Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. Kuba, kupuj poduchę od A4 lift z wiązką pod kierę z a3 podejdzie bez problemu
  2. Grzegorz, o ile się nie mylę światła do jazdy dziennej muszą się zapalać przed uruchomieniem/rozruchem silnika po przekręceniu stacyjki... tak mamy skonstruowane polskie prawo
  3. poduchę wyciągasz używając krótkiego, mocnego i płaskiego śrubokręta małe lusterko bardzo pomaga aby zdjąć sprężynujące zaczepy z miejsca zakotwienia
  4. multifunkcja nie będzie działać w naszym A4,5 na 100% przerabiałem to już kilka razy... całość siedzi w takiej gumie kauczukowej trzeba po woli ciągnąć do góry i wyjdzie cała obramówka, tam gdzie zaznaczyłeś masz właśnie taki bolec w kształcie penisa który się zakleszcza w tym gumowym otworze...
  5. ja poznaje inaczej - bo osobiście widziałem 3G high z HDD bez joya na panelu... ekran w 3G high o 0.5' większy czyli 7' i ma lepszą grafikę a najlepiej można poznać po pierwszej literce w menu przy wersji systemu: jak jest "B" -basic, a jak jest "H" - high
  6. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jest kila osób na forum które wymieniały pokrętło w MMI, na pewno się odezwą
  7. miłej lektury: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radia-nawigacje-audi-2021/
  8. i wszystko jasne masz MMI 3G Low nie wejdziesz w Head Control 07 bo go tam nie ma masz 2 moduły 5F i radio 56
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w ASO jest zestaw naprawczy gałki MMI z joyem za grosze zapytaj
  10. prawdopodobnie masz 3G low dopytuję się bo w MMI 2G wygląda tak: ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- monitor jest 6.5' w 3G low panele w 3G high i 3G low wyglądają tak:
  11. a jakie masz MMI może 3G wtedy nie masz modułu 07...
  12. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Napisz do Bogdana ( proximpuh) doradzi Ci coś
  13. Ja dodam coś od siebie: kupiłem kiedyś moduł mce z walnietym modułem. Okazało sie, że sygnał z czujnika sprężarki nie był wcale odczytywany, a z jakości, wilgotności, ciśnienia, oraz home link działał bez problemów, (ten sam kabel) po wymianie modułu na stary mce wszystko wróciło do normy. Czyli może być też MCE przyczyną...
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W jakim bloku robi się tes sprysków ? Z tego co pamietam to w testach mce 09...
  15. a te wentylatory na końcu żarówki są na zewnątrz?
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisz do hammera zrobi Ci to taniej
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/showthread.php?t=331269
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może masz poliftowe spryski?
  19. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Brak odpowiedzialności... Najlepsze będzie drzewo bo lampa to za mało! Oby tylko nie wpasował sie w przystanek pełen ludzi...
  20. MMI 3G występuje w 3 wersjach: Basic (zwane również Low) - bez twardego dysku, bez joysticka w pokrętle, mapami 2D High - z twardym dyskiem 40 GB , joystickiem w pokrętle, mapami 3D 3G+ - z twardym dyskiem 60 GB , joystickiem w pokrętle, mapami 3D, szata graficzna taka jak w A6 C7 A7 A8 , panel MMI. Naciskamy "Setup" następnie "Settings" i wybieramy "Version". "B" przy numerze wersji oznacza Basic, "H" oznacza wersję High. bardzo pomocy link z wiki >>> klik ROBICIE TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! potrzebujemy: karty SD o pojemności 32GB - jeżeli mamy H karty SD o pojemności min 8GB - jeżeli mamy B Pierwsze co musimy zrobić to aktualizować firmware (soft):
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O kur...a!
  22. możesz jaśniej napisać? może wklej tu logi, błędy...
  23. opcje językowe FIS są w ustawieniach (instruments) w VCDS lub VAG CAN Pro nie wiem czy bez kabelka ustawisz język:eusathink:
  24. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i udało się przegrać i odkodować mapy i software z 2014 r. nawet kody złamane! jedyny minus to j.polski poleciał (nie znalazłem nigdzie na necie informacji o tym jak wgrać PL)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.