Treść opublikowana przez piters33
-
[B5 ANA] Podświetlenie bagażnika.
a można??, pompka działa ok
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
co do ratowania przepływki to tak czyściłem ją bezdotykowo kontaktem, bez rezultatu. co do różnic w mocy, może lepiej jedzie, nie zdążyłem wiele pojeździć żeby ostatecznie stwierdzić. dzięki za przepływkę. pozdro.
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
kwota??[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________witam. przepływka doszła, podmieniłem i wygląda że jest ok brak błędu, robiłem logi 002, ale nie widzę jakie parametry są zadane żeby porównać do rzeczywistego pomiaru. dawniej bawiłem się w tdi i tam z logami było troszkę inaczej.
-
[B5 ANA] Przeciek wody w bagażniku
tylna półka wygląda na suchą. bagażnik jest mokry od strony zderzaka na środku tylnej części, podbitka klapy jest sucha.
-
[B5 ANA] Podświetlenie bagażnika.
no w tym problem że ładnie wszystko tam wygląda, nie widzę żeby coś z wtyczkami czy kablami było.
-
[B5 ANA] Podświetlenie bagażnika.
nie działało mi podświetlanie bagażnika, okazało się że jest wypięta wtyczka z zamka klapy, okazało się że ktoś celowo to zrobił. po wpięciu wtyczki oświetlenie działa i gaśnie po zamknięciu, ale ciągle świeci na liczniku że jest otwarty bagażnik. pozdro.
-
[B5 ANA] Przeciek wody w bagażniku
witam. panowie problem w przeciekaniu wody do bagażnika, ciągle jest mokra wykładzinka w tylnej części. poszycie klapy jest suche i nie mam pojęcia którędy cieknie.
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
hitahi 06A906461B
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
co do nr muszę sprawdzić, wiem że hitahi
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
tak o tą pompę mi chodziło, nigdy jej nie słychać. co do przepływki po podmiance po skasowaniu błędu przejechałem ok 1km i nie ma go. po wpięciu mojej od razu wyskakuje błąd, kasowanie i znowu jest i tak wkółko, myślę że jak by była nieszczelność to i na tej podmienionej by błąd wyskakiwał. dobra teraz kwestia nowej, ori napewno nie kupię bo pare stówek kosztuje. używka 200pln krzyczą a nie wiadomo jak długo wytrzyma. dobra podróbka MG 250zł co wybrać??
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
co do elektrycznej turbiny, może żle nazwałem, ale jest nawiew z elektrycznego silnika zamocowanego pod podłużnicą. dzisiaj czyściłem przepływkę bezdotykowo środkiem kontakt u, ale dalej to samo. pomierzyłem napięcia na wtyczce i na pierwszym pinie jest 5V, na kolejnych trzech nie ma napięć. przepływka hitahi. przez chwile po skasowaniu kilkakrotnym błędu nie było, ale zaraz się pojawił. robiłem też próbę jazdy bez przepływki i w zasadzie nie widzę jakiejś różnicy. zastanawia mnie czy przepływka do wymiany czy gdzieś nie ma styku na przewodach. logi jak będę miał czas to zrobię. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:59_________________________________________________dzisiaj podmieniłem od kumpla taką samą przepływkę, zero błędów. więc wiadomo że przepływka siedzi, powiedzcie mi czy uwalona ma duży wpływ na spalanie??, obecnie taki cykl jazdy mieszany to ok 9.5l/100km, delikatna jazda. myślałem że w 8l się zmieszczę, to wtedy bym nie gazował auta.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
a co polecacie do takiego silniczka, tak żeby dobrze jechało i cicho pracowało?
-
[B5 ANA] Proszę o analizę logów - błąd 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70)
witam. odkopuję temat, mam ten sam błąd. logów nie robiłem, z kodu błędu wynika że jest słaby przepływ mas powietrza, filtr nowy układ dolotowy drożny. więc przepływka uwalona czy tylko zabrudzona?. dla ciekawości powiem że nigdy nie słyszałem żeby chodził dodatkowy nawiew z tej elektrycznej turbinki wspomagającej. pozdro. [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:23_________________________________________________i nikt nie wie o co lata w temacie?
-
Polecane instalacje LPG/CNG
witam. a4, silnik 1,6 ana. jaką instalację proponujecie do do tego silnika, wiadomo że do mocnych nie należy, więc coś co go nie osłabi. znalazłem taki zestaw: http://allegro.pl/ac-stag-4-eco-plus-alaska-136km-valtek-sekwencja-i1987703077.html proszę o opinie i rady. pozdro.
-
[B5 ANA] Podgrzewacze spryskiwaczy
no właśnie ktoś dał 10A ale dlaczego topiło podgrzewacz, drugi już też było czuć spalenizną. ciekawe czy są dostępne w takiej samej obudowie bez podgrzewacza?
-
[B5 ANA] Podgrzewacze spryskiwaczy
witam. dzisiaj o mało nie zapaliło mi się auto, jadąc pojawił się dym w środku, po wyłączeniu zapłonu stało. poddenerwowany szukałem usterki, kilkanaście sekund po ponownym zapaleniu auta zaczęło się kopcić z jednego z podgrzewacza spryskiwaczy, odpiąłem wtyczkę i po temacie. pytanie dlaczego, domyślam się że zaczeły działać bo było na minusie. czy prąd do nich płynie non stop czy impulsowo??. chyba założę zwykłe spryskiwacze jak są dostępne???. proszę o porady. pozdro.
-
jakie radio do a4/b5
no sprzęt co oferujecie na pewno dobry , myślałem na takim, też powinien ładnie pasować:http://allegro.pl/kenwood-kdc-4051ur-cd-mp3-czytnik-microsd-krakow-i1982159322.html
-
jakie radio do a4/b5
mowa o concert I ??, to właściwie mam can??, na zegarach jest elektroniczny zegarek, wyświetlacz na środku, ale tylko test na nim bez kompa.
-
jakie radio do a4/b5
witam. zakupiłem a4/b5/2000 rok po lifcie, podświetlanie licznika na biało. w aucie nie ma radia i nie mam pojęcia jakie powinno być, mowa o oryginalnych, czy kaseciak czy już na cd będzie pasował, czy chorus czy concert ??. proszę o pomoc jakie mogę zamontować. z innej beczki jak nie oryginalne to jakie pasuje z podświetlaniem czerwonym, mowa o innych markach które nie są montowane fabrycznie. dzięki i pozdro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem Piotrek z okolic Krosna od wczoraj posiadam a4/b5/2000r