Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
oczywiście że pamiętam tyle że kiedy to było, daleko pojechałeś już nawet Rio czy Vidic , też potrafili a to przecież nie było dzieścia lat temu, a ile - 5, może 6? szkoda tych czasów, ech szkoda inaczej to za Alexa chodziło, inaczej zjadłby ich za taką grę, po prostu na treningach by ich zajeździł aż osiągną formę fizyczną
-
Piłka nożna
nigdy go nie zapomnę śmiali sie z niego, że nawet się urodził na linii spalonego prze uj był facet, absolutny maestro typowo włoskiej ściemy a co do MU to niestety - nie ma takiego nazwiska gromada sowicie opłacanych najemników bez wiary serca i zacięcia jak przecież wiesz, nie rzucam słów na wiatr - trochę im już kibicuję i pamiętam inne czasy
-
Piłka nożna
żebyś nie miał żadnych wątpliwości - nie przestanę !!! dopóki nie zaczną jeździć na doopach, nie przestanę
-
Piłka nożna
7 miejsce w lidze 25 pkt straty do lidera mogą być nawet na dwupierdzianie grochu IMHO tyle z tego gazu wychodzi
-
Piłka nożna
a co to zmieni zresztą, co to jest Milan? jedno warte drugiego - looknij w tabelę, historia na bok
-
Piłka nożna
ale ciągle czuję do nich tą sympatię sezon invincibles był niesamowity i się nie zdarzy już pewnie nigdy no ale cóż, ile można żyć wspomnieniami .... time to move on
-
Piłka nożna
ja to już czekam na jego dymisję.....
-
Piłka nożna
Racja Można by wręcz powiedzieć że nie ma kim grać - tylko że to niedorzecznie brzmi Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
wqrwiał Pedro ma fatalny zjazd formy De Bruyne też se chodził z kąta w kąt wiedzieli że wygrają i wygrali i do pubu na browar takie tam, słabe widowisko
-
Piłka nożna
tak jakoś nie wiem mecz bez historii zagrali i wygrali jakieś spostrzeżenia ?
-
Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
H9 4 K z wifi Polecam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Arsene, rany bossssskie .......
-
Piłka nożna
W 15 meczach statystyka 1-5-9 To chyba już spakowany? A tak BTW to wczoraj przy golu Deeneya Krycha się nieźle pokozoł
-
Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
Eken się spisał Pod wodą i nad Co za jakość obrazu, szok Temat zamknięty
-
Mundial, Rosja 2018 Mistrzostwa świata w piłce nożnej.
Mają ludzie szczęście..... Czy to prawda że bilety pieruńsko drogie? Pamiętam że do Gelsenkirchen w 2006 płaciłem 35 euro na łuk A jak Ty i gdzie ?
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Pach.......- Piłka nożna
Ło rany rzeczywiście, ale dziury- Mieszkanie
10 lat????? Bezsens Spróbuj to wywalić Zapis nie ma żadnej wartości- Czy mamy na forum stolarza/firmę zajmującą się realizacją mebli na wymiar?
Endrju jakiś namiar, bo co chwila coś innego wywala ta z Komornik koło Poznania ?- Piłka nożna
dzień dobry wieczór w kraju raju który to zarządził taką temperaturę, przyznać się ale to już- Piłka nożna
A nie chciało mi się parawanów oglądać to zmieniłem kierunek ;-)- Piłka nożna
A proszzzzzzzz......- Piłka nożna
Jakiś taki lekko podobny siedzi przy stoliku obok- Piłka nożna
Każdy ogląda gdzie może ;-) - Piłka nożna