Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

donald162

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez donald162

  1. A więc dopiero zamierzam kupić program,okaże się co jest grane.Dobrze że to nic poważnego,z reguły nie jeżdżę tak szybko,ale jak będę miał program to poinformuje was jakie są błędy.Dziękuję za odpowiedź
  2. Hej Nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale mam taki problem.Z racji tego że szybko nie jeżdżę ale dzisiaj wyjątkowo mi się spieszyło to troszkę dałem w gaz i tu spotkało mnie nie miłe zaskoczenie.Samochód pojechał tylko 130km/h i nic więcej.Obroty stanęły przy 3000tys.i również nic więcej.Czy jest jakieś odcięcie??
  3. Cena w Kowalewie Pomorskim na stacji Orlenu benzyna 98--->5,86 ON--->5.83 LPG--->2,75
  4. Tak sobie czytam i nie mogę nic znaleźć w okolicach Torunia.Może ktoś z was coś mi poleci??
  5. Właśnie u mnie klima włącza się jeśli na wyświetlaczu widnieje temp.2 stopni.Spadnie na 1.5 stopnia ''śnieżynka'' znika.
  6. Co byście wybrali z tych dwóch propozycji?? http://moto.allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-wawa-i2067738805.html http://moto.allegro.pl/zestaw-wahaczy-febi-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-i2013677312.html
  7. Kurde a ja myślałem że już coś popsułem ,parę dni temu mi się świeciła a teraz nie,już na różne sposoby próbowałem,ale teraz przynajmniej wiem co i jak
  8. Z jakiś czas temu kupiłem nawigację tak na szybko firmy ''Vordon'' model TP G1066,czekałem na nią ponad miesiąc (była wysyłana na HONG-KONGU- ) Po prostu kupiłem pierwszą lepszą Jaką aktualną mapę byście mi polecili do tej nawigacji??
  9. A mi tam nic nie wychodzi ;( jutro będę próbował jeszcze raz,ale mam inne pytanie,jak włączam klime za pomocą tej ''śnieżynki''to będzie mi się ona wyświetlała na panelu??
  10. Teraz mogę powiedzieć że jetem pełnoprawnym użytkownikiem tego forum.W dniu dzisiejszym dokonałem zakupu mojego pierwszego samochodu marki Audi,przesiadłem się z VW.Mam nadzieję że będzie mi jeździł dlugo i w miarę bezawaryjnie.Poniżej parę fotek z aukcji później zrobię jak już jest u mnie
  11. A więc witam wszystkich.Jak na razie nie było mi dane jeździć samochodem marki Audi,ale planuje w tym miesiącu dokonać zakupu,gdyż obecny Golf III odmawia już posłuszeństwa.Więc będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.A model jaki planuję kupić to A4 1.9TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.