Treść opublikowana przez mati73ls
-
[B7 BPW] czarna B7 quattro
ładna ładna gratulacje
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
bardzo fajnie wyglądają te ledy i zastanawiam się czy sobie takich nie założyc do swojej
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
ku...as pękł hahahahaha
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
no te są dosyć ciekawe
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
aha a to jednak nie wiedziałem :>
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
co byście doradzili może ma ktoś jakiś pomysł i dzięki za doradzenie w tamtych :>
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
mam opcje na FIS przełączenie na kilometry lub mile nie wiem czy tak jest w każdej czy tylko u mnie
-
Dobrzy chiptunerzy
mogę polecić mojego dobrego znajomego GROM CAR-ELECTRO w Ratułowie pomiedzy Zakopanem a Nowym Targiem. Robił mi chipa miedzy innym w A3-ujce przejezdziłem na nim 2 lata bezawaryjnie :>
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
autko super ale to zdjecie najdroższa fota wymiata
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
bardzo mozliwe
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
co myslicie o tych felgach?? http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-audi-r8-v12-18-cali-5x112-raty-cudowne-i2017790431.html
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
aha próbuje [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________no juz :>
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
no ale chyba jednak jest to tylko rns-e zwracam honor [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________mój błąd :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________a zdjęcia bezpośrednio dajecie przez fotosik czy imageshack
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
no jak sie radyjko załącza to wyskakuje MMI ma nawigacje wejscie na płytke DVD + 2 wejscia SD i kilka roznych bajerów no chyba że sie faktycznie nie znam
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
hehe to kawaleczek jest a gdzie sie spotykacie przewaznie ?? a to sie da zalatwic wczesniej sobie wyjade
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
podziekował :> to radyjko posiada MMI :> obecnie w belgi jestem ale jak bede w PL to napewno sie zjawie w KRK bo daleko nie mam :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________nie niestety nie mam
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
podziekował no i mi tez bylo ciezko uwierzyc w ten przebieg ale posprawdzalem i wiem :>
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:45_________________________________________________a co do przebiegu sprawdzony w polsce a takze przez moja rodzine w kanadzie
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
nie no lampa byla tylko rozbita a tak samochodzik jest sprowadzony z Canady :>
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
hehe a dlaczego myslisz ze uderzona ?? :>
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
Witam wszystkich wkońcu udało mi się pstryknąć kilka fotek nowego nabytku, a więc: Jest to Audi A4 2.0 TFSI quattro Samochód jest wyposażony w: -Pakiet S-Line -Kolorowy Fis -Radio Audi MMI Navigation -Oryginalne felgi 18-stki -Skrzynie automatyczną tiptronic -Skórzaną tapicerke -4 Elektryczne szyby -Podgrzewane lusterka -Podgrzewane siedzenia przód i tył -Lampy na Xenonie -Czujniki parkowania -10 Poduszek Air Bag -ESP ABS itp.... -Nagłośnienie BOSE -Pakiet chrom -i wiele innych bajerów..... Myślę nad kilkoma modami ale to dopiero plany na lato
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
ja dokladnie mieszkam w maaseik do holandi rzut beretem
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
no mnie to jest obojetne mieszkam 5 minut od holandi dokladnie w belgi a weekendy przewaznie jestem w domu[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 20:57_________________________________________________i co tam chlopaki wymysliliscie juz cos
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Odczytaj błędy w module centralnej elektryki... to jedynie trzeba gdzies na komputer podpiąć a w belgii się nie bardzo orientuje gdzie można
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
witam szukam i czytam ale nie mogę znalezc takiego tematu.... otóż ma problem z moimi ksenonami. Podczas jazdy wyłączają się i wyświetla mi się na fisie że jest żarówka spalona... po ponownym wyłączeniu i włączeniu świateł znów się zapalają.... czy może ktoś pomóc