Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
Jak Roma pokonała Barcelonę???? Jedyne pytanie po I poł.
- Piłka nożna
-
Strefa Śmiechu
Remi Gaillard, pomysły tego gościa nie przestają mnie bawić do łez
-
Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
Okazało się prorocze- Piłka nożna
I trochę znowu niesmak- Piłka nożna
Man of the match wg mnie to Navas Lewy, jakieś pozytywy?- Piłka nożna
Modric w defensywie jest dziś półtora gościa- Piłka nożna
- Piłka nożna
Sędziowie zabramkowi to jakaś odrębna ekipa niedowidzących- Piłka nożna
Good point !- Piłka nożna
Real gra bardzo niefrasobliwie w obronie- Piłka nożna
- Piłka nożna
Jest ciekawie- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tvn7 teraz Russell Crowe w niezłej formie "Dla niej wszystko"- Piłka nożna
- Piłka nożna
Dev dorabiasz czy jak....- Piłka nożna
- Piłka nożna
To sie nazywa miłość.... Miki no co Ty- Piłka nożna
Ładnie gra dzisiaj City. Fajnie sie na to patrzy- Seriale
wszystkie znane mi serwisy poblokowali nie wiem gdzie wy to oglądacie- Piłka nożna
zasłużone pokłony dla Iniesty https://www.przegladsportowy.pl/felietony/krzysztof-stanowski/krzysztof-stanowski-o-odejsciu-andresa-iniesty-z-barcelony-felieton/11cpsne- Piłka nożna
O qtfa..... coś jest jednak na rzeczy....- Piłka nożna
Dla nich to kolejny dzień w biurze......- Piłka nożna
Dobre to..... - Piłka nożna