Treść opublikowana przez Kamyk
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Rozumiem Dlatego się w ogóle nie wypowiadam nt. Spider Bat Marvellów itp filmów bajkowych Nie mój klimat Resztę biorę na warsztat
-
Instagram - ktoś coś?
Pany Fejsa nie mam, tak samo snapa, twittera czy peryskopa Ale zacząłem sie bawić w instagrama Ma ktoś?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zwróć uwagę że wątek sie nazywa ciekawe filmy WARTE obejrzenia I tym się kieruję :-)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czuwam byście na byle g czasu nie tracili Zadanie wymagające zaufania społecznego ;-)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gdyby nie ten młody personel medyczny to bym się zgodził
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
To dlatego że najstarszy jestem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Widziałem z miesiąc temu
-
Piłka nożna
nie oglądam, ale liczę na to że Wigan wygra i przejdzie dalej a potem trafi na MU i też wygra i będzie mieć obydwa menczestery ustrzelone w sezonie
-
Piłka nożna
Wrócę do domu to za tą wypowiedź dam Ci plusik
-
Piłka nożna
Gdyby nie Romero to skład na Seville Się obudził gamoń
-
Piłka nożna
Nie do zatrzymania.... imponujące
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wytrzymałem 40 minut film klasy C zabrakło tylko Seagala odradzam, porażka
-
Piłka nożna
nie wiem ktos z Hiszpanii chyba Luis Enrique? albo ta czarna morda z Atletico?
-
Piłka nożna
wywalili go ?
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
a już liczyłem że Juve zagra przeciwko City ech, no i znowu nic a tu ciekawa uwaga https://twitter.com/DominikMucha/status/974606042943361024
-
Piłka nożna
FC Barcelona - AS Roma Sevilla FC - Bayern Monachium Juventus Turyn - Real Madryt Liverpool FC - Manchester City
-
Piłka nożna
No to byle jutro nie trafić Atletico
-
Piłka nożna
Jak na razie świetny start
-
Piłka nożna
Take it easy :-)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
dobry film taki tylko dla facetów - męska rzecz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
heja witamy
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Piłka nożna
nie do końca pamiętam, czy to powiedział Lineker u siebie w programie czy ktoś inny, ale to śmiało i bez żadnych zahamowań głośno powtórzę takich dwóch killerów w postaci CR7 i Messiego długo na planecie Ziemia nie będzie w konsekwencji cieszmy się, że możemy oglądać ich, ich rywalizację i popisy tychże bo takie zjawiska zdarzają się raz na dziesiątki lat- Piłka nożna
Stachu uwielbiam się z Tobą nie zgadzać Ja twierdzę że jest powód by właśnie robić dramat, bo właśnie dramat się stał. Rozumiem odpaść w wielkim stylu z wielką drużyną, ale w dwumeczu MU nie pokazało nic godnego zapamiętania. Podkreślam słowo nic, bo tak po prostu było. Oddali żenującą ilość strzałów na bramkę, mieli fatalny występ w meczu nr 1, wychodzili z uprzywilejowanej pozycji grając potem u siebie, a oddali piłkę i jej posiadanie jakby grali z kimś od siebie w Europie lepszym. Bo wiem doskonale, że w Europie są na dziś zespoły o wiele lepsze od MU i gdyby przegrali z jednym z nich, to by się pewnie nic nie stało. Niemniej jednak zawalili całkowicie sezon, próbując aktualnie zasłonić się jakimś krajowym pucharem w ostatnich rozgrywkach (ciągle jest tam 8 drużyn z czego 6 z PL), który potencjalnie mogą zdobyć. Obiektywnie nie twierdzę, że LM była do wygrania przez MU w tym roku, bo byłoby to po prostu naiwne , lecz Żoze mówiąc że nie ma dramatu i że MU już przegrywał nie raz i to z nim na ławce trenerskiej po przeciwnej stronie, gość po prostu nie ma za grosz wyczucia chwili i dobrego smaku. Nie potrafi się obronić z taktyki, składu i wstawienia defensywnych pomocników zamiast kreatywnych, nietrafionych zmian więc oskarża i rzuca inwektywami na prawo i lewo Idiota Takie jest moje zdanie, również na chłodno, po przejrzeniu stosu materiałów i opinii z Anglii zamieszczonych na YT. Rio, Scholes, Souness, Gerrard i Wright zadali dziesiątki pytań które można streścić krótkim - co to q..a miało być ??? - Piłka nożna