Treść opublikowana przez bongo84
-
Naprawa tiptronic
Witam! Kogo koledzy polecali by do naprawy skrzyni biegów typu tiptronic. Dodam, że nie jest to samochód z grupy VAG więc nie musi być to specjalista od VAG. Dzięki z góry, pozdrawiam
-
Wywaliło płyn ze zbiorniczka przy ostrej jezdzie
Wydaje się być ok. Ale ja miałem podobny przypadek i gdy go zalałem wrzątkiem okazało się że się otwierał, ale tylko trochę a powinien całkiem. Wymieniłem na nowy i problem z wyrzucaniem płynu się skończył. Możesz zrobić jeszcze test na obecność spalin w układzie chłodzenia
-
Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł
a co sądzicie o wahaczach firmy dys?
-
Wywaliło płyn ze zbiorniczka przy ostrej jezdzie
Możesz sprawdzić termostat. Czy się otwiera tak jak powinien. To też może być przyczyną
-
problem z tylną wycieraczką
dawno temu rozbierałem silniczek i o ile dobrze pamiętam to są tam takie koła zębate. Może coś z zębami. Najlepiej by było jednak jak byś to rozkręcił, zobaczył nasmarował, rozruszał itd. Często te machanizmy w silniczku sie zacierają, żadko kiedy się palą
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Przeciekający silniczek tylnej wycieraczki.
B5. Na króćcu przy silniczku od strony bagaznika są dziurki i nimi leje wode do bagażnika.- Przeciekający silniczek tylnej wycieraczki.
Witam ost spryskiwacz cos kiepsko psikal. Okazało się że więcej płynu nisz na szybę trafia z drugiej strony klapy. Leje tymi dziurkami które są na rurce zaraz przy obudowie silniczka. Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?- polozenie tylniej wycieraczki
też mam silniczek ze szrotu pochodzący z anglii i też się kładzie wycieraczka na prawej stronie.- Przewód klimatyzacji
ok dzieki zamowione- Przewód klimatyzacji
Witam. Szukam przewodu klimatyzacji do audi a4 1,9 tdi 110 km 98 rok. Znalazlem na allegro cos takiego : WĄŻ PRZEWÓD KLIMATYZACJI AUDI A4 PASSAT B5 1.8 1.9 (2548248521) - motoAllegro Wizualnie jest podobny z tym ze ten nr przewodu różni się ostatnia literą. U mnie jest H, ten na allegro jest z literą S. Czy sa jakies rożnice między tymi wężami czy moge bez obaw zamówić i będzie pasował?- Duży ubytek
Jesli by sie przedostawał do silnika to dymił by na biało, płyn byłby z olejem, pod korkiem byłby majonez, poziom oleju by wzrastał. Jesłi nie masz któregos z tych objawów co napisałem to zaczał bym najpierw szukać gdzie indziej. Może być kilka możliwości, a płyn w silniku to ostateczność- Uciekający czynnik przez zaworki pod maską
ok juz wszystko wiem. Zaworki do wymiany, ale okazał się wąż tez pekniety.- Uciekający czynnik przez zaworki pod maską
nawet jeśli słychać syknięcie po odkrecaniu tych plastikowych korkow nawet wtedy kiedy klima nie pracowała?- Uciekający czynnik przez zaworki pod maską
Witam. Ostatnio zmagam się z nieszczelnością klimatyzacji. Nabiłem klime jezdzilem ok. 2 tyg i ulotnilo się. Po zgaszeniu silnika, wtedy kiedy chodziła klima słychać było cos takiego jak by schodziło cisnienie z układu. Przeglądając układ prawdopodobnie namierzyłem miejsce którędy mi ucieka. Przepuszczają mi te 2 zaworki ktore są pod plastikowymi kapturkami na rurkach pod maską ( nie wiem jak sie fachowo nazywają). Czy można wymienić te zaworki jakoś, albo jakoś usunąc te usterke, czy trzeba kupic całe rurki?- Płyn do spryskiwaczy zamiast na tylną szybę to pod tapicerkę
Częsta awaria. Mi się przez to spalił silniczek, później próbowałem kilka sztuk ze szrotu i w każdym to samo było. Najprawdopodobniej albo rurka biegnąca przez silniczek się zatkała albo przerwała. Na króćcu są takie dziurki po to żeby silniczka od razu nie zalało i nie spaliło.- Przyciemnianie szyb w Rzeszowie
Witam. Chciałbym przyciemnic szyby w mojej audiczce. Ma ktos namiary na jakis zakład, który by to zrobił w rozsądnej cenie i dobrze?- Ubywający płyn chłodniczy, brak wycieków, brak spalin w zbiorniczku
u mnie na szczescie obylo sie na wymianie termostatu. Narazie nie wywala mi plynu wiec wyglada jna to ze to bylo to co go bolalo- Ubywający płyn chłodniczy, brak wycieków, brak spalin w zbiorniczku
wczoraj zrobilem z 15 km po wymianie dosyc ostro jezdzac zeby sprawdzic uklad chlodzenia i narazie wszystko ok.- Dymi na biało przy wyprzedzaniu czy to normalne?!
- Temp płynu spada podczas jazdy
nie wiem gdzie w Twoim silniku dokladnie bedzie . Ja bym go zaczal szukac tam gdzie pisalem. Napewno nie bedzie jakos schowany. Bez sciagania zdezaka sie obejdzie, co najwyzej kanal Ci bedzie potrzebny, i przygotuj wiaderko na plyn nie musisz spuszczac z calego ukladu tylko z tego weza co odkrecic- Dymi na biało przy wyprzedzaniu czy to normalne?!
cisnienie schodzi przy przekreceniu korka o pol obrotu, potem juz nie ma cisnienia- Dymi na biało przy wyprzedzaniu czy to normalne?!
rozgrzej silnik podczas jazdy. Na postoju odkrec zbiornik, przy uruchomionym silniku i obserwuj. mozesz mu przygazowac i obserwowac. Nie powinno Cie ochlapac jak ostroznie to zrobisz- Temp płynu spada podczas jazdy
termostat bedzie na 2 srubkach zaraz nawierzchu tam gdzies przy dolnym wezu prawdopodobnie- Temp płynu spada podczas jazdy
termostat sie nie zamyka, podczas spokojniejszej jazdy woda nie krazy tak odbierajac cieplo z silnika stad rosnie temperatura. Sprawdz termostat wrzuc go do wrzatku zaraz potem do zimnej wody - powinien sie zamykac i otwierac - Przeciekający silniczek tylnej wycieraczki.