Treść opublikowana przez donald162
-
[B5 1Z] Prędkość-odcięcie??
A więc dopiero zamierzam kupić program,okaże się co jest grane.Dobrze że to nic poważnego,z reguły nie jeżdżę tak szybko,ale jak będę miał program to poinformuje was jakie są błędy.Dziękuję za odpowiedź
-
[B5 1Z] Prędkość-odcięcie??
Hej Nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale mam taki problem.Z racji tego że szybko nie jeżdżę ale dzisiaj wyjątkowo mi się spieszyło to troszkę dałem w gaz i tu spotkało mnie nie miłe zaskoczenie.Samochód pojechał tylko 130km/h i nic więcej.Obroty stanęły przy 3000tys.i również nic więcej.Czy jest jakieś odcięcie??
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cena w Kowalewie Pomorskim na stacji Orlenu benzyna 98--->5,86 ON--->5.83 LPG--->2,75
-
Dobrzy chiptunerzy
Tak sobie czytam i nie mogę nic znaleźć w okolicach Torunia.Może ktoś z was coś mi poleci??
-
[B5 AHU] klimatyzacja poniżej 5 st.C
Właśnie u mnie klima włącza się jeśli na wyświetlaczu widnieje temp.2 stopni.Spadnie na 1.5 stopnia ''śnieżynka'' znika.
-
[ALL B5] Pytanie o koszt zawieszenia
Co byście wybrali z tych dwóch propozycji?? http://moto.allegro.pl/wahacze-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-wawa-i2067738805.html http://moto.allegro.pl/zestaw-wahaczy-febi-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-i2013677312.html
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Kurde a ja myślałem że już coś popsułem ,parę dni temu mi się świeciła a teraz nie,już na różne sposoby próbowałem,ale teraz przynajmniej wiem co i jak
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Z jakiś czas temu kupiłem nawigację tak na szybko firmy ''Vordon'' model TP G1066,czekałem na nią ponad miesiąc (była wysyłana na HONG-KONGU- ) Po prostu kupiłem pierwszą lepszą Jaką aktualną mapę byście mi polecili do tej nawigacji??
-
Kody climatronika Audi A4 B5
A mi tam nic nie wychodzi ;( jutro będę próbował jeszcze raz,ale mam inne pytanie,jak włączam klime za pomocą tej ''śnieżynki''to będzie mi się ona wyświetlała na panelu??
-
[B5 1Z] Audi A4 1,9 TDI
Teraz mogę powiedzieć że jetem pełnoprawnym użytkownikiem tego forum.W dniu dzisiejszym dokonałem zakupu mojego pierwszego samochodu marki Audi,przesiadłem się z VW.Mam nadzieję że będzie mi jeździł dlugo i w miarę bezawaryjnie.Poniżej parę fotek z aukcji później zrobię jak już jest u mnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A więc witam wszystkich.Jak na razie nie było mi dane jeździć samochodem marki Audi,ale planuje w tym miesiącu dokonać zakupu,gdyż obecny Golf III odmawia już posłuszeństwa.Więc będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.A model jaki planuję kupić to A4 1.9TDI