Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
Teksty Orłowskiego to lubię tak jak tego palanta Grzywacza z Eleven
-
Piłka nożna
Przełączam
-
Piłka nożna
Ehm Dzisiaj Juve?
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Mistrz Anglii i mistrz Hiszpanii odpadają?- Piłka nożna
Przełączamy- Piłka nożna
No cóż Maybe next year...- Piłka nożna
Po city Koniec Duże oczy i zdziwienie Odpadli. Po prostu- Piłka nożna
W przerwie wyslal sędziemu laurkę- Piłka nożna
Jeszcze ten fiut sie śmieje....- Piłka nożna
Ależ cisną- Piłka nożna
Pisalem wczoraj do Ciebie gamońó jeden....- Piłka nożna
Fernandinho i pass nr 1- Piłka nożna
Ja prdl co za klimat......- Piłka nożna
Jak tak w studiu podkręcają atmosferę to mam takie ciary jak x lat temu gdy LM ruszała- YouTube - filmy warte obejrzenia
fajny film o Warszawie oczami innych- Piłka nożna
felieton rudiego https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/premier-league/przemyslaw-rudzki-o-rywalizacji-liverpoolu-z-manchesterem-city-i-premier-league/q1950cj Stachu, fajne porównanie punktowe- Piłka nożna
Derby Madrytu były chyba jeszcze gorsze niz Liverpoolu I przestaję sie dziwić czemu Conte wywalił Diego Costę- Piłka nożna
obejrzałem MoTD, poczytałem komentarze, kilka tweetów i mam taką oto garść poderbowych refleksji (zbędnych rzecz jasna) : - uważam że rewanżowy mecz za 3 dni w LM spowodował złe zestawienie składu City - pomimo tego co napisałem wyżej, do przerwy powinno być 5-0 i mecz powinien się zakończyć blamażem Utd - Fernandinho jest po prostu doskonałym pomocnikiem - wejście Younga w Aguero to był kryminał i powinien być i karny dla City i czerwona dla obrońcy - fryzura Pogby to też jakiś kryminał i nie sposób go zrozumieć - Liverpool gra o wiele ciekawszą i kombinacyjną piłkę od Utd (w co sam nie wierzę, ale taka jest prawda). A poza tym to cieszę się że Mou i Pep podali sobie ręce i przed i po, a do tego nawet się uściskali a z tego co czytałem w BBC Sport, to Mou pogratulował mu jednocześnie zdobytego tytułu mistrza Anglii. Miły gest A poza tym to Pep to jest dżentelmen jakich mało - uwielbiam go słuchać.- Piłka nożna
Bo mecz byl średni 1. połowa dla MU dramatyczna Tyle że wynik końcowy - doskonały....- Piłka nożna
Sezonowiec- Piłka nożna
Weź chłopie...- Piłka nożna
Fascynująca wypowiedź....- Piłka nożna
Hmmmm No cóż Aż nie wiem co powiedzieć.... na serio- Piłka nożna
Lindelof O rany boskie - Piłka nożna