Treść opublikowana przez pawel_tl
-
Obnizenie auta
jeden lubi śledzie, drugi jak mu z mordy jedzie:grin:
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
Agrotuning się rozwija:polew:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
3 tyś juz zrobione na Mobil 10w40 i nic nie ubyło:decayed: Wczesniej na shellu srednio co 2-3tyś dolewalem ok 100ml
-
Obnizenie auta
encyklopedyczne wyjaśnienie:naughty:
-
Obnizenie auta
czyli 1be z avanta jest wyższy niż 1ba z sedana?
-
różny rozmiar opon
nic nie bedzie sie działo ale 205 na tył wrzuć
-
Obnizenie auta
ok dzieki:wink: a odwrotnie pewnie nie było by widać różnicy czyli 1be z avanta do sedana
-
Obnizenie auta
Kowi a między sedanem 1.8 a 1.9tdi jest jakas różnica wagowa? bo kupiłem 1be z tdika
-
Porysowany zderzak
przygotuj sobie sam zderzak do malowania a do lakiernika zawiez zeby tylko prysnął to może taniej ci policzy jak nie bedzie musial sie bawic odkrecanie i przygotowywanie. u mnie bardziej był przetarty jak kupiłem auto i za samo malowanie wziął 150pln i flaszke:wink: lecz moja praca poszła na marne bo tydzien pozniej gość mnie mercedesem w przód pocałował
-
Obnizenie auta
jak chcesz normalnie jezdzić i mieć troche niżej to kup 1be albo sprężyny -30 do seryjnych amorków
-
Obnizenie auta
Też nie polecam -40 do seryjnych amorów. na wiekszych nierównościach skacze sie jak na trampolinie. Właśnie czekam na 1be od kolegi z forum:decayed:
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Zbyszek ty przedstawiłeś opis o ARG a nie ADR o którym jest mowa
-
różny rozmiar opon
jeden i drugi rozmiar jest dedykowany do tego auta. sprawdz sobie na klapce od wlewu paliwa:wink:
-
Brak wspomagania po uruchomieniu silnika
zacznij od wymiany płynu. w miare szybko żeby pompę szlag nie trafil
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
chińszczyzna czy inny język?
-
Lekkie obniżenie
Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE jaka cena? za 150 zł cały kpl.do oddania poszlo pw
-
Lekkie obniżenie
Jak by co to mam do sprzedania springi z mojego 1 BE jaka cena?
-
Lekkie obniżenie
jak by miał ktoś 1be to jestem chetny:decayed: obecnie mam -40 i seryjne amory i buja niemiłosiernie:thumbdown:
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
A potem się odudziłeś zlany potem? może go Subaru Impreza WRC holowała:grin: dlatego nie ubywalo ze zbiornika i był zapas pod noga:decayed:
-
Ile pali Wam gazu?
Ostatnio przy spokojnej jezdzie na trasie max do 120km, po miescie tez delikatnie wyszlo 10L i nie udalo mi sie tym autem jeszcze zejsc ponizej dychy
-
Jak sprawdzić stan wahaczy?
czytaj dokładnie:jezyk: kolega chce sprawdzić stan wahaczy które wyjął z auta
-
Stuka maglownica albo wachacz
u mnie magiel też suchutki. mechanior stwierdzil zebym oddawal do regeneracji a nie próbowal zniwelowac stuki śrubą bo mogę pogorszyć sprawę
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
głowa Cię boli? pewnie kac męczy:buahaha:
-
[ALL B5] Tylna Półka [SEDAN]
jedna z prostszych operacji w tym aucie:grin:
-
Stuka maglownica albo wachacz
Zawsze na postoju delikatnie bedziesz czuł stukot,zwłaszcza jak nie działa wspomaganie... Jeżeli ktoś zna auto i wie ze np przez dłuższy czas olewał stuki zwłaszcza z końcówki drążka i samego drążka to po tyłku dostaje wtedy magiel.. Jak magiel jest wybity stuka także na dziurach itp. Tak jak radzą koledzy zmień wahacz jeżeli stuki nie przestaną niech podniosą auto tak żeby koła wisiały w powietrzu wtedy najłatwiej znaleźć luz w układzie kierowniczym. no u mnie dopóki magiel byl calkowicie sprawny to na postoju zadnych stuków nie bylo nawet delikatnych przy kreceniu kierą, dopiero od niedawna sie pojawily i wyszlo ze mam luzy na maglu. co prawda jeszcze nie ma tragedii bo przy minimalnym skrecie kierownica kola reaguja na ruch. a wszystkie uszkodzone elementy zawieszenia wymieniam praktycznie od razu po wykryciu usterki