Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. tak jak wrc napisał do sensora deszczu/światła jest oddzielna wtyka, zasilanie plus sygnał 3 piny jak masz modelowo 2010 to wystarczy podłączyć lustro fotochrom pod tą wtykę, którą masz (bez przeróbek) i będzie już działać
  2. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wojtek daj mi wiecej info na PW
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam wzmaka od C7 i jest oddzielna regulacja do basu i suba
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, ledy w nogach i pod siedzeniami zapalały się i gasiły razem ze światłem podsufitki, brak sterowania na MMI. Po zmianie modułu w zeszłym roku wystarczyło podpiąć dwa kabelki do nowego MCE i przekodować.
  5. M - nie podejdzie
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sobie przypominam to QQ1 nie chodzi na M Połączylem kabelek z lampki podsufitki pod oświetlenie przestrzeni nóg, a resztę pod lampkę zapalniczki. Pózniej zamieniłem na D i okablowanie do MCE - było juz ok.
  7. Masz problem z czujnikiem położenia sprzęgła, okablowanie lub sam czujnik
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kalibrowalo sie sterownik drzw przez przytrzymanie jego w pozycjach maksymalnych po około 10 sekund... Jak dobrze pamietam
  9. Bit 4 to opcja gdy masz dodatkowe światła dzienne...
  10. Wydaje mi sie że wymienia sie obie części w całości...
  11. To jak cofałeś? Przy wylaczonym silniku?
  12. Masz tu po angielsku - problem z podlaczeniem, zasilaniem bezpiecznikiem lub samymi modułami: No signal / no communication ↔ (No Signal / No Communication) Possible symptoms: Lane Change Assist does not work Possible causes: Fuse (s) are poorly connected or defective Wiring and / or connections faulty (J769) faulty Possible solutions: Check / replace fuse (s) remove the fuse (s) out make the ends of the fuse (s) clean (very light sanding with fine sandpaper, then very little contact spray on it) fuse (s) by measuring with a multimeter (the fuse (s) sometimes looks fine, but looks can be deceiving) fuse (s) restore / replace Check / repair wiring and connections Check (measuring blocks) / replace (J769)
  13. Może w module parkowania masz dźwięk wyłączony, sprawdź przez VCDS...
  14. Jak MCE Ci podejdzie to ochrona nie interesuje Cię wcale
  15. Ostatnia literka po numerze w module...
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy okazji można założyć podświetlenie do schowków i kubków
  17. Melon a jaki masz moduł komfortu ?
  18. A co Ci fis wyświetla tj jaki rodzaj auta przy otwartych przednich drzwiach?
  19. W zależności za ile lampy kupisz 1000-2500 kpl. Do tego jaki masz MCE, 1200 to za mało
  20. darecy odpowiedział(a) na miccio temat w Audi A4 B8
    czy wywaliło Ci przy tej przygodzie boczne kurtyny?
  21. audi ori jest dobrze wykonana ale droga, ja kiedyś kupiłem za 20zł siatkę w jakimś sklepie i zdaje równie dobrze egzamin
  22. ...a ja jeździłem ponad rok na osram HCB i nie było problemu, później założyłem je do auta żony, wszystko OK, już ponad półtorej roku jeździ i jest o wiele jaśniej ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- nie tak drogo ale moduł do wymiany i kilkadziesiąt metrów kabla aby zrobić samopoziom:wink: ad 2. tak jest o wiele jaśniej jak na zwykłych, ad 3. doświetlanie zakrętów przeciwmgielnymi to w naszych a4 wielka porażka
  23. może grzebałeś sobie w modułach i ustawiłeś jakąś wersję coupe?
  24. odp. pyt1: tak (ale chyba już to wiesz) odp. pyt2: jaki masz gateway? czy położyłeś i podpoiłeś już instalację i tylne radary?
  25. porównaj kształt- w klapie masz inne wycięcia na lampy - wrc napisał już to pewnie ze 100 razy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.