Treść opublikowana przez Ralph53
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Orientuje się ktoś czy 320stki wejdą pod te koła http://www.original-felgen.com/4d0601025gz33.html Duża jest różnica w średnicy zewnętrznej zacisku 312 a 320 ?? (Wklejone od środka cieżarki do wyważania kół zostały przez 312 zrewane).
-
Brzęczy, wpada w rezonans poduszka w kierownicy
Sprężynki wczoraj posmarowane i na razie cisza przy kierownicy Dzięki Dajmon
-
[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie
Ja nie rezacz, ale nakładki na pedały z rs-a dużo do środka wnoszą
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/myslicie-kutym-aluminium-a8-d2-314927/ w tym wątku jest mowa o feldze 16" z a8 d2 Original Felge 4d0601025gz33, która waży według producenta 6,1 kg OTTO FUCHS KG: A8. Nie wiem czy uda Ci się naleźć coś lżejszego. Pozdro
-
Brzęczy, wpada w rezonans poduszka w kierownicy
http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/brzeczenie-kierownicy-jazdy-300949/ od czasu do czasu pojawiają się tematy z tym problemem, niestety nikt tego chyba nie rozwiązał. Mam podobny problem w kierownicy trójramiennej i wiem, że nikt przy niej nie grzebał.
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Ktoś je wysoko ceni Na allegro jest taki komplet z oponami za chyba 800zł. Ja pod koniec 2012 za moje felgi zapłaciłem 550zł, dość śmieszna cena jak za ori kute felgi (niewiele taniej wychodziły stalówki) Pięknie w b5 to koło wygląda
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Marne, stare foto ale lepsze niż nic. Na żywo koła wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciu.
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Mam takie felgi w b6 na zimę. W 100% polecam ten wzór, na żywo spoko wygląda i jak na kutą ori felgę jest śmiesznie tania. Do b5 będzie pasowała elegancko
-
1.8T 163KM + Q - jakie przełożenia skrzyni V
Wyszperane w internecie : Gear ratios (overall): I 3.778 (14.69) II 2.176 (8.46) III 1.429 (5.56) IV 1.092 (4.25) V 0.838 (3.26) R 3.444
-
[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie
Jak nałożę letnie koła, trzeba będzie się gdzieś spotkać w Białymstoku. Może być fajny widok dwóch prawie identycznych audi obok siebie =P
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Dołączyłem do grona rozświetlonych przez Tomnika użytkowników a4 Gorąco polecam, towar pierwsza klasa.
-
1.8 T Q 190 km?
Wracając do paliwa, czy do bex-a nie jest zalecana PB98 ?? Znajomy ma taki silnik i na klapie od wlewu paliwa jest ori nalepka z informacją o takiej benzynie.
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
Jak którąś kupisz, to do daj znać jaki jest efekt (dziś z rana montując ledy miałem podobne odkrycie)
-
nowy włącznik świateł, opinie
Szybka opinia włącznika z allegro: Do ideału mu daleko ... + świeci ok - przekręca się dużo ciężej niż oryginał - powłoka jest gumowana, włącznik jest nowy (na taki nie wygląda), w niektórych miejscach już ma drobne uszkodzenia (jak powiększycie zdjęcie z allegro to też widać dużo białych kropek) Jaka kasa taka jakość, cudów nie ma. Wzrokowo lepsze to niż obdarty oryginalny włącznik. Za taką kasę, lepiej zregenerować stary. Wyjdzie taniej i przyjemniej przy włączaniu świateł.
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Czerwony kolor rzuca się w oczy (jechałeś dzisiaj z rana radzymińską Czarne listwy na drzwiach za mocno się błyszczą. Ogólnie piękne audi Pozdro
-
Polecane opony zimowe
A czemu miały by się nie mieścić? Nie rozumeim pytania:decayed: Jak masz przednie hamulce 312 mm (to chyba standard w 1.8t quattro) to 16" felgi potrzebujesz
-
Polecane opony zimowe
Tabasko mieszczą Ci się 15nastki do 1.8t Quattro ??
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Reno Flash też dobrze radzi sobie ze smołą i jest tani
-
Kute felgi AUDI
Ostatnio szukając kół na zimę zainteresowałem się tematem oryginalnych seryjnych kutych felg Audi. Jak każdy wie są dużo bardziej wytrzymałe od zwykłych alusów i powinny być lżejsze. Na starszych modelach widniał napis geschmiedet niestety na tych nowszych tego nie ma i wielu z was (duża część użytkowników b7) nie jest świadoma tego, iż ma kute koła. Pod tym linkiem kryje się fajny spis kutych felg wyprodukowanych dla Audi i nie tylko przez firmę Otto Fuchs OTTO FUCHS KG Jak posiadacie któryś model kutej felgi i macie okazję zważyć go bez opony to pochwalcie się wynikami. np: taka fela waży 6.5 kg Najbardziej interesuje mnie waga tej felgi i popularnej biedrony, która też jest kuta
-
Czyszczenie felg - wersje ekstremalne
Kup ten środek NIELSEN ALUMINIUM CLEANER 1 LITR - OCZYŚĆ ALUMINIUM - ShowCarShine - Detailing Shop Możesz dokupić jeszcze ten RENO FLASH 250ML - USUNIE SMOŁĘ I KLEJ JAK DECABIT - ShowCarShine - Detailing Shop i ten CAR PRO IRONX PASTE150ML - NAJSILNIEJSZY IRONX - ShowCarShine - Detailing Shop Efekty ich zastosowania przed po
-
[B6 AWX] Cieknie woda spod silinka.
Takie pytanie, a Ty mój drogi Łukaszu się dziwisz, że jest gdybanie ... Widzisz wróżba się z niczego nie bierze, oryginalne chłodnice robione przez valeo gniją na rogach (10 lat mało która wytrzyma) i puszczają płyn w większych lub mniejszych ilościach. Dziwnym trafem pierwsze co robi mechanik (zajmujący się vagami) gdy usłyszy, że ubywa płynu chłodniczego (w a4 lub passacie b5) ogląda chłodnice .... Mam nadzieję, że Paszczak po wizycie u mechanika wie co mu w audi cieknie. Jedno jest pewne Twój post wniósł, wiele cennych wskazówek do jego tematu .
-
[B6 AWX] Cieknie woda spod silinka.
Pewnie chłodnica (jeśli oryginalna nie wymieniana) to ze starości (w rogu) zaczęła przeciekać ...
-
Pomoc przy Mio 500
Ja na Twoim miejscu zrobił bym tak: Zgrał wszystkie pliki z Mio na komputer, zgrał wszystkie pliki z karty na komputer (taka kopia bezpieczeństwa danych), a potem kombinował do skutku z tymi plikami co są w urządzeniu. Jeżeli coś skasujesz, popsujesz lub skopiujesz nie tak jak trzeba, to zawsze możesz zgrać dobre pliki z komputera na Mio i być w pozycji początkowej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdro Pozdro z Białegostoku