Ściąganie przy ostrym hamowaniu oraz piszczenie w czasie mrozów na zimnym aucie
mi też piszczy w mrozy w przednim kole podpinam się, takie stuki w prawym tylnym nadkolu też miałem okazało się ze to tłumik stuka o taka blachę prostopadła na środku auta. A dawałem sobie uciąć głowę ze to tylne nadkole i wymieniłem tuleje w belce i amorki
-
ŚWIECE ŻAROWE TDI - jakie polecacie ???
ja mam boscha 5lat i przy mrozach -25 aby tylko ruszyć silnikiem i cyka, świece grzeje ino raz
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
1ba = MONSTER TRUCK
-
co tu powinno byc?
wszystko masz ok, tam nic nie ma być
-
Moduł centralnego zamka z przedlifta do polifta proszę o pomoc w podłączeniu
Witam mam audi 99r padł mi moduł centralnego zamka, i dostałem kompletny moduł centralnego zamka VDO z kawałkiem instalacji oryginalnej ale z przedlifta i pompka centralnego ma dwie kostki a w moim polifcie są trzy więc nie uda mi się tego po prostu przełożyć po kolorach do mojej pompki centralnego. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak ma to podłączyć do polifta ? Taki ze mnie elektryk że dwa kable rozszyfrowałem bo były podłączone do kierunków. dziękuje wszystkim za pomoc i czekam na jakieś porady <br /><br /> ---------- Post dopisany 19-01-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 19:21 ---------- up
-
Demontaż przełączników sterowania szybami audi a4 b5 2000 r
jak już wszystko odkręcisz łapiesz za rączkę i boczek do góry, zeskoczy z uchwytów
-
jaki kolor Zaciskow S4?
ja bym dał ostry czerwony fajnie by to wyglądało
-
Problem z podłączeniem transmitera.
ja mam transmiter najtańszy i gra bez zarzutów z choursem oddam za 10zł
-
Swap na bkd
nie polecam bkd 16v awaryjna jednostka
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
operacja zakończona sukcesem, opalarka i idzie ładnie, kolega próbował bez podgrzewania to mu co 10cm pękła dzięki wszystkim za podpowiedzi
-
Jakie głośniki do radia symphony a4 b5 ?
dokładnie to niecałe 50km, a któregoś dnia podłącze jakiś głośnik pod symphony bo nie wieże że brak mu mocy, mam jeszcze full basu do regulacji ale głośniki i tak nie dają rady
-
Jakie głośniki do radia symphony a4 b5 ?
tylko że te głośniki ori nokia na pół głosu i już nie dają rady, chce założyć jakieś inne 13 lub 16cm plus wygłuszenie drzwi
-
kierownica s line czy pasuje ?
albo kupujesz kiere eskową z przedlifta i wymieniasz tylko kiere i poduszkę a jeśli chcesz wymienić na poliftowa czytaj post trzeci
-
AVG vs AFN
avg aluminiowa miska afn metalowa
-
Nie zwijające się pasy.
także mam taki pas jakbyś potrzebował