Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
https://twitter.com/FootbalIStuff/status/958443609543663618- A7 by 7ups
- Piłka nożna
11-20 miejsce to 6 punktów różnicy Jaja 2 wygrane mecze i lecisz jak rakieta do pierwszej dziesiątki- Ciekawe filmy warte obejrzenia
obejrzałem już Czas mroku Gary Oldman wspiął się na takie szczyty aktorstwa, że kapcie spadają do tego charakteryzator tak dobrze odwalił robotę, że przy sposobie mowy a'la Churchill nie sposób go poznać film nie jest wojenny, czy coś w tym stylu, ale fajnie opowiada historię dojścia do władzy po tej c*pie Chamberlainie polecam- Piłka nożna
Stachu you made my day- Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
i akurat nie będzie mnie przez ten tydzień w PL ...... http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1553023&includeOnlybookable=true&xtmc=dire_straits&xtnp=1&xtcr=1 uj by to szczelił- Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
no tak właśnie patrzę i kombinuję ..... https://www.olx.pl/oferta/kamera-sportowa-hd-1080-lcd-jak-go-pro-narty-wodoszczelna-uchwyty-CID99-IDqUqWH.html https://www.olx.pl/oferta/kamera-sportowa-opticam-wdv5000-go-pro-CID99-IDqiDS7.html https://www.olx.pl/oferta/qumox-sj4000-action-sport-camera-waterproof-full-hd-CID99-IDrchk5.html 3 poziomy cenowe, wszystko niby to samo co byście wybrali ?- Piłka nożna
Jak mógł tego nie uznać to nie mam pojęcia- Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
No 8 stówek to nie bardzo On chce do basenu z nią wskoczyć, coś pod wodą w Grecji nagrać, takie tam głupoty Się naoglądał w YT tych wakacyjnych numerów i mi tu lata z kompem co chwila 30 fps, to mało czy standard? Wifi potrzebne?- Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
Pany młody suszy mi głowę o kupno kamerki do nagrywania różnych głupot przeglądam i jakiś tam sens jest, ale co kupić i w którą stronę z tym iść ? Go Pro odpada, bo to jakieś chore pieniądze, a jak znam życie to dzieciak się znudzi za 3 miesiące co kupić, na co zwrócić uwagę, jakie parametry? ktoś coś wie, jakieś podpowiedzi? pozdrawiając- Strefa Śmiechu
Może i było ....- Piłka nożna
Cudowni są :-)- Piłka nożna
W necie jest :-)- Piłka nożna
- Piłka nożna
- Piłka nożna
Ogląda ktoś?- Piłka nożna
No Krycha, 3maj się dzisiaj- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Spójrz we wloszczyzne Dobrze się kłamie Petarda- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Słusznie, dobre jest Cofnij się trochę, znajdziesz inne tytułu stamtąd :-)- Ciekawe filmy warte obejrzenia
5 nominacji, grzecznie pytam, za co i po co ... nie mam pojęcia, nie polecam- Piłka nożna
- Piłka nożna
Uwielbiam tweety tego gościa :)- Piłka nożna
Patrząc na ciuchy Ospiny jestem ciekaw czy Szczęsny tęskni za tym yeb różem...- Piłka nożna
Ja to wiem tylko żebyś motoru w ramach tej rozgrzewki nie przegrzał ;-) - Piłka nożna