Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel_tl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel_tl

  1. jeden lubi śledzie, drugi jak mu z mordy jedzie:grin:
  2. Agrotuning się rozwija:polew:
  3. 3 tyś juz zrobione na Mobil 10w40 i nic nie ubyło:decayed: Wczesniej na shellu srednio co 2-3tyś dolewalem ok 100ml
  4. encyklopedyczne wyjaśnienie:naughty:
  5. czyli 1be z avanta jest wyższy niż 1ba z sedana?
  6. nic nie bedzie sie działo ale 205 na tył wrzuć
  7. ok dzieki:wink: a odwrotnie pewnie nie było by widać różnicy czyli 1be z avanta do sedana
  8. Kowi a między sedanem 1.8 a 1.9tdi jest jakas różnica wagowa? bo kupiłem 1be z tdika
  9. przygotuj sobie sam zderzak do malowania a do lakiernika zawiez zeby tylko prysnął to może taniej ci policzy jak nie bedzie musial sie bawic odkrecanie i przygotowywanie. u mnie bardziej był przetarty jak kupiłem auto i za samo malowanie wziął 150pln i flaszke:wink: lecz moja praca poszła na marne bo tydzien pozniej gość mnie mercedesem w przód pocałował
  10. jak chcesz normalnie jezdzić i mieć troche niżej to kup 1be albo sprężyny -30 do seryjnych amorków
  11. Też nie polecam -40 do seryjnych amorów. na wiekszych nierównościach skacze sie jak na trampolinie. Właśnie czekam na 1be od kolegi z forum:decayed:
  12. pawel_tl odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Zbyszek ty przedstawiłeś opis o ARG a nie ADR o którym jest mowa
  13. jeden i drugi rozmiar jest dedykowany do tego auta. sprawdz sobie na klapce od wlewu paliwa:wink:
  14. zacznij od wymiany płynu. w miare szybko żeby pompę szlag nie trafil
  15. pawel_tl odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    chińszczyzna czy inny język?
  16. pawel_tl odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE jaka cena? za 150 zł cały kpl.do oddania poszlo pw
  17. pawel_tl odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE jaka cena?
  18. pawel_tl odpowiedział(a) na bob232 temat w Układ Jezdny
    jak by miał ktoś 1be to jestem chetny:decayed: obecnie mam -40 i seryjne amory i buja niemiłosiernie:thumbdown:
  19. pawel_tl odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    A potem się odudziłeś zlany potem? może go Subaru Impreza WRC holowała:grin: dlatego nie ubywalo ze zbiornika i był zapas pod noga:decayed:
  20. Ostatnio przy spokojnej jezdzie na trasie max do 120km, po miescie tez delikatnie wyszlo 10L i nie udalo mi sie tym autem jeszcze zejsc ponizej dychy
  21. czytaj dokładnie:jezyk: kolega chce sprawdzić stan wahaczy które wyjął z auta
  22. u mnie magiel też suchutki. mechanior stwierdzil zebym oddawal do regeneracji a nie próbowal zniwelowac stuki śrubą bo mogę pogorszyć sprawę
  23. głowa Cię boli? pewnie kac męczy:buahaha:
  24. jedna z prostszych operacji w tym aucie:grin:
  25. Zawsze na postoju delikatnie bedziesz czuł stukot,zwłaszcza jak nie działa wspomaganie... Jeżeli ktoś zna auto i wie ze np przez dłuższy czas olewał stuki zwłaszcza z końcówki drążka i samego drążka to po tyłku dostaje wtedy magiel.. Jak magiel jest wybity stuka także na dziurach itp. Tak jak radzą koledzy zmień wahacz jeżeli stuki nie przestaną niech podniosą auto tak żeby koła wisiały w powietrzu wtedy najłatwiej znaleźć luz w układzie kierowniczym. no u mnie dopóki magiel byl calkowicie sprawny to na postoju zadnych stuków nie bylo nawet delikatnych przy kreceniu kierą, dopiero od niedawna sie pojawily i wyszlo ze mam luzy na maglu. co prawda jeszcze nie ma tragedii bo przy minimalnym skrecie kierownica kola reaguja na ruch. a wszystkie uszkodzone elementy zawieszenia wymieniam praktycznie od razu po wykryciu usterki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.