Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. Rozumiem Dlatego się w ogóle nie wypowiadam nt. Spider Bat Marvellów itp filmów bajkowych Nie mój klimat Resztę biorę na warsztat
  2. Pany Fejsa nie mam, tak samo snapa, twittera czy peryskopa Ale zacząłem sie bawić w instagrama Ma ktoś?
  3. Zwróć uwagę że wątek sie nazywa ciekawe filmy WARTE obejrzenia I tym się kieruję :-)
  4. Czuwam byście na byle g czasu nie tracili Zadanie wymagające zaufania społecznego ;-)
  5. Gdyby nie ten młody personel medyczny to bym się zgodził
  6. To dlatego że najstarszy jestem
  7. Widziałem z miesiąc temu
  8. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie oglądam, ale liczę na to że Wigan wygra i przejdzie dalej a potem trafi na MU i też wygra i będzie mieć obydwa menczestery ustrzelone w sezonie
  9. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wrócę do domu to za tą wypowiedź dam Ci plusik
  10. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby nie Romero to skład na Seville Się obudził gamoń
  11. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie do zatrzymania.... imponujące
  12. wytrzymałem 40 minut film klasy C zabrakło tylko Seagala odradzam, porażka
  13. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie wiem ktos z Hiszpanii chyba Luis Enrique? albo ta czarna morda z Atletico?
  14. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wywalili go ?
  15. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Janusze
  16. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a już liczyłem że Juve zagra przeciwko City ech, no i znowu nic a tu ciekawa uwaga https://twitter.com/DominikMucha/status/974606042943361024
  17. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    FC Barcelona - AS Roma Sevilla FC - Bayern Monachium Juventus Turyn - Real Madryt Liverpool FC - Manchester City
  18. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No to byle jutro nie trafić Atletico
  19. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak na razie świetny start
  20. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Take it easy :-)
  21. dobry film taki tylko dla facetów - męska rzecz
  22. heja witamy
  23. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie do końca pamiętam, czy to powiedział Lineker u siebie w programie czy ktoś inny, ale to śmiało i bez żadnych zahamowań głośno powtórzę takich dwóch killerów w postaci CR7 i Messiego długo na planecie Ziemia nie będzie w konsekwencji cieszmy się, że możemy oglądać ich, ich rywalizację i popisy tychże bo takie zjawiska zdarzają się raz na dziesiątki lat
  24. Kamyk odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Stachu uwielbiam się z Tobą nie zgadzać Ja twierdzę że jest powód by właśnie robić dramat, bo właśnie dramat się stał. Rozumiem odpaść w wielkim stylu z wielką drużyną, ale w dwumeczu MU nie pokazało nic godnego zapamiętania. Podkreślam słowo nic, bo tak po prostu było. Oddali żenującą ilość strzałów na bramkę, mieli fatalny występ w meczu nr 1, wychodzili z uprzywilejowanej pozycji grając potem u siebie, a oddali piłkę i jej posiadanie jakby grali z kimś od siebie w Europie lepszym. Bo wiem doskonale, że w Europie są na dziś zespoły o wiele lepsze od MU i gdyby przegrali z jednym z nich, to by się pewnie nic nie stało. Niemniej jednak zawalili całkowicie sezon, próbując aktualnie zasłonić się jakimś krajowym pucharem w ostatnich rozgrywkach (ciągle jest tam 8 drużyn z czego 6 z PL), który potencjalnie mogą zdobyć. Obiektywnie nie twierdzę, że LM była do wygrania przez MU w tym roku, bo byłoby to po prostu naiwne , lecz Żoze mówiąc że nie ma dramatu i że MU już przegrywał nie raz i to z nim na ławce trenerskiej po przeciwnej stronie, gość po prostu nie ma za grosz wyczucia chwili i dobrego smaku. Nie potrafi się obronić z taktyki, składu i wstawienia defensywnych pomocników zamiast kreatywnych, nietrafionych zmian więc oskarża i rzuca inwektywami na prawo i lewo Idiota Takie jest moje zdanie, również na chłodno, po przejrzeniu stosu materiałów i opinii z Anglii zamieszczonych na YT. Rio, Scholes, Souness, Gerrard i Wright zadali dziesiątki pytań które można streścić krótkim - co to q..a miało być ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.