Treść opublikowana przez Kamyk
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Dziękuję Koledze za opinię. Życzenia - nie ma problemu, tyle że zdjęcia to już jutro. Natomiast wyposażenie jest następujące: PRCode: 0G1 = gearshift lever PRCode: 0JG = weight category front axle weight range 7 PRCode: 0YF = weight category rear axle weight range 6 PRCode: 1AS = electronic stabilization program (ESP) PRCode: 1BA = standard suspension/shock absorption PRCode: 1KW = disc brakes, rear PRCode: 1LT = disc brakes, front PRCode: 1N1 = power steering PRCode: 2K1 = reinforced bumpers PRCode: 2ZQ = leather trimmed multi-function steering wheel for airbag system PRCode: 3FA = standard roof PRCode: 3L3 = manual height adjustment for front seats PRCode: 3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding PRCode: 4GF = windshield, tinted PRCode: 4K4 = radio remote controlled central locking operated from inside and separate trunk release PRCode: 4KC = side and rear windows tinted PRCode: 4UE = airbag f. driver and front seat passenger PRCode: 4X3 = side airbag front with curtain airbag PRCode: 5D7 = carrier frequency 868 MHz PRCode: 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) PRCode: 5SL = outer left rear view mirror PRCode: 5TE = decorative aluminum inserts PRCode: 6XD = outer rear view mirrors: powered, heated PRCode: 7X1 = ultrasonic park distance control PRCode: 8BP = halogen headlight, left-hand drive with clear lens PRCode: 8GU = alternator 140A PRCode: 8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving) PRCode: 8Z5 = engine cooling system, type 1 PRCode: 9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control PRCode: CD6 = alloy wheels 7 1/2J x 16 offset 40 (3D0 601 025) PRCode: SA9 = inventory control model 4 PRCode: U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer I stała się jasność, mam nadzieję Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
co innego siedziec, co innego sobie jezdzic swoim. Musashi, ale wiesz , w ten sposób rodzą się plany na przyszłość Czego wszystkim szczerze życzę Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Coś w tym jest - już rozpocząłem negocjację z obywatelką małżonką w sprawie przesunięcia obecnie zainstalowanego aluska na czas zimowy, a wrzucenia czegoś większego (może jakaś 17tka by lepiej wyglądała) na ten cieplejszy zbliżający się okres. Negocjacje w toku [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 17:30 _________________________________________________ Kwestia gustu - ja sprzedawcę prawie zamordowałem jak mi to zaproponował Jak to jest po rosyjsku - de gustibus non discutanto , albo jakoś tak Zdrowaś K
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Odpowiem Ci, że postawiłeś przede mną bardzo trudne zadanie. No bo jak mam opisać jak się jeździ ??? Nie mam pojęcia. Powiem szczerze, że jestem zaskoczony kilkoma rzeczami: 1. niesamowita skrzynia, baaaardzo elastyczna 2. motor - dynamiczny i wręcz zachęcający do wciskania w podłogę (ostro walczę z pokusą i na razie wygrywam) 3. tłumienie drgań jest rewelacyjne, mam wrażenie, że ostro się bawili nad poprawieniem tego elementu i wyszło im naprawdę dobrze 4. fantastyczna prezentacja wyświetlaczy, nie mam słów żeby przekazać jak to się komponuje i między sobą współgra, szczególnie w kontekście innych marek (długo szukałem auta i próbowałem różne osobówki) 5. mam skrzywienie na punkcie muzyki - dałem sobie spokój z systemem B-O, ale wziąłem Audi Sound System z kilkoma głośnikami więcej no i equalizerem. Zapraszam do środka na Pink Floyd - kapcie spadają przy Division Bell 6. LED - wiedziałem że to będzie mocny punkt, ale że się zakocham po paru godzinach, tego to nie przewidziałem Poza tym - jak zobaczysz na fotkach - jeździ mi się dość trudno ze względu na sporą ilość opcji, które dorzuciłem. Wszystko to powoduje, że się czuję jak w F-16 no i mam ochotę się tym pobawić, a tak nie za bardzo można, bo jednak w czasie jazdy to nie jest chyba najlepszy pomysł, co nie ??? Co miłe - kilka osób zatrzymało się na przejściu dla pieszych No ja nie wiem - ALE O SO CHOZI ??? Chyba musi całkiem wyglądać .... Hehehe K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Kolego Sympatyczny, to ja proszę o małe piwko dla Kolegi na schłodzenie emocji Hehehe K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Uprzejmie wszystkich informuję, że już wróciłem z pleneru Fotki są obrabiane, i zostaną wstawione ...... Hm, zastanowię sie kiedy Hehehe K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Szanowni Klubowicze ! Jak widzę będę tutaj jako pierwszy, który umieści zdjęcia Audi A4 B8 więc pozwólcie proszę ... Może zacznę tą historię od tego: ... to było wczoraj wczesne popołudnie ... napięcie rosło z każdym momentem, a dlaczego to się na pewno domyślacie sami. Jakby nie było to nie TV, rower czy inna rzecz, którą często kupujemy ... A tak to wyglądało ... to była ta wiekopomna chwila przed odbiorem auta, którą zapamiętam na długo - wszedłem do salonu Audi i mym oczom ukazał się ... :drool: Nie mogłem doczekać się rozpakowania auta i w końcu stało się ... c.d.n. może jeszcze dzisiaj ... ... może dzisiaj, a może nie ... ale jednak dzisiaj . Sobota, godzina 15:00, piękny słoneczny dzień ... pierwszy po zakupie ... zgodnie z obietnicą oraz tym, że nie mogłem się powstrzymać żeby nie wykorzystać pięknego słoneczka do tego aby sfotografować i pokazać Wam to, co od kilku dni sprawia, że mam podwyższony puls oraz wolałbym z niego w ogóle nie wysiadać ... Tak jak obiecałem ... po zdjęciu białej peleryny moim oczom ukazał się las ... ale nie las krzyży, tylko las rąk chętnych do przejażdżki tym oto cudeńkiem ...
-
[B5 AFN] Jak stracic kasę nerwy czas nie ze swojej winy.
Nie zazdroszczę. fatalna sytuacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uważam ze Prosze czy możecie a nie MUSICIE łukasz chyba nic nie musi jak chce to zorbi jak nie to nie po drugie jak przyjerzdzacie na spot i widzicie kogos to wypada sie przywitać a nie jak wy ostatnio wyszliscie i ani czesc ani spierrr poczułem sie jak powietrze a moze poporstu byłem niewidoczny wasze zachowanie nie tylko mnie poraziło pozdrawiam czlowieku, przyjezdzam na zaproszenie Lukasa z ojcem, jego nie bylo, nikogo nie znalem i to ja mam latac sie witac. chyba cos ci sie pomylilo. po drugie jak sie cos spierniczy, to sie to potem naprawia, a jak sie czegos nie umie robic to sie do tego nie zabiera. naturalna kolej rzeczy. przed wizyta wszystko to co wymienilem, dzialalo. wiec ja rowniez czuje sie porazony. w klubie seata w ktorym jestem od lat to wiara wita nowego anie stoi, pali fajki i czeka az sie do nich podejdzie pozdro W dyskusji pomiędzy Infrą a Boberkiem zdecydowanie przychylam się do wersji tego pierwszego. Biorąc pod uwagę, że przyjeżdża nowy człowiek na spot, to chyba w dobrym tonie jest mu przybić piątkę i powitać w gronie. Tym bardziej, że skoro stali bywalcy znają się jak łyse konie, to nowy koleś ma prawo czuć się lekko nieswojo i być co bądź poddenerwowany nową sytuacją, reakcją towarzystwa itd. Dlatego wspólne dodanie otuchy i szczere przybicie płetwy na pewno by nie zaszkodziło ze strony szacownej braci. Skoro tak jest w klubie Seata - tym bardziej potwierdza to moje słowa.
-
Strefa Śmiechu
Nie no sorry, jak na moje to po prostu porażka Nie wiem jak się tym można zachwycać ...[br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 13:39 _________________________________________________ No sorry - rozpłakałem się ze śmiechu .....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry od Nowicjusza. Podpisałem umowę na kupno auta no i stwierdziłem, że koniecznie muszę się zapisać do klubu miłośników. Więc jestem. Witam wszystkich bardzo bardzo serdecznie T. - raczej Warszawa, czasami inne miasta