Treść opublikowana przez wojthass
-
Myślicie ze warto przeczyścić silniczek w ten sposób?
Jakie zakłady polecasz w Poznaniu, które dookoła się profesjonalnie zajmą audiczką, klubowe może? Nie pytam o aso Bo szczerze wolał bym go tam robić niż w Lesznie.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
tak z aso za 100 zl ( nawet nie byl w foli ani w kartoniku ) plus pierscien gumowy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Dzisiaj mi się zawiesił coś termostat na 70 stopniach :/ Poźniej jak jechałem to już ok było. Hmm, czemu tak?
-
Myślicie ze warto przeczyścić silniczek w ten sposób?
Dziękuje Ci bardzo
-
Myślicie ze warto przeczyścić silniczek w ten sposób?
Nie umiem logów zrobić, nie mam programu ani kabla:/ Napiszcie mi w jaki sprzęt zainwestować żeby się nauczyć zabawy w programie, chodzi mi o dokladne modele co jest najlepciejsze:)
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
jest ok, u mnie po wymianie termostatu temperatura jest 96-98 na 49c klimatronika. Ale to V6. 98 to troche dużo chyba, prawie kipi.. v6 nie powienien miec tez 90? strach pomyslec ile v12 by miala
-
Myślicie ze warto przeczyścić silniczek w ten sposób?
Witam, jestem ciekaw co powiecie na czyszczenie silnika za pomocą Jet Clean Tronic. Taką oferte znalazłem u siebie w mieście, wiecej informacji tutaj: opony Jakie są inne sprawdzone sposoby na czyszczenie silnika, pompowtryskiwaczy? Kiedyś obiło mi się o uszy ultradzwięki na pompki własnie. Mój traktorek ma przejechane 300tys i chętnie bym go poddał procesom, za które mi podziękuje
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Właśnie wymieniłem termostat i cały płyn chłodniczy i mam mała zagadke... otoż termostat wedlug instrukcji mial sie wkrecic w blok silnika, zaczac od pozycji poziomej i przekrecic 90st. noi i tak zrobilem i sie krecil i tak, tak ze nie dalo rady go przyczepic, no wiec wlozylem go, ladni sie ulozyl, na to uszczelka i tak docisnalem tym plastikowym kolankiem i skrecilem, co myślicie, pożyje? póki co nic nie ciekło, niedługo wybieram sie na przejażdzke zobaczyć czy temp byla ok, a płynu weszło mi 6 litrów, spodziewałem sie 4 Sprawdzone. Wszystko działa. Temperatura na desce sztywno 91st. Miło:)
-
Temperatura płynu na blacie i kanale 49 klimatronika
Jak się sprawdza temperatury na kanałach klimatronika w b6 bo nie kumam..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie klubowiczów A4 Bardzo sie cieszę że niedlugo dołącze do rodzinki, a wasze artykuły z tej stronki pozwolą mi wybrać wymarzoną a4 b6 POZDRAWIAM